Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
13. aug 2009

No veru, neviem kde ste všetky, mi sme s malou samé doma, malý išiel k babke na páru dní, tak mám polovičný veget 😀

aadula
13. aug 2009

ahojte, my sme dnes mali deň otvorených dverí + vybavovačky, ma to zmohlo viac akoby som celý deň okopávala 😝

simka pekné fotky, Simonka má aký hríbikový zostrih pekný 🙂

ja vám napíšem tiež jeden mňam a ľahký recept...ja som to už pár krát piekla, dostala som plech na mafinky a toto mi dala sesternica recept... môže sa to robiť aj ako torta, je to veľmi chutné :

Potrebujeme: 1teglik bieleho jogurtu /téglik ďalej slúži ako odmerka/
4 tégliky hladkej múky,
1,5 téglika cukru,
1,5 téglika oleja,
4 vajcia,
2 balíčky vanilkového cukru,
4 bal. kypr. prášku,
3 jablká,
1/2 čajová lyž. škorice,
pohárik rumu 😀
Postup: Jablká olúpeme jalbká, nakrájame na kolieska, necháme 2h. odležať v rume ochutenom škoricou. Do misky dáme jogurt, múku, cukor a olej, celé vajcia, vanil. cukor, kypr. prášok. Vypracujeme hladké cesto. Misu vymastiť a posypať múkou a postupne lievame pripravené cesto...jablká, /ja som do každého pridala ešte lyžičku nutely/ a zas cesto... Je to vynikajúce

bocmanka
13. aug 2009

😵 zdravím vás babuľky, tehotné aj netehotné...xixixixi
ticho jak pred búrkou, či čo???? 😀
😀
ja sa pripravujem na telinkovcov, xixixix...peťo hovorí, šak nech marcela vidí jak tu žijeme, jak cigáni...xixixi, šak neupratuj...
hahahah, sa mu to povie, ja mu hovorím, že aj keď upratujem, tak aj tak je za chvíľu všetko tak ako bolo predtým, ale aspoň tak naoko.....
janka by o tom asi vedela svoje, jani, dúfam, že si hore kandahárom na chatičke a všetci ťa obskakujú a nemusíš robiť ničovaté nič.....iba sa starať o blaho sendyky a manželíka....
😎 my sme boli na hodine tenisu, a dala som všetkých troch k mamine, nech tu mám aspoň chvíľu kľudu...a normálne si užívam svoju hodinku a robím ničovaté nič....
teli...mala by som ísť skontrolovať aspoň byt, kde vás zložíme, ale mysím, že je tam šicko okej.....
tak zase večer, idem kuk čo mi treba, o chvíľu idem po deti..

zucha
13. aug 2009

aadula, si si ista, ze na ten kolac potrebujem 4 bal. prasku do peciva? 😲

luculka
13. aug 2009

cafte,,,uz by vam to malo ist kuk: http://www.facebook.com/inbox/readmessage.php?t...

tinyleaf
13. aug 2009

ja som sa tiez zacudovala, ze az 4 balicky. Nie ze mi to vykypi v trube 🙂
aadula a mozem to cesto dat do okruhlej tortovej formy? A ten rum sa potom zlikviduje? Asi vyskusam cez vikend, aj ked mne teda sladke fakt netreba. Moj muz hovori, ze malu budeme volat cukrik, co ja tolko sladkeho pozeriem.

luculka
13. aug 2009

zucha super s plienkou.... 🙂

Natuš dnes prvý krát po spinkaní mala uplne suchu,,,doteraz vzdy total precuranu...lebo v nej zmizne celá velká flasa vody kým zaspi,,no uvidime zajtra ci to bola nohoda alebo nie 😵

aadula
13. aug 2009

zucha ďakujem, máš pravdu ...len 1 balíček 😀

tiny áno aj do tortovej, v podstate je to písané ako jogurtový koláč s jablkami 😉 a keď ti chutí, tak si kľudne daj 🙂 ten rum, ono sa to aj nasaje do jablčok a ja som až toľko nedala

aadula
13. aug 2009

OPRAVUJEM RECEPTIK :... LEN 1 KYPRIACI PRASOK 🤐

zucha
13. aug 2009

adul, ale toto mnozstvo je na velky plech, vsak?

