Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
22. máj 2009

Kočky u nás je strašná čierňava, čakám kedy sa to spustí

ivana26
22. máj 2009

caute,
no u nas je tiez strasna ciernava a hroooooozne hrmi 😒 to bude lejak !!!

janka1874
autor
22. máj 2009

no veru simi aj my chceme psíka, ale má to čsu dosť
a nakoniec sme aj vonku boli až na to šiši počasie každých 5 min. ab yčlovek uvažoval či nezmokne a nakoniec nič z dažďa to už je o nervy

ivana26
22. máj 2009

fuha, no musim vypnut PC, lebo ziarovka len tak blikaaaa 😅 nech mi nevyhori

janka1874
autor
22. máj 2009

ivka tu už hrmelo niekoľko krát a nič 😀 😀 😀

a ako je adamkovi a ostatným choručkým

luculka
22. máj 2009

cafte tak mám doma tričneká,,,su super,,ked malá zaspi hodim foto,,, 😉

centik
22. máj 2009

u nas uz je po dazdi, tiez bola ciernava a nakoniec len prsalo, ziadna hrozna burka

telinka
22. máj 2009

aj u nas je to ako apriiil.......som dnes umyla okna a vyzra to ze panbozkovi sa nezdaju tak mi ich aj on zmyje 😝

aadula
22. máj 2009

u nás sa len ochladilo a dážď nikde

aadula
22. máj 2009

simi keby ste si psíka kúpili..asi by si toho mala dosť...venčiť ho a dve malé deti 😝

aadula
22. máj 2009

teli jeeej Peťulke ako vlásky narástli ...brčulky má zo zadu ...a má super tenisky ..tak akurát 😀 🙂 zlatá

telinka
22. máj 2009

no aadul ved uz bolo nacase aby zacali rast 😀
aj nam idu dolne stolicky....dnes som to zistila podla toho ze casto kaka 😝 ale horne uz ma a dole ma tiez len 3 zubkyuz cele mesiace 😅

aadula
22. máj 2009

Samino ešte nemá hore, ale ručičky si v kuse do pusy dáva..dnes vonku pochytal všetky kamienky, štrk a neviem čo a potom si oblizoval ruky...a ja že z čoho má celú pusu špinavú 😝

bocmanka
22. máj 2009

čautee,ja som vyšťavenáá,ležím od 5.30h rána prvýkrát ak nerátam sedenie na wc..romy zaspala o pol ôsmej,dnes vydalo spať len 1x aj to iba ledva na hodinku..máme pre seba celý pol-dom so záhradou,s výhľadom na bojnický zámok,druhá polovica je free,kto sa cíti na bicykle korčuje a plávanie a atď.čo sa pohybu týka,toho čakáme

bocmanka
22. máj 2009

ocka sme vyslali na nákup,dnes máme spolu s peťom 20 výročie odkedy "sme sa spolu zrazili"..tak donesie možno dáke vínko..2ks detí už spia a matej,čo má za sebou 15km na bicykli,3h v zoo a hodinový tréning na korčuliach,tak ten je čulý

aadula
22. máj 2009

boc ahoj 🙂 gratulujem ku krásnemu výročiu a neboj Matejka to o chvíľku zlomí a bude romantikaa 😉

telinka
22. máj 2009

waw...tak u bocmankovcov bude romantikus vecer 😵 no uz len aby ten matej zaspal 😉

janka1874
autor
22. máj 2009

boc ja ťa teda obdivujem toľko energie čo ta máš na deň ja nemám ani na týždeň 😀

janka1874
autor
22. máj 2009

to tu dnes nikto nie je?

bocmanka
22. máj 2009

ja len cez mobil..brú noc všetkým,ocko nestihol položiť ani tašky a v polohe romantikuš odpadol a to doslova s matejom..jani,takže aj mne dochádzajú zásoby energie šupnem pohár vína a idem dobíjať zase nazajtra..teli,jani poďte nalejem aj vám..xixi

luculka
22. máj 2009

kuk foto trička,,, 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cenu uplne najsuper,,,3eura za kus,,, 😵 😵 😵

bocmanka
22. máj 2009

😀luc kráásne tričulá,juj budú v nich detičky na spapanie

zrzulka
22. máj 2009

jej Luc natalka je krasna modelka🙂)) pekne tricka, vydarili sa!!!!!

zrzulka
22. máj 2009

S muzom sa akurat smejeme ze mala bude mat to tricko ako nocnu koselu. ona je oproti ostatnym decembrovcatam drobna. No co bude mat aj vlecku🙂)))

luculka
22. máj 2009

no len problem bol modelku v ňom cvaknuť 😀 😀

luculka
22. máj 2009

zrzul no su dost velke,,ale najmenšie čo mali

zrzulka
22. máj 2009

teli aj my sme mali zemlovku dnes🙂Dokonca premierova🙂 Prvy krat v zivote....

Simi a akeho psika chcete? Aj my by sme strasne chceli pre Misku ale v tomto nasom minibytiku neviem neviem. Chceme malu dat na canisterpiu aspon. Ona ma tak rada zvierata. Akurat ten nas papuch sa jej boji a utoci:(((( Ona sa mu chudatko vzdy tak tesi a Riki by ju dobol. taky pozor musime davat. Ani ho velmi nevypustame ked mala nespi.neviem ako ich dvoch privyknut na seba

zrzulka
22. máj 2009

Luc mas doma zive striebro.Ozaj ako dopadol zubok, velmi som necitala diskusiu tak neviem.

To nevadi ze bude velke. pouzijeme aj na buducu stretavku🙂)) inak je vyhoda mat drobne dieta. Niektore veci su jej dobre na 6 -9 mesiacov. Akurat ze som jej naobjednavala z Nextu krasne satocky na 1.5 - 2 roky a su jej velkeeeeeeee. No co uz.

ivana26
22. máj 2009

ahojte,
jani, dakujeme za opytanie, adamko je uz ok 🙂
lucul, krasne tricka 😵 a super cena
no my psika az niekedy neskor, to by mi este chybalo sa starat o dalsie "babo" 😀 😀 😀 aj tak ich tu ma adam za cely den dost 😉

zrzulka
22. máj 2009

Luc inak ten kocik je super. Aj ja mam podobny po mne🙂 Aj som premyslala ci ho dam malej. Ale coby nie, ved je ako novy....