Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
16. sep 2009

veru tem film milujem aj ja a škoda je Patrika

boc máš pravdu už viaceré kamošky mi vraveli že mi najskôr závidia len nechápem čo 2 izb. byt na 5 posch. bez výťahu a hypotéku na 30 rokov čo keď si prepočítam koľko preplatím tak sa mi zatočí hlava no fakt dôvod na závidenie

janka1874
autor
16. sep 2009

juj pivko to ja nemusím ale dám si pohár vínka to mi neuškodí aspoň budem mať ten pocit

až na to že moje dieťa išlo spať hladné tak ani netusím aká noc nás čaká

bocmanka
16. sep 2009

x- 😀 ) janulík nepočítaj nič, kukni dopredu...
nikdy nevieš čo ti ľudia závidia... 😀 😀 😀

😀 možno napríklad aj tú hypotéku...ti závidia, lebo im napr. úver nedali..xixixi
ber to z tej druhej stránky...
otoč si to...
napr. ako ide ich rozhodiť ako to ty berieš s nadhľadom...oni ťa predsa nevidia trápiť...
aká si ty v pohode a kočka§..a ty si teda fakt kočka... 😀

janka1874
autor
16. sep 2009

o boc ďakujem
ale podľa nich mám ksicht na ktorý sa zjavne nedá pozerať aj keď herečku som zo seba nikdy nerobila
ale si zlatá boc hneď mi je lepšie

simka9122008
16. sep 2009

Jani som úplne šokovaná z toho ich prístupu, ale ako už písali kočky, kašli na nich ja som tak ukončila definitívne kontakt so svokrou a žije sa mi super, nestoja za to aby si si zničila kvôli nim nervy

janka1874
autor
16. sep 2009

no ja som to povedala teraz nechcem ich viac vidieť a ani o nich počuť a pokiaľ bude Stanova mama chcieť vidieť malú nech sa páči za ňou prísť môže je to jej babka ale baviť sa s ňou asi nemám o čom a ani ísť ku nim nemienim
lebo tiež sa mohla zastať Stana a nie ešte aj ona na neho útočiť čo je veľa to je veľa nie len jeho sestry sú jej dcéry a dosť im pomáhal pokiaľ mohol pokiaľ sme ešte nemali vlastný byt a malú ale na to si už ani jedna nepamätá

janka1874
autor
16. sep 2009

normálne sa mi uľavilo keď som to zo seba dostala

csikike
16. sep 2009

ahojte, ozyvam sa aby som podala spravy, tomik este staaaaaaaaaaaaaaaaaaaalne nespi, ani cestou v aute nezaspal...
hlavne, ze rano na 7,30 mame byt na alergologii, tak som zvedava ako to dopadne
a dnes mi vynimocne casto tvrdne brucho 😝
ja dufamn, ze zjatra bude spinkat ako dudok a stihnem doumyvat okna...
v piatok ma drahy zapis v skole, ide rano na 9tu a potom maju prednasky od 15tej, super zorganizovane, vsak? 😖
jani a vazne ich ignoruj, nerob si tazku hlavu, neoplati sa...

telinka
16. sep 2009

csiki...ty neblbni a vykasli sa na okna.....sces vypadnut , alebo porodit doma????

mlada pani luculka a ty desi???pracujes na surodencovi , alebo na novej detskej izbicke????

simka9122008
16. sep 2009

Ani Ivka sa dlho neukázala 😲

janka1874
autor
16. sep 2009

telinka tu nás nejako viac ľudí už opustilo

luculka, ivka26, glor, alinka a neviem teraz ma už nitko v rýchlosti nenapadne

centik
16. sep 2009

jani teda mas to pestre 😖 este ze STAno stoji pri tebe

telinka
16. sep 2009

no mna dnes napadla luculka lebo sme kukali fotky a petka si stale pamata natalku 😉

centik
16. sep 2009

Teli si pamata ako jej brala hracky? 😅

zucha
16. sep 2009

Janka, fakt nezavidenia hodna situacia, ale uplne viem, co prezivas. Ja som mala nieco podobne, este ked som chodila s terajsim mojim muzom. Jeho sestra uplne salela. Ku mne sa ale spravala celkom v pohode a potom jej nejak preplo a zacala robit uplne neuveritelne veci. Ona mala totiz kluc od jeho bytu a normalne mu zobrala nejake veci a urobila to vsetko tak, aby to vizeralo, ze som to zobrala ja. Ked som raz bola u neho v praci (ona tam robi), tak sme niekam odbehli a ona mi ukradla bundu. Doteraz ju nemam, ale co uz. Strasne som sa tym trapila. Potom prisli sceny, ze jej kradnem brata a ine kraviny. nevedela som sa cez to preniest, aj ked muz mi hovoril, ze nech na to kaslem. Ale jej predo mnou nikdy nic nepovedal. Neviem preco.
A ako sa narodila Ani, tak som sa fakt na to vykaslala a venujem sa detom. Mam ju v pazi, ludovo povedane.

telinka
16. sep 2009

centi 😅

luculka
16. sep 2009

cafte heeerecky,,tak som vas dosla konecne KUK,,a jeeeeej nezabudli ste na mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zucha
16. sep 2009

nezabudli lucul, vsetky netrpezlivo cakame, ze nam oznamis, co si robila cely cas, co si tu nebola 😉

csikike
16. sep 2009

baby, este stale reve, ja asi zajtra pojdem kupit stuple do usi a viem, ze su dake homeo na spanie deti...tak bud kupim to alebo sebe nieco na nervy 😠

centik
16. sep 2009

alebo rovno nahod TT lucul 😀

luculka
16. sep 2009

taaaakze neparacujeme ani na braškovi ani na novej izbycke,,ale na hroznom stavebnom povoleni,,,, 🙄 🙄 🙄 🙄
ale klop klop uz to bude coskoro v ciely,,,,

jaaaj a este na novej háčkovanej čapičke 😀

telinka
16. sep 2009

csiki a nepomoze ani ked pri nom lezite???

centik
16. sep 2009

Zucha a ako sa ma Ani?

telinka
16. sep 2009

no jo lucul , to je ina makacka 😒

csikike
16. sep 2009

teli, nie stale vrieska, ci sme tam ci nie 😢

centik
16. sep 2009

csiki a nejdu mu zubky?

csikike
16. sep 2009

zajtra s nim idem k lekarke, toto uz sa neda vydrzat

zucha
16. sep 2009

centi, dakujem za opytanie, uz je to neporovnatelne lepsie. Pera uz odpucha. Stale je trosku vacsia, ale s tym, co to bolo predtym sa to neda ani porovnat. Uz dokonca moze aj zut, co som rada

csikike
16. sep 2009

baby, ja uz mam z tych nervov normalne hnacky ☹

bocmanka
16. sep 2009

😵 zucha už som tu...
romina taaaaaaaaak plakala až nevedela dýchať...no to čo je???????????,

tak som si ju dala k sebe, pricucla sa ku mne ako medúzka a dvakrát si potiahla a spinká..asi jej je asi stáley 😀 smutno za cici a má krízu

dík teli, nenechala som ju plačkať podľa tvojich rád...

csi...že hnačky...a nerodíš ty už?...tomík si vybral isto iný dátum ako vy...žiadne prudké pohyba