aadula
13. aug 2009

zucha, ja mam plech s 12 jamkami...tam mi je to akurát.... , ale keď tak premýšľam, tak do okrúhlej tortovej formy by to mohlo vojsť

zucha
13. aug 2009

co to znamena 12 jamiek?

aadula
13. aug 2009

je to plech na mafinky ..teda tak mi ho mama doniesla 🙂

telinka
13. aug 2009

bry vecer 🙂

boc ,prosim ta nenamahaj sa , ved ja viem ako vyzera domacnost o troch detoch a dvoch dospelych 😉 😉 😉

tak nas dnes svojou navstevou potesila abbi s rodinkou...bolo super , velkaci sa vyjasili , petka s natkom pekne pohrali , tatovia a mamy poklabosili , skoda len ze tak kratko , budeme to musiet este zopaknut 😵 😵
a predstavte si ze nasa peta ktora nechce ist k nikomu na ruky ani krstnej ci babke normalne neprotestovala a isla k abbi na ruky...som zirala jak puk 😕 🙂

aadula
13. aug 2009

telinka, to preto, že abbi má v sebe takú slniečkovú auru 🙂 😵

aadula
13. aug 2009

my sme tu dnes mali švagrinú so synovcom dvojmesačným, som ho videla po mesiaci, taak narástol..aj sme si pokecali..gggg ggg mi povedal zlatinko 😵

luculka
13. aug 2009

telia to Petka pucila Natankovi hracky??? 😕 😵
no tak ste sa mali super,,, 🙂 🙂

telinka
13. aug 2009

no lucul si predstav ze pozicala 😅 idem stiahnut dokazy 😎

luculka
13. aug 2009

no to zííííram,,,,,no proste chlap,,,Natuš je dalsia baba konkurence,,,,, 😀 😀 😀

abbi
13. aug 2009

skvele bolo u Telinky 🙂 DAKUJEME, chalanom sa nechcelo ist domov 🙂 🙂

aj ja som pridala fotky na FB.. tak kuknite http://www.facebook.com/photo.php?pid=3272721&i...

bocmanka
13. aug 2009

🙂 fotočky som videlaaaaaaaaaaa
kráááááásne,
a ja som ťa ešte abbi nevidela, ty ty ty jedna potvorka....
😀

simka9122008
14. aug 2009

Super fotky kočky
A ináč dobré ránko všetkým

simka9122008
14. aug 2009

Cez víkend mám v pláne pozrieť deťom jesenné aj možno zimné veci, čo nám chýba dokúpiť

aadula
14. aug 2009

ahojte,

perfektné fotky, Natanko s Peťkou vyzerajú ako súrodenci, zlatí sú veľmi 🙂

abbi
14. aug 2009

BOC to bude mega oslava, ked sa mi dve uz konecne stretneme 😵 😉 😉 😉

dobre ranko vsetkym
aadul dakujem za krasny kompliment, len neviem co by si o mne povedala, ked zacnem ziapat po chalanoch 🙄 🙄

martinaj
14. aug 2009

dobre ranko 🙂

tinyleaf
14. aug 2009

ahojte 🙂 My sme sa vratili z obchodu, kupila som hrozno v takom kosiku a sietke a kym som to stihla odpratat, nas pazrosko si vyhryzol cez tu sietku bobulku hrozna 🙂

abbi
14. aug 2009

tiny aj nas natan lubi hrozno, ale my ho mame doma vela.. takze chodi cez riadky a z jednej aj druhej strany len obera bobulky hrozienka 😉

my ideme k svokrovcom ..tak pa

tinyleaf
14. aug 2009

abbi, tak to je vyhoda domacej zahradky 🙂 Nas mi otrhava v zahrade akurat kvety levandule 😉