Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abbi
6. júl 2009

luci stiham, lebo mam susicku 😉 😉 od rana som uz vyprala 3 pracky a uz mam vsetko ulozene a ususene 😵

abetka
6. júl 2009

ahojte. Potrebujem radu. Mne sa von maly do travy nechce vycikat. Musela som prist do bytu a dala ho na nocnik a tam sa v momente vycural, ale von ani postojacky ani posediacky, ked ho drzim na rukach sa nevie vycikat. Ako ho to naucit?

lucia79
6. júl 2009

spokojní sme boli, akurát, že mimo hotela je to otras, to aby človek ani von nevyšiel, strava perfektná, počasie 33 stupňov a samí rusi, 7 slovákov a 1100 rusov, na konci sme už gavarili pa rusky

ajula25
6. júl 2009

abetka a nesšteklí ho tráva? skús mimo trávnika....

lucia79
6. júl 2009

ja som zase chcela ísť na rodos, ale muž nechcel, ale predpokladám, že on bol posledný raz na dovolenke, lebo strašne zle znášal let, tak snáď o rok

luculka
6. júl 2009

lucia presne to okolie mimo hotela,,,,ja dodnes banujem z sme na svadobku isli do Egypta,,,a nie do Grecka,,a po pozreti Glor fotiek dvojnásobne 😒 ,,,

sak sa tým hotelom aj hovori zlatá klietka

glorita
6. júl 2009

luc,my sme zas pre zmenu mali vela talianov,francuzov a od polovice zajazdu sme ako slovaci ostali len my 😀 takze same bravooo,cauo a tak..... 😀 a vidim,ze ste si zaopatrilia vzali so sebou aj opatrovatelov-perfektne volba! 😀 s nasimi je tazke ist,ti strkaju nos do vsetkeho ....nikam nechodiaaj tak im nic nevyhovuje,no co uz ,skratka stara garda,hee 😀 😀 😀

lucia79
6. júl 2009

presne, pripadala som si ako na výletnej lodi, postarané o nás bolo to sa musí nechať, ale človek sa chce ísť aj niekam poprechádzať, chýbali mi také staré uličky so stánkami, reštikami, prejsť sa popri mori a tak... nabudúce už budem vedieť

silvika
6. júl 2009

my sme aj na krete mali italiano a trosku russia a sme tam cech kde by ti chybali

glorita
6. júl 2009

asi poznate tuto stranku,ale keby niektore bay nie,tk kuk,najma tehulky:
http://www.baby-web.sk/Rubriky/s69-Vyberame-men...

ale je tu aj testovacka sutosedaciek dole,lebo niekto,tusim,silv zhana.... 😵
a zvlast pre janku aj menaaaaa 😵 😵 😵 😵

glorita
6. júl 2009
silvika
6. júl 2009

glor dakovacka

telinka
6. júl 2009

abetka...ja som kupila taky maly serbel co vyzera ako miska na zradlo pre psa a ten vsade vlacim , lebo peta inde nepusti , len na serbli 😅

telinka
6. júl 2009

silvi...my mame tuto....spokojnost 😉 http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...

luculka
6. júl 2009

ako sa povie baldachýn po anglicky,,,dakujeeeem

ajula25
6. júl 2009

luci baldachin, canopy, colura, pavilon, baldaqin, baldachino

luculka
6. júl 2009

http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servle...

hladám malej nieco do izbičky,,ale toto je moc vycackane uz

telinka
6. júl 2009

lucul...suhlasim , nikedy je menej viac 😉

ajula25
6. júl 2009

no áno. moc je to....ja mám rada klasiku. Nič extravagantné.

janka1874
autor
6. júl 2009

no ja tiež moc také prehnané nemusím a vlastne celkovo baldachín je podľa mňa len lapač prachu aj Sendy na začiatku mala nad postieľkou ale skôr na prítmie ale teraz už dávno tam nemá nič toľko prachu čo v tom stále bolo des

ajula25
6. júl 2009

jani to je pravda. v tých záclonách a kdejakých látkových ozdobách je tolko prachu, že až. No pre alergikov hotvé peklo!

janka1874
autor
6. júl 2009

no my nie sme alergici ale aj tak ja preto moc ani záclony nemám

luculka
6. júl 2009

je to otrasne,, 😅 ja chcem len taký jemný baldachýn nad postel,,,

ajula25
6. júl 2009

ja tiež v obývke mám len jeden záves. Ale v detskej aj v spálni mám. A je tam prachu na tom teda dosť. A to mám aj alergikov v byte.... 😒

luculka
6. júl 2009

malá ma postielku proti oknu,,takze si neviem predstavit ze by tam nic nemala,,,má také sukromie,,,s baldachýnom,,,,

luculka
6. júl 2009

ozaj baby maju deturence take vkladacki? ze napr,,,kravicka,,,ujo,,,vkladá sa do takeho isteho výrezu,,,

silvika
6. júl 2009

teli dakujem za typ, 😉

ajula25
6. júl 2009

luci aj mne sa stále baldachýny páčili. hlavne v lete, kdejaké komáre boli....som si predstavovala, že si to zatiahnem a komáre nepriletia 😀 ale je to aj pekné. pre kočky určite 😉