Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
21. júl 2009

zrzulka, take nicnerobiace deti uz spoznas z pohladu, ako sa na teba pozru. Tvoja |Miska uz iba podla fotiek nie je v ziadnom pripade taka. 😉

veva1
21. júl 2009

ano zrzulka suhlasim s tebou a velmi rada pobezim za tomaskom,(nevedela som ze miska nebezka 😔)
inac on by si uz teraz aj trochu v kociku posedel,ale co s tou nadbytocnou energiou potom??? Sak on len polhodku sedi v aute a uz ho na obed neviem ulozit lebo nie je vybity 😀

zrzulka
21. júl 2009

jani dakujem. ja viem ze bude chodit. uz nam to povedali, nebude mat 100% chodzu ako ini ludia ale uz len to ze bude chodit nas tesi. pre nas je teraz dolezite aby co najviac lozila tak ju velmi do chodenia nenutim. Aj sme zrusili tie chodiace voziky. len sa s nimi hraje tak ze tam hadze gulicky a na druhom ma hudobny panel tak si pustame hudbu.
A michaela nie je leniva. ona ma vrtulu v riti. Akurat vonku sa to moze tak javit lebo velmi ju lozit nenecham po vonku. A chodenie za ruky to nechceme praktizovat. Aj ked tak uz vie celkom slusne prejst. ona musi sama na to prist ako sa to robi🙂

zrzulka
21. júl 2009

Zucha praveze ked je v kociku tak tak moze asi posobit. ona je kludna, len sedi a sleduje. nehrabe sa von z kocika🙂 Ani nahodou. Vrtulu ma az ked ju polozim na zem alebo ju mam na rukach🙂

janka1874
autor
21. júl 2009

no vidíš všetko bude dobré zrzulka len to chce svoj čas

zrzulka
21. júl 2009

veru tak veve. treba si to vazit. No ale ako to byva kazdy si zacne veci vazit az vtedy ked ich strati. to sme my ludia🙂)) ja som si tiez mnoho veci nevazila, a teraz beriem vsetko uplne inak.

zrzulka
21. júl 2009

jani no ale vies ja som chronicky netrpezlivy clovek tak to je potom tazko

zucha
21. júl 2009

zrzul, netreba sa nikam nahlit. Deti si same zvolia tempo, ktoremu stacia 😉

zrzulka
21. júl 2009

ja to ani nenahanam, len.... vsak viete🙂)) Proste mi je tak luto ked sa nema ani s kym zahrat lebo rovesnici uz behaju a mladsie deti ju velmi nezaujimaju. Tie ju nudia🙂)))) Ale minule som zirala ako sa vedela s Kikuskinou Lenkou ponahanat. Strasne zlate boli.

zucha
21. júl 2009

na pohlade vidno, ci je vnimava a ci nie. To nicnerobiace som asi zle pomenovala. Skor take "prispate". Ked sedi v kociku a sleduje, to je ine. Asi to neviem dobre popisat. Zas som si pozerala tvoj album a Miska naozaj tak ani zdaleka neposobi, tak neboj. To, ze jej davas tak vela zo svojho casu, je na nej vidno a to je fajn 😵

veva1
21. júl 2009

neboj zrzul,deti v tomto veku sa este velmi spolu zahrat nevedia,skor sa o vsetko hadaju a natahuju. Tomo uz riadne fackuje a hryzie tak som stale s inymi detmi v strese.Momentalne je mne najlepsie samej aj ked on deti vyhladava,po polhodke je to stres.
tomko uz rozprava o dusu, a z pesnicky pec nam spadla vie dokoncit kazdu vetu 😀

veva1
21. júl 2009

a este zrzul,nos zo sebou deku a davaj ju stvorkovat aj vonku. Tomo tak prestvorkoval vseko a nevadili ani kamene.Ponicili sme vsetky gate ale mal z pohybu radost

luculka
21. júl 2009

cafte,,baby piju vam este drobci v noci mlieko??? ci len nasa??? 😅 ,,,,o tretej sa pravidelne zobudi a neosidim ju vodou ani keby co bolo,,bude vrieskat hodinu kým jej ho nedám

a ako nám super zaspávala sama,,tak teraz je to des,,vzdy sa tak vytocim,,,az mi to je potom luto,,ale je hrozne jedovitá,,,,,az má zachvaty zurivosti 🙄 🙄 🙄

