Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
9. júl 2009

teli a to ti cez obed mala spi v kociku? Lebo take u nas nehrozi. Na obed musime vzdy byt doma a tam spi a potom zas niekam ist. Ona kocik uplne ignoruje od 1 roka.

luculka
9. júl 2009

aj u nas,,,musime sa riadit podla spánku,,v kociku nehrozi 😒

teli je tam vela zvieratiek?

janka1874
autor
9. júl 2009

zucha fakt ako sa ti funguje s tým skatom?
ja fakt neviem ako to poriešim lebo Sendy je leňoch na chodenie ona sa rada vozí v kočíku ale nový som kupovať nechcela no neviem fakt

telinka
9. júl 2009

praveze vobec nechcela spat v kociku , az na ceste domov v aute zabrala 😝

lucul su tam ovce , krava,kone ,kozy, prasa , macky aj pes , pekne smykalky , tramposka...fakt taka oaza kludu 😵

telinka
9. júl 2009

akurat si tam treba obut iba tenisky , lebo po zemi v trave sa valaju vzorky exkrementov vsetkych zvierat co tam ziju....ako na farme 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. júl 2009

no u nás je to vec nálady niekdy spí v kočíku total v pohode a inokedy ani za svet ale my si to nadspíme doobedu doma 😀

zucha
9. júl 2009

jani, pouzivam ho na take rychle, kratke presuny, ale Ana chce chodit aj tak sama. Mne to vyhovuje. Ale ak tvoja chce stale len sediet, tak to bude u nej tiez mat uspech.

huleni
9. júl 2009

ahojte my sme boli dnes u svokrovcov kuknut, MM sestra spravila taku supersku zemlovku ze som sa tak faaajne dotlacila.O))) a to akoze chcem chudnut 😀 niki pekne spinka tak si tu len tak sedkam a opat sa mi nechce upratovat 😀

telinka
9. júl 2009

my kocik na vyletoch vacsinou pouzivame a vozenie batoziny 😅

janka1874
autor
9. júl 2009

telinka to máš dobré Sendy len zbadá kočík a už sa tam trepe

zucha a také ako obrubníky ti nerobia problém?

huleni
9. júl 2009

no mojej niki sa najviac paci kamoskin kociar, tak ich semtam presstriedame:O)) ale vacsinou uz kocik beriem len na podopieranie seba ked ju nenahanam.O)a ked ide na peso tak aj lepsie buva:o)))

bocmanka
9. júl 2009

😉 😉 baby, tak ja som fakt hotovááááá, je to také náročné, romy je len na mne zaveená, stále hnačkuje, stále ju musím močiť v repíku, rutku už má totáálne vyžratú a nesadne na ten nočník ani za svet, reve len ho vidí, no čo s ňou..
a to manžel došiel po 3 dňoch s dvomi 10kg morkami, no to je pohľad vidieť to v chladničke, som zvedavá, kto ich rozporcuje...a 30kg marhúľ...
ma šľahne
a ja v depke, že nič nezvládam, len sa okolo detí krútim.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bocmanka
9. júl 2009

🙂 rutku...ritku....
zaveená...zavesená

ajula25
9. júl 2009

boc neboj...prídeme na brigádu 😉

huleni
9. júl 2009

no boc mas toho az az:o( tak aspon na dialku posielam kopec pozitivnej energie a ty nepis ze nic nezvladas, ty si u mna vedena ako "matka roka" co ty vsetko zvladas...tak sa drz a romy nech je cim skor uz lepsie...

zucha
9. júl 2009

jani, to je uplne tak, ako ked mas kocik. Necitis skoro ziadne obmedzenie. Iba, ked su naozaj moc vysoke obrubniky, tak to ano, inak v pohode idem presne na tie iste miesta, ako bez toho

janka1874
autor
9. júl 2009

no boc to je blbé ale neboj ty to zvládneš
posielame energiu 🙂

a ja sa idem pustiť do žehlenia tak sa zatiaľ majte lebo pri tej kope čo tu mám sa od toho asi do pól noci nedostanem 🙂

luculka
9. júl 2009

boc,,,,chuda,,,,, 😒 ,,,poznám tie hnacky,,,mali sme to teraz,,,tiez uplne ubolená ritka,,sama si pýtala krém,,zásip,,ked som ju prebalovala,,, 😒 😒

no som teraz merala izbu má,,,2,5x 3,5 😖

luculka
9. júl 2009

no natuska je lenivec,,teda doma behá samozrejme,,nesadne si celý den,,ale po meste chodit nebude ani za svet,,,len ked idu s tatinom vencit,,,to aj voditko musi ona drzat

ajula25
9. júl 2009

boc držte sa...somzrejme aj ja myslím na vás a posielam veeeeeeeeeela energie.

luci no malinkatá....

janka1874
autor
9. júl 2009

jaj žienky zabudla som sa pochváliť teda ani nie ja ale už máme všetky zúbky dnes sa ukázal posledný očný jupííííííííííí a teraz to začne už sa nemáme na čo vyhovoriť pri náladovosti 😀 😀 😀 😀

telinka
9. júl 2009

fuuuha boc , ale to uz nejako dlho hnackuje ☹

zucha
9. júl 2009

jani a to uz ma aj tie druhe stolicky?

janka1874
autor
9. júl 2009

joj nie tie ešte počkajú tie vraj idú až okolo 2 rokov 😀

tinyleaf
9. júl 2009

caute, ja som bola par dni u nasich, tak som bola bez konika ☹

boc, tie marhule Ti teda nezavidim, ja som s mamou zavarila teraz 70 poharov, teda ja som ich len delila a vyberala kostky, ale uz sa mi o tych marhuliach pomaly aj snivalo 😲

zucha
9. júl 2009

no jani, ked okolo dvoch, to uz moze byt zachvilu 😀

luculka
9. júl 2009

boc a odkedy ti hnackuje??? na sa hnackovala týzden,,a este teraz mame troska riedke,,,ale teda uz sa to nedá ani porovnat,,klop klop

luculka
9. júl 2009

nám donesie svokra zajtra marhule 😅

zucha
9. júl 2009

my sme s tymi hnackami isli aj k lekarke, lebo klacala nad nocnickom a nic jej uz neslo vykakat a uplne plakala a hovorila kako a plakala a plakala. Bolo to strasne. Normalne som plakala s nou.

luculka
9. júl 2009

fakt zucha tak nakoniec ste isli lekárke?? som aj zabudla ze ako ste dopadli,,ci si kupovala ten hylak