Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
7. júl 2009

🤐 tak aj ja som zmapovala náš prvý prázdninový týždeň na fb..a je tam aj čo to z nášho domčeka..

glorita
7. júl 2009

boc,teraz akurat kukam, a mate to tam supis! 😵

bocmanka
7. júl 2009

☹ tak toto bol šok, jeho dcéra fakt prehovorila.... 😲 😲 😲

janka1874
autor
7. júl 2009

no ženy aj ja to pozerám a niekedy mám čo robiť aby som tiež neplakala 😲

luculka
7. júl 2009

boc no to ma dostalo uplne,,,chudatko,,prvý krát na verejnosti bez masky,,a takato situacia,,, 🙄 😔 😔

janka1874
autor
7. júl 2009

no veru ja som tiež len kukala ale znervózňuje ma tá žuvačka v pstach u jeho staršieho syna (teda toho najstaršieho)

bocmanka
7. júl 2009

😝 no čo bude s deťmi.....aká ich čaká budúcnosť, ktovie......

simka9122008
7. júl 2009

Veru, bolo to fakt dojímavé, tiež som si poplakala 😢

luculka
7. júl 2009

inak toto milujem ake mal vztahy s bratmy a sestrou a teraz ho ospevuju,,,, 😒 skoda ze az teraz

liluska
7. júl 2009

lucul teraz mas podobny uces ako kamoska "kuko" 😀

alinka76
7. júl 2009

no baby, tiež som dopozerala a slzy mi tiekli na konci, bolo to strašne dojímavé. tak ako keď umrela Diana, tiež som revala ☹ a to dievčatko bolo krásne, to tam boli všetky jeho deti, že?

anina1
7. júl 2009

pekné detičky mal.. 😔

luculka
7. júl 2009

lilus tak tak,,,teraz sme podobne,,len ona má viac ofinku a viacej vystrihane 😵
ali no dve deti,,,to tretie este svetu neukázal tusim

anina1
7. júl 2009

veď tam boli všetky tri 😕

luculka
7. júl 2009

ano??? som nejako nepostrehla 😕 😕

janka1874
autor
7. júl 2009

luculka presne to som aj ja vravela že zrazu aká rodinka super ocino (okrem iného tyran) ale teraz je im dobrý už môžu len oni tažiť z jeho peňazí tak zrazu zabudli čo bolo

luculka
7. júl 2009

jani tak,,,aj janete,,,sa proti nemu postavila a pritakávala ze spáva s malými chlapcami,,no ktovie kde je vlastne pravda,,to sa uz nedozvieme,,,teraz budu z neho tazit do smrti,,,

sak ze sa predalo 7milonov platni na celom svete 😕

janka1874
autor
7. júl 2009

a to nerátaš ešte tú knihu čo už vydali za 48 hodín ju niekto napísal už som zabudla kto
fakt je to nechutné ako zrazu všetci súrodenci sa idú z toho uplakať hotový herecký výkon toto
a podľa mňa nič s deťmi nemal len doplatil na svoju dobrotu a ochotu pomáhať a zopár takých nenažraných rodičov chceli z neho akurát prachy vytĺcť ale pravdu sa fakt už nedozvieme

bocmanka
7. júl 2009

🙂 dobre to teraz komentujú na joj-ke..
jasnééééééé, len teraz sa ukáže, kto z rodiny aký je... a deti tam boli myslím všetky tri a len tá dcéra prehovorila...

bocmanka
7. júl 2009

..zjavne ho boh potreboval viac ako my tu....preto si ho vzal.....okomentoval bruno

centik
7. júl 2009

ale to tusim niesu jeho vlastne deti

luculka
7. júl 2009

ja som bola doteraz na tom,,ze toho tretieho este neukázal,,, 😕

bocmanka
7. júl 2009

☹ no alinka...keď zomrela diana, tak som bola ako au-pair na sardínii, a čo sa tam vtedy dialo.....neskutočnéééé

bocmanka
7. júl 2009

😉 jasné, že nie sú..boli by minimálne s aspoň minimálnymi černošskými črtami...
ale vychovával ich on...takže sú jeho

luculka
7. júl 2009

niesu jeho?? sak ich mal s tou opatrovatelkou nie???

janka1874
autor
7. júl 2009

on zaplatil jej za umelé oplodnenie a za to aby ich vynosila t.j. splodiť ich nesplodil ale vychoval

luculka
7. júl 2009

aha,,,

bocmanka
7. júl 2009

🙂 no a čo som sa dočítala, tak ich len vynosila, aj vajíčka a aj spermie boli od anonymných darcov...

janka1874
autor
7. júl 2009

no aspoň ja tak viem preto sa vraj aj zriekla nároku na materstvo hneď po ich narodení ale to sú info tiež len z médií tak neručím za 100%-tnosť
a za vynosenie dostala neskutočný balík peňazí a aj za zrieknutie

bocmanka
7. júl 2009

tak ako napísala telinka, nemenila by som s ním jediný deň....musel to mať ťažké