Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

glorita
5. júl 2009

abetka, ja som tolko rozmyslala ze aka zuzka na tom FB si ma dala prijat 😀 😀 😀 ale ked som kukla na mena deticiek,islo mi to 😀 ...

abetka
5. júl 2009

glor, veru aj ja som mala nad niektorymi co robit, aby som ich spoznala 😲 Etseze si si spomenula 🙂

aadula
5. júl 2009

abetka, ja som tiež nevedela kto je s tým menom 😀 až keď som začala moc uvažovať 😀

bzuco
5. júl 2009

abetka...angličtina 😝 😝 😝

abetka
5. júl 2009

bzuco 😝 😝 😝 😝 ,vela chuti do u 😝

aadula
5. júl 2009

bzučko, a kedy to máš?

telinka
5. júl 2009

zdravim devcata a krasnu nedelicku zelaaaam 🙂

abetka
5. júl 2009

Ahoj teli. Ako sa mate?

aadula
5. júl 2009

na STV2 ide, že My sme malí muzikanti...Samkovi sa to hrozne páči...normálne to pozerá 😀

abetka
5. júl 2009

aadula, aj nas to normalne kuka. Som zvedava dokedy ho to bude bavit

silvika
5. júl 2009

zienky zdravim vas aj ja, a specialne vyrodosovanu glor.
nas sa vcer kupal 4-krat, dvakrat vonku v bazeniku, raz v bazene kde chodime na plavania a raz normalka vecer, lebo by som mu nevedela asi vysvtelit ze sa dnes nejde kupit vo vani. v noci chodi spavat uz az o stvrt na jedenast to o tej po desiatej kedysi bolo este super. predtym presviedcacky pripadne vyrevovacky ze nechce spat ale vidim, ze to uz su unavene vyrevovacky, no co budem vypravat.

aadula
5. júl 2009

som urobila krémeš..kto si dá? 🙂 aj šľahačku som šupla..zajtra má Paťka meniny a to je jej najobľúbenejší zákusok...večer prídu naši, tak hádam sa v chladničke nepokazí

silvika
5. júl 2009

a glor ty nejdes mat coskoro druhe babetko? jaa ze to nieco ako boc, tiez ste obaja taki akcni s muzom ci ktovie ako bude? ved ty si este mladucka mas kedy porozmyslat. ale dieta vam, sekne

anina1
5. júl 2009

ahojte 😉
vitaj glor, tak ste super dovolenkovali? som si na teba minule spomenula, lebo som zanadávala v aute a malá po mne 😝
tak aj môj tip bol správny, že to bude dievča 🙂
ali mne sa páči tiež Karolína ale neprešla mi doma 😝

ajula25
5. júl 2009

Ahojte. krásnu ndeľu prajem
Jani aj ja nemám párik. Neboj bude to určite fajn. Však budete tri na jedného 😀 a kočky budú kámošky....
Boc moja babka je Johana...teda obe. Preto som myslela na takéto meno. A je aj nezvyčajné. Ale toto by mi neprešlo u MM. My sme chceli Emmu. Sa mi to hrozne páčilo. Teraz asi už nie...

aadul ja milujem krémeše. Ja si dáááááám. Aj keď od zajtra začínam niečo so sebou robiť. však sa potím ako kôň. To nie je normálne. Idem chudnúť. Aspoň 10 kg chcem dať preč!

zrzulka
5. júl 2009

Jej jani aky zvrat🙂))) No aj mne vysiel typ na babu🙂)) nebud smutna ze to nie je chlap. ja keby som mala druhe dieta dceru tak sa zblaznim od radosti🙂)))) Strasne chceme aj druhe dievcatko.
Uprimne ja si ani neviem predstavit zeby som mala chlapca. Asi som cudna, ani po nom netuzim. A hlavne chcem aby mala Michaela sestricku. Ja mam uzasny vztah so sestrou tak mozno aj preto. Neviem posudit ake je to vztah brat a sestra lebo brata sme nemali ale podla mna neskor lutovat urcite nebudes. Ak ides na to cisto prakticky tak dievca ti aj pomoze, postara sa.Urobi to s radostou🙂 Mozes s nou ist na nakup oblecka, sminky, parfemy. Bude ti vediet poradit pri vybere. Budes mat sqele partacky🙂))
A s menou jer to tazke.............My sme druhu babu chceli Nataliu.Ale urcite sa to este zmeni tak ako aj pri Michaeli

zrzulka
5. júl 2009

Silvika ked podpichujes Glor a co vy? druhe? nist?

zrzulka
5. júl 2009

Zelam vsetkym peknu nedelu. Michaela isla dnes s ockom na prvy ozajsny vylet🙂))) ja som uz poupratovala, umyla okno a najradsej by som sla za nimi.

