Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
6. júl 2009

anina že ďakuje...sa tu rozhorčovala, že tety čo ju nepoznajú jej gratulujú a kamaráti niektorí na ňu zabudli 😀 , ale som jej vysvetlila, že nemá každý kalendár pri pc ako my 😅

janka1874
autor
6. júl 2009

fakt dnes staršia tvoja slečna oslavuje tak sa pridávame 🙂

aadula
6. júl 2009

jani však už tri dni 😝 v sobotu u svokry ..včera naši boli a brácho a dnes s kamoškami trošku oslavovala..teda pozvala ich na plaváreň a tam do kaviarne či čo to tam je 🙂 som jej krémeš včera upiekla a baby ho chválili, že aký fajný..či som ho fakt ja robila, že vyzeral ako z cukrárne 😀 ...tak ma to aj potešilo

janka1874
autor
6. júl 2009

no tak to sú veľké meninové oslavy toto 🙂

luculka
6. júl 2009

jani ktoru ten fotak??? ani mne,,,neviem preco

anina1
6. júl 2009

neni za čo, teraz sú aj prázdniny, tak moc nepozerajú koho je asi 😉
taký krémešik by som si dala 😵

luculka
6. júl 2009

nejde to 😖

anina1
6. júl 2009

super lucul, ti to sekne 😉
také ľahko upraviteľné to vyzerá, že zahrabneš a si očesaná 😉

aadula
6. júl 2009

anina, presne tak .. teraz len to rátajú, že koľko môžu ešte leňošiť 😀

luculka
6. júl 2009

no anina teraz som si to fukala,,,a neni to az take jednoduche,,na tej foto som to mala este od kadernicky,,,a uz trocha mastne 😅 ,,,teraz to mam na vsetky strany,,,a aj trocha banujem ze som si jednu stranu dala uplne vystrihat,,,mala som si obe nechat take dlhsie,,,

janka1874
autor
6. júl 2009

hej teraz už mi to išlo pekný je ten foťák ináč sa moc v takých veciach neorientujem 😀

luculka
6. júl 2009

jani pekný,,krááásny,,a 2x objektýv k nemu,,, 😉 ale nehrozi,,MM povedal 🙄 🙄 🙄

janka1874
autor
6. júl 2009

no ja radšej ani také nekukám len ma štve že mi blbne blesk na tom mojom a ináč som si už aj nejakjo zvykla

luculka
6. júl 2009

aj moja svagrová,,,teda buduce,,,je tak orientovaná 😀 😀 ako ja,,my si len posielame linky,,a vzdycháme,,,, 😀 😀

ajula25
6. júl 2009

ahojte
Lucul foťák je super. Aj ja taký cem.....ale ani u mňa nehrozí ☹

Aadulka Paťke všetko najlepšie k meninkám 😉

luculka
6. júl 2009

no ja som sa na MM dnes aj hodila ked z roboty dosiel,,aj ho stále bozkávala a nic,,nezabralo 🙄 😀

luculka
6. júl 2009

aj tento je fajn,,na ten by som ho snád aj zlomila,,, 😒 😀
http://www.fotolab.sk/produkt-14/detail-1223/ol...

ajula25
6. júl 2009

no Lucka budeme snívať spolu 😉 snáď mi na nejaký sviatok niekto kúpi 😀

ajula25
6. júl 2009

luci ja mám taký pocit, že tie foťáky si doprajeme po zvýšení rodičovského príspevku 😀 ak to vyjde, tak len pol roka 😉

ajula25
6. júl 2009

Luci teraz som pozerala na tojom blogu fotky...Natálka ako krásne drží ceruzku 🙂 . Lukáš to len za koniec chytí ....

luculka
6. júl 2009

😀 😀 😀

ano drzi krásne,,,ale kreslit jej musim stále ja

ajula25
6. júl 2009

luci nevadí, však aj takto sa učí 😉

alinka76
6. júl 2009

Luc, pekný look máš, taký praktikuš, ale viac roboty s tým budeš mať zarána, hotové letisko, kým to upravíš 😉

no tie foťáky ani nevrav, som si klikla na ten link, došiel MM a hneď "už zase pozeráš foťáky? 😠 ?" tak som mu musela vysvetliť, že to si ty hodila link naň. nuž ale tiež by som si 2x nedala povedať nie. snívajte s nami ☹

centik
6. júl 2009

Lucul (alebo victoria?) dobre to mas 🙂

janka1874
autor
7. júl 2009

Ahojte
dnes po dlhej dobe sme mali budíček o 6.00 pomoc som ako vymletá a okrem iného ešte aj pršalo juj ako fajne sa vtedy spí 🙂 🙂 🙂

luculka
7. júl 2009

breee rabko,,a dakujem 😉

my sme hore od 6:40....ale nevadííííí...lebo sme boli na velkom záchode,,,dokonca ani nechcela aby som ju drzala,,aj ritku si sam chcela utriet a spláchnut 😀 ,,,moje velké bábo 😵

simka9122008
7. júl 2009

No vy ste, ale ranné vtáčatá, mne malá vstala tiež po 6.00, navarené mám tak čo s načatým dňom 😒

aadula
7. júl 2009

dobré ránko, tiež som úplne na mraky 😝 malý v noci hrozne plakal..nevedel spať, som mu nakoniec o 2.15h. dala čípok paralenový a vtedy konečne zalomil, chodíme tu s mužom ako mátohy..teda on už šiel na emisnú s Samuel drahý bol už o 6.30h. a teraz mi tu ani teleráno nedovolí pozerať, musela som mu rozprávky pustiť 😔