Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
4. aug 2009

ahojte, my sme dnes vstali o 7.30, to zas u nás býva výnimka cca 1x do týždňa spať dlhšie 😀
akurát sa k nám valí čierňava, už aj riadne fúka, musela som všetko pozatvárať a terza ledva dýcham

jani, mne sa vidí, že som v nejakej téme čítala, že už netreba po 10.tis. príspevku robiť novú tému 😉

martinaj
4. aug 2009

u nas neprsi, ale rano bola burka 😀 konecne 😀
nasa mala hviezda dnes v noci nespala od 1nej do pol 6tej....... takze teraz po ranajkach hned zalomila..... takze poobede ju spat nedam 😉

janka1874
autor
4. aug 2009

tiny ja to z veľkou posteľou ani neskúšam Sendy vôbec nevie spať vo veľkej ešte ani s nami no nič tak sme si ju naučili čo už teraz narobím

tinyleaf
4. aug 2009

jani, ale ved to je super, ze vam Sendy vydrzi az do rana v postielke. Nas este ked spaval v noci s nami v izbe, tak sa v noci alebo nadranom zobudil a uz nechcel v postielke zaspat. Tak musel k nam do postele a to bolo utrpenie, stale si na mna vykladal nohy, sklbal za vlasy, mrvil sa...proste nikto sme sa poriadne nevyspali.A tu postel co ste objednali, to je nieco medzi normalnou postelou a postielkou, nie?

janka1874
autor
4. aug 2009

áno tiny to je momentálne postieľka a potom sa to dá prerobiť na posteľ a zvyšok je ako stolík len ešte stále to nemám poskladané 😢 😢 😢 ale som povedala že tento víkend donútim drahého keby neviem čo sa malo diať
http://www.tegel.sk/index.php?m=detail&id=324

silvika
4. aug 2009

akurat kukam, ze som si zasa poplietla snazilkovcov nie hulenoi ale aidikovci idu babetkovcovat aach jaj, jani ty mas tusim tiez nizky tlak vsak? ija som si merala po dvoch kavach akosi nist moc ze 106 na 68 sak ten spodny je skoro netlak

silvika
4. aug 2009

tiny a este ste ani neskusali velku postel? kamaratka ked dala maleho tam takm ze uz v inej ani spavat nechce

janka1874
autor
4. aug 2009

no silvika tak taký tlak ako máš ty to už by som oslavovala 😀 😀 😀 že je aspoň ako tak v norme ja nemám doma tlakomer ale už som mala aj 80 na 50 a tomu hovorím už fakt nízky ale bežne mávam 90/60

silvika
4. aug 2009

no ja som kedysi tiez mavala 90/60 ked som skoro vstavavala do prace ale po porode som mala uz lepsi a teraz zasa takyto nijaky horsie ze sa mi aj hlava toci keby mi nic nebolo kaslem na neho nech sa to talci v zilach ako chce

silvika
4. aug 2009

baby a je niekde pekne pocasie? alebo vsade poprcha prsalo alebo bude prsat ?

janka1874
autor
4. aug 2009

tu u nás je pekne svieti slniečko práve teraz

janka1874
autor
4. aug 2009

jupíííí podarilo sa mi obnoviť Sendy blog tak sa teším dúfam, že už ho nezmažem

silvika
4. aug 2009

to po takom case jani? a kde si ho vyhrabala? ci si nanovo pisala a pridavala foto?

janka1874
autor
4. aug 2009

silvika ja šikovnica som ho zmazala a písala odznova ale teraz len tak stručnejšie

silvika
4. aug 2009

jani pamatam si ze si ho zmazala preto som so myslela ze si ho niekto vypatrala to ti teda nezavidim ze si pisala odznova hlavne ked sa pisal okamzite tam tie emocie neskusenej boli a teraz coze uz z nadhladu starych harcovniciek

janka1874
autor
4. aug 2009

no veru mi to aj trvalo a niekoľko krát som to chcela vzdať ale rodina že prečo nemá a podobne že nemajú na čo kukať no teraz je taký stručnejší ale keď už ho budem opäť písať priebežne tak to bude iné