telinka
5. júl 2009

jeeej zrzul , jak si to tu pekne napisala 🙂 same pozitiva...ale nasej miske je luto ze nase meno zanikne....takze ona ked sa vyda jej muz sa premenuje podla nej 😀 😀 😀

abetka
5. júl 2009

zrzulka a vy co druhe???? 🙂

ajula25
5. júl 2009

zrzul keď si chalana vychováš aj ten pomôže. Naša majiteľka raz prišla že joj, musím domov upratovať ísť, lebo Peťka nemám doma....syn jej utieral prach, vysával, pomáhal so všetkým. Tiež ich mala dvoch. Starší reprezentoval a mladší robil....

bocmanka
5. júl 2009

😵 😵 😵
dievčatá...tak sme späť zo skanzenu, detská vernisáž a matejove výtvarné práce boli nádhernéééé, večer pridám fotos, boli sme na obed u našich, lebo začalo pršať...
🙂
sľúbili sme im aquapark v turč.tepliciach, ale žiaľ v daždi je to oničom...
alinka..si už iste užíva východnú a slávnosti a šenk..tak čin čin..
... 😒 😒 a moje dieťa má zase krízu, lebo čosi skončilo a bolo mu tam dobre, teda keď maľovali domčeky v prírode...ufufuf

simka9122008
5. júl 2009

Tak my sedíme doma na zadku, lebo u nás prší a malá je zlá ako čert

janka1874
autor
5. júl 2009

tak sme sa zas flákali skoro celý deň

žienky ďakujeme za gratulácie a aj povzbudzujúce slová no tatik tu chodí v 7-mom nebi že bude mať dve kočky no ja som taká sklamaná a smutná ale už nie je šanca na zvrat lebo sme to jasne videli dnes a úplne a aj dr. povedal drahému keď si robil srandu že možno sa nakoniec vykukne niečo a dr. mu na to že ak by sa nám narodil chlapček tam máme prísť za ním a platí krstiny no poteší takže zrušil mi aj poslednú nádej

a k tým vzťahom ja mám brata a kým si teraz nenašiel priateľku tak sme mali najúžasnejší vzťah na svete vždy mi pomohol ako som potrebovala aj sme spolu po chatách chodili a chcela som aj ja pre Sendy takého ochrancu no čo už smola ☹

simka9122008
5. júl 2009

Jani, ono to má aj výhody, nemusíš kupovať chlapčenské veci, ale malá ponosí po Sendyke a pekne sa spolu pohrajú, veď ešte sa môže podariť tretí chlapček

aadula
5. júl 2009

jani, oni sa budú navzájom ochraňovať keď budú žúrovať po vonku 😉

bzuco
5. júl 2009

čaute...boli sme troška na Lipt. Mare...deti aspoň nohy máčali vo vode...troška sme zmokli taká 10 min. prehánka, apresedeli sme v aute 😀... ale bolo dobre
🙂

adulka...v 2. polovici augusta alebo koncom...ešte neviem presne kedy 😒

zrzulka
5. júl 2009

Ajul netvrdim ze chapca nevychovas na to aby ti pomohol. V dnesnej dobe je uz maloktory taky zeby nepomohol ako volakedy lebo vacsina mamin uz od utleho detstva vedie svojich synov k poriadku a k tomu aby sa o seba raz dokazali postarati. Avsak dievcata maju tieto veci tak nejako v krvi. Neviem ale od syna by som to asi az tak nevyzadovala. zase chalan ti pomoze s tymi vyslovene chlapskymi robotami, takze asi tazko hodnotit. No ja sa tesim ze mame dceru a druhu by som tiez chcela babu. Nielen kvoli sebe ale hlavne kvoli Michaele.

teli aj nase meno zanikne aj manzelovo. toto ja neriesim a nech. co ma po mene🙂))) vsak nezijeme v stredoveku. nastastie🙂 Ale tvoja Miska to vyriesila bravurne🙂)) To sa musi uznat...

Abet my druhe este nie. ja si na to vobec netrufam. S Michaelou je to vsetko narocnejsie. keby sme nemuselii tolko po lekaroch behat tak uz som tehotna. Ale pokym nechodi tak sa na to naozaj necitim. i ked tuzba je velka. Keby bolo na mne a nemusela sa pozerat na nic ine tak mame deti ako smeti🙂))

zrzulka
5. júl 2009

jani tak mozno do tretice to vyjde. nadej je vzdy...

janka1874
autor
5. júl 2009

zrzulka tretica určite nehrozí to by sme už nijako nezvládali ana to sa už ani vekovo moc necítim a o nervoch ani nehovodím
možno aj preto som taká smutná že nebudem mať svojho chlapčeka