Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
20. máj 2009

centi život je zmena.... 😉 a to je na vlasoch dobre....dorastú

silvika
20. máj 2009

teda mne by za rok nedorastli mne sa pisisvoria po troskach, siiice teraz ich mam asi po pas, aaale ze im to trvaloooo 😉

janka1874
autor
20. máj 2009

centik veď hoď foto mne sa náhodou také účesy na leto páčia ale ja by som potom vyzerala ako balón 😀 😀 😀

simka9122008
20. máj 2009

Baby mne ešte malá furt spí od 11.00 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

alinka76
20. máj 2009

centík, uvidíme a povieme ti 😉 ja tiež mám toto rekord v dlžke vlasov, ja neznášam, keď sa mi okolo krku plencú. a už sa mi lámu, lebo neboli dlho strihané. takže najvyšší čas.

janka1874
autor
20. máj 2009

fu ha simi to čo si jej dala 😀 😀 😀 😀
mne už ide puknúť hlava z toho rachotu vonku do kelu tiaž čakám kedy malá vstane a padáme vonku lebo toto sa nedá počúvať

centik
20. máj 2009

Jani ale na tento strih sa hodia podla mna riedke a rovne vlasy, foto nemam teraz

Simka co si jej dala do caju? 😀

janka1874
autor
20. máj 2009

tak ja ti neviem ja síce moc riedke nemám ale mala som taký účes aj keď to už bolo riadne dávno 😀 😀 😀 a to som mala asi o 15kg menej 🙂 🙂 🙂

veď ohodnotíme na stretku 😅

centik
20. máj 2009

no neviem ako to bude so stretkom,....

ani nemusia byt riedke ale rovné, a nehodi sa ktomu velky a krivy nos, takze aj preto mi to nejde 😀

centik
20. máj 2009

Ali kde mas albumy?

simka9122008
20. máj 2009

No ja fakt neviem čo sa deje, je pravda že už od 5 rána buntošila a to ani nestihla zjesť druhé jedlo

centik
20. máj 2009

Jani ale ved teraz to aj tak nosis akokeby si mala kratke, teda aspon podla fotiek si to ulizujes stale do copu, nie?

simka9122008
20. máj 2009

Tak už je konečne hore, spala dokopy skoro 4,5 hodiny, rekord 😀 , ideme sa obliecť a fičíme do škôlky, pa večer

janka1874
autor
20. máj 2009

no aj sendy je už hore veď v tomto rachote sa fakt ani spať nedá

sentik ja mám dlhé akože do postupna zostrihané len tá postupka sa nejako stráca 😀 😀 😀 no a fakt dosť často si ich zopnem do copu a určite teraz v lete

alinka76
20. máj 2009

centík, ale na stretko idete, nie? tak podozrivo si to napísala. aj my padáme pod horu na bicykloch.

centik
20. máj 2009

Ali neviem ci pojdeme, uvidim ako to bude s babkou mozno ju koncom tyzdna pustia a nevie este chodit

aadula
20. máj 2009

tak ja už mám Samka doma 🙂 sa po mne liepal asi pol hodinku teraz 😀 joj zlatko moje.

alinka, mne svokra s malým nepomôže ani Ń a mama mi zvykne s ním byť keď veľmi súrne potrebujem, pri Paťke mi pomáhala hrozne veľa, ale teraz to vidno, že je staršia..., ale zas keby som ju nemala tak mi nemá kto pomôcť...a to môj brat býva za našim činkom...ale oni si malého ani len nevypýtajú..a deti nemajú...tiež si viac menej musím sama poradiť...a som na tom ako ty..keď mamu poprosím aby s ním bola, tak už mám výčitky, že ju zaťažujem 😝 a prišlo mi smiešne s tým uškom...aj Samko to robil..žmolkal si uško keď bol unavený, ale teraz to nejak už nerobí posledné mesiace

aadula
20. máj 2009

náš ocino keď bol 10 dní preč, tak Samko keď prišiel, tak sa na neho usmieval a prehmatal mu rukou celú tvár a všetko bolo ok 😵

janka1874
autor
20. máj 2009

no riadna prázdnota tu je 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. máj 2009

baby kde ste veď panelák ešte nezačal

huleni
20. máj 2009

ahojte...tak ja sa zas hlasim pi dlhsom case..alekedze zacina panelak tak tu budem asi sama...hm?.)

aadula
20. máj 2009

ja som malého uspávala..si robil zo mňa srandu expert 😝

bocmanka
20. máj 2009

🙂 🙂 ja som sem nakukla...
zucha, to fakt ti aňa tak papá mäsko?...ani romy mäsku neublíži...ako jej ho nakrájaš, či zaleješ šťavičkou?...či čo?
ja sa už teším keď úplne odstavím, už mi chýba iba kúsok...

aadula
20. máj 2009

boc, romi už príde a sama si vypýta? 😉

janka1874
autor
20. máj 2009

no ja som tuuuu
huleni ahooooj

aadula
20. máj 2009

jani 🙂 už som myslela, že zas som tu sama... ☹

janka1874
autor
20. máj 2009

ale nie ide reklama tak tu čučím ale možno budem aj ďalej

bocmanka
20. máj 2009

🙂 áno aadul,....keď má chuť, začne mi trhať tričko a príde s vankúšikom, že cicicicici 😀

aadula
20. máj 2009

boc 😀 😀 😀 zlatááá

ja som teraz večer presviedčala Samka nech mi povie mama ...haha...to určite...sa usmieval na mňa a len fuu robil..akože ma pusinkuje...a potom ma začal oblizovať...pusu mi dá..ale mama nepovie beťár..len svoje hatlaniny..a darmo mu hovorím, že nerozumiem 😀

bocmanka
20. máj 2009

🙂 aadul