luculka
21. júl 2009

simi krásny kocik,,a super cena,,,,
zrzul neboj Miska sa rozbehá,,,a nebudes jej stacit 😵 😵

zrzulka
21. júl 2009

Zucha dakujem za tvoje slova, zahriali pri srdci. Niekedy mam pocit zeby som mala asi aj viac robit ale som len clovek a nie robot🙂 Ale zase vsade ju chvalia ze je velmi sikovna. este donedavna jej nedavali velke sance na to ze bude chodit. A teraz je to uz iste🙂

zrzulka
21. júl 2009

Lucul nasa mala zje vecer kasu, zapije cajom a prespi celu noc. Tusim od roka mame takyto rezim. takze mlieko v noci nie.ani caj ani nic. ona si v podstate ani nic nepyta.

luculka
21. júl 2009

zrzul presne kto videl Mišku nazivo,,vie ze je velmi ziva babulka,,,,a nie taká nic nerobiaca,,len sediaca,,,

luculka
21. júl 2009

nasa praveze ano ,,,,kým zaspi vypije kasu,,,malo kedy celu,,,stiahne flasu vody,,niekedy aj dve 😖 ,,a o tretej si pýta mlieko

zrzulka
21. júl 2009

Lucul a ako uspavate? My mame tiez problem lebo Michaela trucuje. chce von z postielky ale uz sme si ju prestali vsimat a ona ked vidi ze nic tak sa ulozi pokeca s plysiakmi a zaspi. Uz je to lepsie ale zo zaciatku to bol horor. Sme ju vzdy vyberali z postielky, teraz sme nekompromisni. ked sa ma spat tak sa spi🙂

luculka
21. júl 2009

my sme celu noc este neprespali 😒

luculka
21. júl 2009

no najskorej sme hladkali po chrbátiku,,ale teraz v poslednej dobe kaze aby sme isli prec,,a zaspi sama,,,no ale posledne dva dni je to des,,,hnev,,,plac,,,nervacenie,,,,zeby zase zubky???? 🙄 🙄

zrzulka
21. júl 2009

to vazne nie? tak my mame posunuty cas uspavania ale zase mi prespi celu noc a budi sa medzi 7-8. takze sa stazovat nemozem. Dokonca minule mi bolo priserne zle a to sme potiahli do pol 12

luculka
21. júl 2009

cozeeeee????? 😕 to u nás nehrozi

bzuco
21. júl 2009

luci...aj maťko pije mlieko
ak nie v noci, tak pootom okolo pol 5 sa určite zobudí

zrzulka
21. júl 2009

Moze byt. nam ked isli ocaky tak bola taka podrazdenejsia. Odvtedy zacala byt aj taka viac jedovitejsia. chce si vsetko vydobit placom ale uz som sa naucila nereagovat nan. lebo to je len taky plac bez slz...

luculka
21. júl 2009

bzuco aj mala ak je v pohode tak okolo pol siestej,,siestej,,,sa budi ,,,dam jej mlieko a este hodku potiahneme,,,inak o tej tretej 🙄

luculka
21. júl 2009

no mne dnes tak nervacila,, a plakala az sa povracala,,, 😔

zrzulka
21. júl 2009

Veve ja ju davam lozit. dnes lozila po piesku🙂)) alebo v parku na travicke si polozi jedna radost. Ona by na deke nevydrzala. Kde?🙂))

zrzulka
21. júl 2009

Joj chudatko natus, hadam su to len zubky a zase sa vratite do starych kolaji...

zucha
21. júl 2009

lucul, mam pocit, ze v tej knihe o uspavani bola taka rada, ze ked si deti pytaju v noci, tak postupne a nenapadne treba znizovat tu davku mlieka, co jej davas. Tusim aj my sme to tak robili, ked presla na UM. A teraz, aj ked sa zobudi, tak mlieko nedostane. Je len hore a potom zaspi. Len u nas uz je iny problem, lebo uz ma normalnu postel a tak vybieha jedna radost. A tie vymyslance vecer, ked ma ist spat, tak to je na zasmiatie niekedy. Take, ze kako, to je normalne, ze vybieha a nic do nocnika naurobi, ale dnes vysla, aby vysmrkala leoparda, co ma v obyvacke, potom zas, aby mu dala papa a hlavne jeho chvostu 😀 😀 😀 To sa neda udrzat niekedy smiech. Potom pride, ze ma spinavu nohu, zoberie si tu mokru utierku, sadne si a utiera si slapy 😵