Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
29. júl 2009

Dobré ránko
ja práve dočítavam včerajšok
a huleni nie si sama čo malá má malú nôžku my teraz nosíme 20-21 podľa strihu takže 24 by nám asi boli až o rok 😀 😀 😀 😀 😀

huleni
29. júl 2009

no janka my tak napodobne ja som ich aj chcela ze nakupim dopredu ale bol so mnou kamarat a ma zrusil ze nechneblaznim ze kedy jej to bude atd..proste chlap 😉 ja by som pokupila a potom by to stalo v skrini 😀

martinaj
29. júl 2009

ahojte 😎
fuj dnes od rana teplo 😖 .....
ali my keby sme isli tak az poobede ale ani to neviem na isto....

abetka
29. júl 2009

ahojte. Nam maly v noci vracal, tak som zvedava co z toho zase bude a nasa dokina ma dovcu.
Bzuco ta siltovka je super, ale musim malemu premerat kapusticku, lebo tiez ma vacsiu 😀
pekny den vsetkym

aadula
29. júl 2009

ahojte

centik, máme zatiaľ 11 zubov vonku, ešte jedna stolička musí vyliezť a na tie očná má už tak navreté ďasienka..no kedy vylezú!! netuším...ale slniní tak hrozne ako nikdy pred tým 😝

Samko má teraz tak 22 sandalky a ešte ich vynosí v lete v pohode, ale botasky kúpime už 23 🙂 len my máme ten problém, že je útly v páse a všetky gate mu padajú

janka1874
autor
29. júl 2009

joooj aadula tak o gatiach ani nehovorím u nás je samozrejmosť opasok alebo kupujeme prevažne gate s tým ako sa to volá pásom čo sa tam posúva gumka na gombík

anina1
29. júl 2009

dobré ráno 😉
aj my už máme 24, za chvíľu dobehne aj sašu 😝

centik
29. júl 2009

ahojte
my mame tiez velku nozku, v podstate taku aku Cluadika, ved sme ich merali 😀 akurat ze Bibi ma k tomu este aj vysoky nart 😅

aadula
29. júl 2009

jani, ja som mu kúpila traky 😀

alinka76
29. júl 2009

bzuco, ja som presne takú kúpila malému a bola mu tiež malá, ušká mu trčali, tak ju tiež chcem dakomu predať, je nová ☹

janka1874
autor
29. júl 2009

aadula aj traky máme 😀

ja som aspoň niečo požehlila teraz ešte idem niečo uvariť
a čakáme na telefonát či už som teta 😀

luculka
29. júl 2009

cafte tak my sme prisli z ihriska,,,,mi dala malá zabrať,,, 😝 😝 😝 ,,,
ide sa haji,,,no neviem ci nezaspim prva ja,,, 😀

luculka
29. júl 2009

ozaj a uz chodime pekne aj von bez plienky,,,nosime nocnik 😀

telinka
29. júl 2009

ahojte 🙂

super , natus ide v "petinych slapajach" 😀 😀 😀 my sme uz pokrocili o dalsi level.....uz jej to ide aj bez serbla , len tak do travy 😅 😅

luculka
29. júl 2009

no super,,,aj my sem tam do travy,,ale tak radsej o beriem,,,v pondelok pred obchodákom do travy 2x po sbe len cvrkla,,a potom sa vycikala do toho vrtulnika pri vchode 😅

telinka
29. júl 2009

dobreeeeeeeee 😀 😀 😀

janka1874
autor
29. júl 2009

tak my sme na tom s odplienkovaním podľa nálady slečny niekedy mi pociká celý byt a niekedy chodí pekne na nočník ale zistila som že som spravila chybu ke´d som ju nechcala na hoľaky behať po byte lebo vtedy sa síce pekne vycikala na nočník ale akonáhle som jej dala gaťky tak automaticky si myslela že je to plienka a už to tieklo kade tade

anina1
29. júl 2009

aadulka ja som teraz malej pozerala a má vonku 18 zubov a dva posledné opuchnuté, ani neviem kedy jej vyliezli ale má ich normálne veľké ako ostatné, tak asi dávno a vraj idú v dvoch rokoch 😝

janka1874
autor
29. júl 2009

no anina vy ste nejako vo všetkom rýchlejšie 😀 😀 😀 😀 aspoň v zúbkoch určite 🙂

luculka
29. júl 2009

anina tak to je super ze ani nevies kedy vyliezli,,my teda vieme o kazdom jednom,,,,a poriaaaadne 🙄 🙄

janka1874
autor
29. júl 2009

no my sme zatiaľ zvládli celkom dobre každý zúbko až na to jedene vtedy a tú náladovosť ale ináč sa to celkom dalo no týchto posledných sa nejako obávam

luculka
29. júl 2009

no my des,,a tieto ocne detto,,,,a dnes som zistila ze jeden spodný uz trci spicka a druhý este nie 🙄

anina1
29. júl 2009

ako ona je umrnčaná, aj ruky si žuje aj slintala, ale myslela som, že to je obdobím a nie zubami keď všetci tvrdia že idú v dvoch rokoch 😉

abetka
29. júl 2009

tak nas ma aj stolicky von 🙂
Topanocky mame teraz22 a su na doraz , ale som mu kupila na jesen 23, tak snad mu to bude stacit a na zimu som kukala 25, ked bude mat aj ponozky a plus to bude nosit do marcaurcite, ak nie do aprila.

janka1874
autor
29. júl 2009

jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí žienky dočkali sme sa tom tetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa krásneho dievčatka ale viac neviem

telinka
29. júl 2009

abbi...marti...vsetko najlepsie k dnesnym meninaaaam 🙂

tinyleaf
29. júl 2009

abbi, ja tiez prajem vsetko naj k meninam...pekne oslav 🙂

janka1874
autor
29. júl 2009

fakt meninovým všetko naj naj naj

janka1874
autor
29. júl 2009

tak moje budúce krsňa Sofia sa narodila 29.07.2009 o 12.45 a rozmery 3460g, 49cm

tinyleaf
29. júl 2009

Baby ako sa Vam deti pytaju na nocnik? Mate ho vylozeny aby ho videli, alebo ako Vam daju vediet, ze chcu cikat? Ten nas trulko mi vzdy uz ba ohlasi kako, ked uz ma v plienke. A niekedy ma aj oklame, lebo tam nakoniec nic nema. Ked som ho nechala behat bez plienky, tak sa opakovane vycikal na zem, prisiel mi to este aj ukazat, ale na serbel si nesadol ☹ A to ma fakt nebavi stale to po nom utierat s tymto bruchom.