Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
7. júl 2009

no to ani ja to je pravda musel to mať fest ťažké

luculka
7. júl 2009

tak toto musite vidiet,,,dlho ocakávane video,,, 😀 😀 http://www.facebook.com/video/video.php?v=11632...

janka1874
autor
7. júl 2009

neskutočné že ani nepoznal vianoce z detstva až keď mal ten neverland
moje nervy chudák to detstvo no ďakujem pekne

luculka
7. júl 2009

ja az ked som pondelok po jeho smrti pozerala ten film o nom,,,tak som dosla na to aký mal na nic zuvot,,on bol vlastne chudácik,,,vsetci okolo neho ho okslávali,,a nafukovali vsetko co urobil

nedivila by som sa ze jeho smrt bola samovrazda 😔

janka1874
autor
7. júl 2009

no to ani ja luculka

bocmanka
7. júl 2009

😵 no legiend je na svete už len málo...elvis, kurt cobain, mercury, michael hutchence....a teraz jackson..všetci mladí...

ostáva ešte madona...a zopár ďalších.....tak hádam ešte budeme počuť dobrú muziku

aadula
7. júl 2009

čítam, že spomienkový večer tu je 🙂

bocmanka
7. júl 2009

😵 a ty čo tak neskoro palculienka aadulienka??????????????

aadula
7. júl 2009

boc, ani neviem ..už som to tu povypínala a nejak ma hlava boli a nedá sa mi spať..tak som sa vrátila 😅

bocmanka
7. júl 2009

😨 no lebo tu máme riadne absencie, všetky dovolenkujúúúúúúúúúúúú

aadula
7. júl 2009

tak ja som jedine na materskej dovolenke, ale o tých iných prímorských atď. si rada vypočujem...a fotky pozriem ... aspoň myslou tam poblúdim 😀

ajula25
7. júl 2009

ahojte
spomínate? nikto nikdy už nebude vedieť čo a ako bolo. vzal si to všetko so sebou.....ale hudba nám po ňom ostala. A dosť dobrá a kvalitná.... 😉

aadula
7. júl 2009

ajulka ani ty nevieš spinkať?

ajula25
7. júl 2009

adi dopozerala som toho jacksona, Mareka som uspala a reku kuknem čo píšete....a tu R.I.P. Miecael Jackson

ajula25
7. júl 2009

ale už sa lúčim aj ja a idem hajať. papa 🙂

aadula
7. júl 2009

ajulka, ja som len taký tichý pozorovateľ bola...som si mrkla medzi tým Odložený prípad a zas sa vrátila ... mám rada ten seriál a akurát som zhodnotila, že pred MD som nemala rada kriminálky a teraz...veď len to poezrám už pomaličky 😀

dobru noc...konečne ma začína na spanie brať 😔 😝

alinka76
8. júl 2009

ahojte, tak dnes som zarána nasraná, muž mi nechal auto na dnes, aby som s deťmi mohla vypadnúť niekde, chceli sme ísť na hrad Likava pri Ružomberku a pršííííííííííííííí 😠 poraďte mi, kde ich vziať, aby sa im rátalo a nenudili sa?

janka1874
autor
8. júl 2009

no alinka ja ti moc neporadím jedine že sa zbalíte a prídete do Ke tu zatiaľ neprší 😀 😀 😀

mimochodom už ma dosť rozčuľuje že stále vyťahújú ten záber na jeho dcéru ako sa s ním lúčila prvý krát bola bez masky vonku a ešte aj na pódiu pred neskutočným množstvom ľudí a teraz dokopy nič iné nie je pre médiá zaujímavé chudák dievčatko ešte to aj oľutuje a zistí pred čím ju otec tak chránil pred tými hienami

bocmanka
8. júl 2009

😉 tak ja som asi šibnutá, každým razom čo dávali v teleráne zábery z tej včerajšej rozlúčky mi vyhŕkli slzy ☹
a dnes ešte aj pršíííííííííí....
alinka..ani ja nem viem, ja mám síce len mateja a romy, ale on je taak náročný, že neviem čo vymyslieť, aby dobre bolo
😒 som prihlásila aj budúci týždeň marka do škôlky, uvidím ako budem zvládať pred dovolenkou, s tromi deťmi celý týždeň sama, sa mi nechcelo....oni by sa radi kúpať, ale ja si s tromi deťmi na bazén teda netrúfam....a ešte aj pred dovolenkou

bocmanka
8. júl 2009

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

baby poraďte uvažujem o tejto sedačke pre mateja, má 21kg, koľko ju využijem podľa vás?...má iba podsedák a príde mi to ni veľmi bezpečné hlavne na dlhé cesty...

alinka76
8. júl 2009

Boc, moja dievka má za chvíľu 9 rokov a stále má sedačku s ušami. my keď cestujeme ďalej, tak rada zdriemne a dobre jej to hlavu podopiera. určite si vyber aj s tými ušami a neskôr aby sa dal podsedák odobrať.

bocmanka
8. júl 2009

🙂 baby čo ste z blavy, je tam akurát môj mužíček, kde by si tú autosedačku romer mohol aj pozrieť naživo, hlavne rozmery ma zaujímajú, kedže máme vzadu tri autosedačky...

martinaj
8. júl 2009

dobre ranko 😉
tak ja som vcera tiez kukala toho michaela a je mi z toho smutno este stale...... ☹ este sa mi o nom aj snivalo....

janka1874
autor
8. júl 2009

ja som práve zistila že môj otec má dnes meniny a sú to 3 roky čo sme spolu z drahým 😀 😀 😀

martinaj
8. júl 2009

no jani sup sup nejaky darcek zohnat 😀

janka1874
autor
8. júl 2009

no veď len keby som vedela aký

janka1874
autor
8. júl 2009

poradte niekto čo mu mám kúpiť

bocmanka
8. júl 2009

😵 jani, ak nosí mobil, mne sa páčia tie trendy taštičky na opasok čo sa dá do nich schovať mobil....

janka1874
autor
8. júl 2009

no páčiť sa to páči aj mne ale on nosí kapsičku stále v ruke tak toto by nechcel, ale dík za nápad

martinaj
8. júl 2009

jani ja nemam na take veci fantaziu 🙂 ale naposledy som kupila parfem 😀