silvika
4. aug 2009

no tak to je samozrejme ine ked je ppo nom zhanka ze ti to stalo za namahu

telinka
4. aug 2009

ahojte , aj u nas prsi , je chladnejsie..18st..co som celkom privitala , dnes mame papucovu kulturu 😎
uz som absolvovala zubarku , idem dat nasu lasku hajat , navarit..dnes budeme mat rajcinovu s knedlou a varenou kuracinou 🙂

silvika
4. aug 2009

teli my sme boli vonku v gumakoch capol na rit a po polhodke sme uz boli aj dovychadzkovany a prezliekala som ho 😀

janka1874
autor
4. aug 2009

telinka tu je počasie celkom v pohode pekne svieti slniečko nie je síce tak teplo ako na kupko ale príjemne keď slečna vstane tak pôjdeme na chvíľu von a potom možno aj poobede ešte uvidíme

janka1874
autor
4. aug 2009

no silvi akurát teraz mi mama volala že včera v správach bolo ako si jedna matka našla fotku svojho dieťaťa ako v inzerátoch že dieťa na predaj no skoro ma urvalo ani neviem čo by som robila síce to nebolo na slovensku ale aj tak
a slečna je už hore

tinyleaf
4. aug 2009

mati, ja vlastne este ani neviem ci budem mat CR alebo normalny porod....moja Dr. sa stale nevyjadrila. Teda povedala ze "asi cisarsky.....alebo ved uvidime ako sa to rozbehne". Dufam ze buduci tyzden v pondelok mi uz povie, bolo by nacase v 38tt vediet ako to bude. Teraz som sa vratila z ultrazvuku, mala ma podla neho 2700g, tak dufam ze nebude taka velka ako bol maly, ten mal 3550g ked sa narodil. Inak sa citim celkom dobre, lepsie ako na zaciatku 3. trimestra.

tinyleaf
4. aug 2009

silvika, my velku postel ciastocne uz pouzivame, ked ide maly spat poobede, ale to si s nim lahnem a ked zaspi, odidem. Aj to by som ho chcela nejako naucit, ze ho tam plozim, odidem a on zaspi. Ale pochybujem, ze to bude fungovat. Niekedy je ako z divych vajec ked ide spat a bude zliezat dole. Ma manzelsku postel este co som ja kedysi davno mala, tak miesta ma fakt dost. Ked sa zobudi, sam z nej zlezie, to sa nebojim, ze spadne, len v noci neviem ake to bude.

silvika
4. aug 2009

tiny a este je taky naval na porodniciach? aspon viem ze mesiac dozadu sa to tocila jedna radost a uz tusim rok trva ten porodny boom. ze mozes byt rada ze raz porodis, a uvidi sa ako ... este ze to je iste ze to raz bude

silvika
4. aug 2009

a mate aj vy doma take citlivky? v sobotu maly pozeral s tatom rozpravku kreslenu a bol tam havinko co ho vyhodili ci co sa mu stalo a on smutil a plackal a nas maly za chvilu slzicky v ociach a musela som ho polutovat lebo mu to prislo luto. uz nezachranilo ani to ze to tato rychlo prepol a este place aj ked mu spievame take natahovacky alebo hlavne slovenske to hned mu idu kutiky dolu, strasne je pri tom zlaty ale tak nebudeme mu robit zle, ja si ani len hmkat nemozem co ho to rozlutosti. uz som sa isla urazat ze s amu nepaci ako spievam ale tym to nebude len ho rozcitlivie. no citlivcek nas maly , sak on z toho vyrastie mozno uz aj o chvilu

silvika
4. aug 2009

kukam, ze su prevazne pritomne len "levice domace" zbytok je asi hubach 😝 😀

silvika
4. aug 2009

zato ja pisem jak hotentoten na hubach ze ste vsetky som isla napisat ale som nenapisala to "na"

silvika
4. aug 2009

nam tu v zahradach nejaky "dobrak" piluje beton alebo zelezo tak sa tesim aj chalan sa podchvilou strhava v kocari. ze diky chalani 😝

silvika
4. aug 2009

tak to vyzera ze len ja doma nist nerobim a len sedim a cumakujem do pc ..... no, 😝 nacim sa zamysliet

janka1874
autor
4. aug 2009

no silvika náím leviciam je dobre doma 😀 😀 😀
ale nie vonku je vraj desne dusno taknačo sa tam trepať teraz na obed