Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
13. júl 2009

janka, teraz som si vsimla, ze mas v pase zrazu dievcatko? Tak Sendy bude mat sestricku a nie braceka?

janka1874
autor
13. júl 2009

no nakoniec bude mať sestričku 😀
a už je princezna hore som ju akurát išla budiť

abetka
13. júl 2009

a kde je centik???Isla na dovolenku, nieco mi uslo???/Uz tu davno nebola

janka1874
autor
13. júl 2009

centik a aj anina nejako absentujú v poslednej dobe 😀

nám dorazil tatik tak vraj ideme na tmavé pivko kto sa pridá 😀 😀 😀

centik
13. júl 2009

rada by som sla na dovolenku, ale tu som 😀
akurat mi mala vstala tak uz tu vlastne niesom, ideme krmit 🙂

abetka
13. júl 2009

janka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa idemmmmmmmmmmmm 😀

abetka
13. júl 2009

centik, no vitaj. Kde sa flakas?

simka9122008
13. júl 2009

Jani a kde majú to tmavé pivo, ja ho mám veľmi rada
Tak tú robotku, čo som chcela robiť včera som už urobila teraz večer, tak mám konečne kľud, hurááááááá 🙂

abbi
13. júl 2009

ZUCHAAAA cau moja 😉 😉 predbezne planujem ist v stredu do piatku alebo soboty. mozes niekedy??? ale este upresnim, lebo musim vycistit zahradku od buriny... 😒

janka1874
autor
13. júl 2009

simi všade smerom na Aničku a aj priamo tam
aj keď dnes sme nakoniec mali iný program ako pivko ale nevadí 😀

simka9122008
13. júl 2009

Ja sa len tak pýtam informatívne pre budúcnosť 🙂

janka1874
autor
13. júl 2009

no veď v pohode predtým mali len tamna konci ako je ihrisko ale už aj v predu pri golfovom ale dnes neviem či mali lebo sme nakoniec neboli

zucha
13. júl 2009

abbi, budem tam v stredu a to sa poobede chystame do Ivanky sa kupat. Pridas sa? No a potom by sme mohli dobehnut v piatok poobede

tinyleaf
13. júl 2009

abbi, zucha...ved pridite aj mna pozriet, uz mame konecne hotovu zahradu, aj travnik, cely vikend sme usilovne pracovali

abbi
13. júl 2009

zucha a kde do Ivanky???
Tiny super, ja by som rada 🙂)

zucha
13. júl 2009

abbi, zevraj tam je super jazero. moja sestra s deckami tam chodievaju kazdy den. Ja osobne som tam v zivote nebola, tak chcem ist pozriet v tu stredu. No a v piatok by sme rovno mohli ist k Tiny. Co vy na to?

bocmanka
13. júl 2009

🙂 no čaute babule...
mňa feest bolí hlava, dala som si kombináciu ibalgin-anopyrin..už neviem čo so sebou, dávate si tak niekto?

inak pekný večer...

tinyleaf
13. júl 2009

ja som za, tesim sa na Vas 🙂

aadula
13. júl 2009

boc, ahoj, mňa zvykne často gebuľa bolieť.... niekedy nezaberá nič... ale ibalgáč mi zvykne..len ich musím do seba viac napchať...a tuším panadol ultra mi ešte celkom dobre zaberal

aadula
13. júl 2009

cica iwuš toto je pre váááás

https://www.youtube.com/watch?v=uEo6WIRTvDY
aadula
13. júl 2009

😀 😀 😀 prepáčte baby...toto som do inej témy chcela šupnúť...ale aj pre vás to je...pre zlepšienie nálady 😉

bocmanka
13. júl 2009

ja som včera zavárala tie slávne marhule, dnes som urobila prvú dávku marhuľového džemu a dnes večer ma mala čakať ešte druhá dávka /obidve sú z 3kg../,
ale nevládzem.....
matej sa dnes nudiiiiiiiil, tak som mu vymyslela na tento týždeň tenis, zaplatím mu každý deň po 2h a zasa sa niečo nové naučí a bude trošku kľudnejší, to je hrozné vymyslieť im program...
dnes boli napr. s ockom v turč.tepliciach v aquaparku, romy spí od pol ôsmej, lebo dnes keď som bola u kaderníčky sa samozrejme ockovi zobudila už po hodine hoci spáva aspoň 2,5h...
tak mám nové vlasy...a boľavú gebuľu... 😝

aadula
13. júl 2009

boc, asi budeš aj ty meteosenzitívna ...tieto zmeny teplôt robia svoje tak jedna pre teba 😉

https://www.youtube.com/watch?v=YNNBSsQd2aw
abbi
13. júl 2009

boc tak hod foticku, nech vidime ako vyzeras 🙂)

aadula
13. júl 2009

ja som sa tiež s marhuľami trápila ...ja som mala recept tu z netu som lekvár robila zo 6kg 😝 a 8 pohárov som zavarila...no mám dosť

telinka
13. júl 2009

caute kotata 😉

boc to mas asi z nedostatku......bocman ta zanedbava???? 😉

abbi ahooooooj a mna kedy dojdes kuknut???

janka1874
autor
13. júl 2009

veru boc hoď foto

bocmanka
13. júl 2009

🙂 bocman by aj, len ja som hotová
poradte farbu sedačky

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

zucha
13. júl 2009

ja by som brala tu Marcel

bocmanka
13. júl 2009

aj ja zucha...beznádejne vypredanááááá, dnes mi volali, ja že ju peťo zajtra vyzdvihne....
ide do ba
tak hľadám alternatívu, v piatok už cestujeme....som sa zas spamätala,....skoro!!!!!!!!!!