Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
1. júl 2009

ze internetove mamicky, sak my sme aj skutocne, len kaaamosky sme boli dovtedy vacsinou len internetove 😝

janka1874
autor
1. júl 2009

jeeej ali super len mi to prosím hoď do mailu lebo nejako na tie psímenká nevidí
ja som dnes zas ako mechom udretá a to mi treba variť jaaaaj pomoc neviem ako sa donútim

janka1874
autor
1. júl 2009

idem si dať kafčo snáď ma to preberie k životu

zucha
1. júl 2009

ali, zlaty clanok, naozaj
Aj mi je luto, ze nam to nevyslo. Hadam nabuduce. Kde sa planuje a kedy dalsie stretko?

alinka76
1. júl 2009

Zucha aspon co ja planujem tak nejako v auguste asi do Blavy by sme chceli ist, tak by sme mohli spraviť stretko buď vo vašej ZOO alebo vo Viedni. Uvidíme ešte.

alinka76
1. júl 2009

Jani, posielam. aj ja si veru robím kávu. som išla von že si idem medzi kvetmi pretŕhať a zase ma dážď vyhnal 😠

silvika
1. júl 2009

ali mna zasa horucava znicila, tu je jak v spanielsku teda take horko, ale mechom uderena som aj ja a tehotna nem som ... a kavy som mala uz dve aj ked len ricore a jednu capucino

alinka76
1. júl 2009

ja som zase nakupovala. no čo sa dá v tomto počku robiť? 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5619295
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6096877

a pre seba topky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5967015
len poštovné je neskutočné, 2,2€ ☹ ☹ ☹

janka1874
autor
1. júl 2009

alinka pobaľte sa a prídte sem my sa s kamočkou poobede chystáme na kupko tu ku nám na rybu
simka nepridáš sa?
len ešte neviem či sa vtrepem do jediných plaviek čo by snáď aj mohli byť pre maminu no uvidím keď Sendy vstane pôjdem skúšať
mimochodom ani som Vám nenapísala ako si dnes sama nadirigovala že ide spať o 9-tej normálne prišla ku postieľke a trepala sa dnu a keď som jej vravela že len pred chvíľou vstala že ešte skoro ísť hajať tak začala plakať no čo sa dalo robiť tak išla spinkať

silvika
1. júl 2009

wau ali ale teda kraasne si si ponachadzala

silvika
1. júl 2009

jaaaj janka aspon kustok tej spavosti keby is nam pozicala...... ☹

zucha
1. júl 2009

jani, u nas sa vstalo o 5.15 a hotovo. neskutocna je ta tvoja mala

janka1874
autor
1. júl 2009

silvika kľudne požičiam ona asi až do 6-tich bude spať 2 krát denne 😀 😀 😀 😀 kým do školy nepôjde 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
1. júl 2009

zucha práve že u nás sa vstávalo o 7.30 a o 9-tej sa už trepala do postieľky

zucha
1. júl 2009

ty Jani a lekarke si hovorila, ze tak vela spinkava? Inak, ked nadelovali detom spanok, tak Aňa a Sendy urcite stali vedla seba a mojej malej sa podarilo zdrhnut skor, tak vsetko ostalo pre tu tvoju 😀

simka9122008
1. júl 2009

Ahojte baby, ja som len nedávno prišla, bola som s malým na logo, a potom som skončila so sebou na kardiológii, tie ťažkosti mi ešte stále neprechádzajú tak som s tým dnes išla, zrobili mi EKG, zobrali krv, aj RTG + ma dokina vyšetrila aj zmerala tlak, ktorý je dobrý, len tam mám na srdci nejaké zmeny, nepravidelnosť a búšenie, o 14.00 ešte idem po výsledky a vtedy zhodnotí čo a ako ďalej 😝

zucha
1. júl 2009

simi, ja vzdy ked som mala nejake tazkosti, tak sa nakoniec ukazalo, ze je to tehotenstvo 😀 😎 A dokonca aj antibiotikami ma liecili 😅

simka9122008
1. júl 2009

No u mňa to neprichádza do úvahy

silvika
1. júl 2009

zucha asi im nedoslo ze ta diagnoza sa nema liecit ze prejde sama ... po par mesiacoch aj ked u teba ktovie ked si sa tak rozbehla, ci zasa "neochories"

luculka
1. júl 2009

cafte,,,ali myslim ze sa ten foták oplati,,, 😉 aj ja mám fujifilm 😉

jeeej a sme slavne,,idem si to hodit na blog,,moooozem

janka1874
autor
1. júl 2009

zucha nehovorila mne to nepríde až ak nenormálne že spí 2 krát denne

luculka
1. júl 2009

no ali pozerala som a nový stoji nejako okolo 5000,,7000,,,

janka1874
autor
1. júl 2009

tak to nejakú echt zľavu na neho nedali potom

telinka
1. júl 2009

ahojte 🙂
kuk co sa mi podarilo vydrazit 😅 dobra cena za nove handry , ze??http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1118819

janka1874
autor
1. júl 2009

telinka suprové to je

silvika
1. júl 2009

teli ze 5 evro no fakt, ze ste tu uspesne obchodnice .... 😉

luculka
1. júl 2009

teli no to je fakt super ulovok,,, 🙂 🙂

kedy dojdete na fotenie??? 🙂 🙂

telinka
1. júl 2009

no kocka dala blby koniec aukcie..az pred polnocou , prihodila som a isla spat a teraz mi az zle doslo co som zase objednala , som na to uplne zabudla 😀

telinka
1. júl 2009

no sak povedz kedy a dovalime sa 🙂

luculka
1. júl 2009

ked bude fajn aj zajtra doobeda 😉