Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
1. sep 2009

teli no asi to nie je príjemné zistenie. hlavne pre Aňušku....

no to by bol prúser! 😀

luculka
1. sep 2009

cafte,,,tak prváčikom,,aj starsím skolácikom,,,zajtra pekný prvý skolský dnicek prajeme,,,
pozerali ste nový serial na jojke,,,celkom ma to bavilo, 😉

abbi
1. sep 2009

baby nas Adam sa tak neskutocne tesi do skoly, ze cely den len skakal a behal a JUPIKOVAL 😀
ani zaspat nevedel od radosti 😉 no mala by som ist aj ja spat, ak sa chcem rano na cas zobudit 😅

bzuco
1. sep 2009
zrzulka
1. sep 2009

lucul ano pozerala som. je to celkom zaujimave. som zvedava na dalsiu cast. trosku drsne ale aj o tom je zivot....

simka9122008
2. sep 2009

Abbi ani ja som nevedela zaspať šla som spať až okolo 1.00 😝 , mne ešte drobci spia a ja popíjam kávu
Všetkým školopovinným prajem úspešný nový školský rok a prváčikom, nech sa tiež darí

bzuco
2. sep 2009

dobré ránko

prváčikom prajem, nech do školy vykročia pravou nohou a nech sa im darí 🙂

csikike
2. sep 2009

vsetkym skolakom prajeme vela prazdnin a pohodovy rok 😉
mne sa teraz zobudili chlapi, teda ja som ich musela budit

janka1874
autor
2. sep 2009

ahojte no dnes je tu riadne prázdno 😀 😀 😀 vidno že škola, škôlka začala 😀 😀 😀 😀

csikike
2. sep 2009

jani, to hej,
mne je dnes tak super, normalne mi zacina nevadit, ze som tehula 😵 , dokonca sa mi to aj paci 😀 , MM, ze dost skoro 🙂 , ale ja sa dnes citim fakt supersky

silvika
2. sep 2009

csiki to je asi to bude asi zanmenie ze bude o chvilu koniec

martinaj
2. sep 2009

ahojte 🙂 no csiki uz bolo na case 😀
mne je tiez celkom fajn 🙂 dnes mi dojde na navstevu sestra, tak si vyvalim sunky na chvilu 😀

janka1874
autor
2. sep 2009

no csikike tak to je super

aadula
2. sep 2009

ahojte, tak my máme prvý deň a prvú hodinku v jasličkách za sebou, 😵 Samko bol úžasný, síce ja som si ráno poplakala, ale zatiaľ sa malému veľmi páčilo...ako vošiel do triedy, dal ruku sestričke a zasmial sa utekal za detičkami, keď som po hodinke prišla pre neho, tak tam bolo kopec plaču, ale hneď mi hovorili, že malý vôbec neplakal a s úsmevom mi ho doniesli, ani domov sa mu nechcelo, otočil sa späť 🙂 , tak uvidíme zajtra..to tam už 2h. ostáva 🙂 Taká som rada, že to dnes zvládol.

janka1874
autor
2. sep 2009

aadula no to je super

martinaj
2. sep 2009

no adul, to je super, ale ja by som plakala cele dni asi 😅

zrzulka
2. sep 2009

...tak ako bolo prvy den v skolach, skolkach? nikto nic nepise?teda okrem aduli. Gratulujeme za zvladnutie prveho velkeho dna. samko je uz samostany velkac🙂)) To ho davas na hodinku?

Aby sa nepovedalo tak u nas v Mccku sa dnes prihlasuje do kurzov tak sa ideme na nieco prihlasit, nech mame aj my nejake povinnosti a vzruso. Mala ma deti rada tak sa aj tesim ze bude v kolektive. A hlavne tie starsie ked skacu a behaju tak to si ide krk vykrutit🙂)))))) A ja sa dam asi na anglictinu.

martinaj
2. sep 2009

jaj zrzul to mas super plany 🙂 aj ja by som sa dala s malou na nieco akurat, ze neviem kde mi tu mame dake MC a ist tam sama.... neviem 😅 oni sa tam uz asi vsetci poznaju...

aadula
2. sep 2009

martinaj, ja som ráno tiež ronila slzy..som sa s mužom trošku chytila...ale on len toľko povedal, že to je normálne, že som z toho nervozna 😅 , teraz je ešte fajn..ale ked pôjdem do práce, neviem ako sa prvé týždne budem sústrediť na robotu 😝

zrzulka, zajtra ide už na dve 😉

simka9122008
2. sep 2009

Ahojte tak hlásim šťastný príchod domov, bolo super, deti dostali vizitky so svojimi menami, privítanie a celé zahájenie bolo na dvore, príhovor riaditeľa a zástupkyne a potom sa šlo do tried, tam sa zoznámili s triednou učiteľkou aj vychovávateľkou, celkový dojem je super, malému sa veľmi páčilo a zajtra sa už veľmi teší
Tak od zajtra zarezávame, už ostane aj na obedy a v družine, idem hodiť nejaké fotky.

zrzulka
2. sep 2009

martinka ano to mas pravdu ze sa tam vsetci poznaju ale ja som zvyknuta tu sama chodit lebo som tu nova v meste tak co narobim?V ba by som to mala jednoznacne jednoduhsie🙂)))
odniekadial tu musim zacat. A v Mc uz poznam nejake babule. Predtym sme chodili na cvicenie s detickami, ale to bolo len raz do tyzdna tak hladam este nieco k tomu nech je mala co najviac v kolektive tym ze tu nename ziadnych kamaratov. este v ba mi kamoska odporucala kurz co robia v sanci tanca tak rozmyslam ze aj tam sa prihlasime🙂)))Aj plavat konecne mozeme zacat tak mozno aj to. Ale to az v zime🙂))
ty si z Trnavky? tam maju MC, popytam sa kamosky ak chces? Ona ma oktobrovu babulu a myslim ze tam chodi.Po dovci sa mame stretnut tak to zistim.

zrzulka
2. sep 2009

kati super🙂))Gratulujeme!!! takze uz mas doma skolacika... zacina dalsia etapa v zivote vasho "velkeho" chlapca🙂)))
Aj ja som mala skolu rada....

martinaj
2. sep 2009

zrzul, ja som z pod. biskupic 🙂viem, ze by aj tu malo byt dake MC ale zatial som nepatrala 🙂

martinaj
2. sep 2009

inak baby z PK, tak ma napadlo, nestretneme sa niekde na vinobrani? 😉

janka1874
autor
2. sep 2009

no simi tak ste to zvládli úplne perfektne gratulujemeeeee 😀

zrzulka
2. sep 2009

mati tak v podunajskych nemam nikoho. Vo vrakuni hned na zaciatku mi byva kamaratka. na geologickej ale podunajske su pre mna velka neznama🙂))))To len vybrat sa do toho Mccka a pokukat. Viem ze vo vrakuni ako je detsky domov je Mc to tam bolo minuly rok, viedli to dve maminy ale neviem ci to nezrusili. Boli sme tam len raz. Pre nas je to od ruky.
A tu v Pk je fajn Mccko. zacneme chodit....

A jasne mozeme dat stretavku na vinobrani... ja som za!!!!!!!!!!

zrzulka
2. sep 2009

Inak na vinobranie sa tesim tesim🙂))) racianske ani jurske nestihame tak pezinske si uzijeme🙂))))

csikike
2. sep 2009

baby, ja mam dnes super den, zajtra idem k lekarke do GA, tak budem vidiet micusku 😵

silvika
2. sep 2009

csiki novej ides? ci tej co ta bude aj rodit?