Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
18. sep 2009

ahojteeeee....takze ja cakam na draheho...a neuverite ale metrovy je hotovy..ale co bolo potom riaduuuuuu jaaaj ..no sak ale uvidime ci bude chutit:o)
a zuzka vitaj medzi nami:o)
u nas je krasne teplucko ale ja som leniva akokeby leje ...ten kolac ma nejak zmohol ak nebude chutit tak ma sibne.o)

silvika
18. sep 2009

no a my sme predsa pospali ale po hodke som ho zobudila, nech sa neprespi moc

janka1874
autor
18. sep 2009

no u nás sa poobede nespalo ale ešte stále ležká v postieľke a mňa už fajne bolí hrdlo tak super sme dopadli a teraz keď bude drahý celý víkend pracovať ma porazí no fekt neviem kto navarí

simka9122008
18. sep 2009

No Jani nezávidím, dajte sa dokopy, aj mne je nejak divne, dopujem sa c vitamínom a paralenom

janka1874
autor
18. sep 2009

no ja tiež vitamínom c ale uvažujem že na noc si dám paralen vraj jeden sa môže tak nech to vnoci vypotím riadne

abetka
18. sep 2009

zuzka vitaj.
Tak ja som absolvovala jarmok a ludia tie ceny 😝 😝 😝 😝 Za jazdu na konikovi 2€ 😠 . Bol aj Tomasko na konikovi a velmi sa mu pacilo, ale tie ceny.
Boc/ ja chvalim sekace, outlety a podobne kamenne obchodiky. Mam zopar kuskov a aj pre MM . On nema s tym problem mat odtial veci, tak sa mozem takto vyblaznit 😀
Jani- skore uzdravenie

zuzkazv
18. sep 2009

telinka... no dúfam že nášmu malému to nedôjde až do takého štádia lebo inak má tie zúbky silné a vyzerajú aj že sú zdravé iba od ďasienka asi tak 1mm tam to má čierne tak uvidíme že ako to dopadne asi naozaj s ním zabehnem k zubárke, len si tú návštevu vôbec neviem predstaviť keďže u doktorky vystrája ako divý.
abetka... aj my sme dnes boli na jarmoku a malý sa vozil asi na 4roch kolotočoch každý euro..dosť je to drahé ale tá jeho radosť stála za to.
janka..rýchlo sa uzdrav aj moje hrdlo začína štrajkovať ale malý je našťastie v pohode

janka1874
autor
18. sep 2009

no ženy cítim sa pod psa no asi si idem urobiť čaj a asi si dám paralen a zaľahnem ako to prežijeme zajtra ešte neviem dve choré no to fakt poteší

zuzkazv
18. sep 2009

janka no vôbec ti to nazávidím rýchlo do postele a potiť sa 🙂 my sme na víkend tiež ostali sami ale hádam to nejako prežijeme 🙂

simka9122008
18. sep 2009

No Jani tak sa skoro uzdravte, Stano keď je doma nech ti pomáha a ty veľa lež a vypoť sa

janka1874
autor
18. sep 2009

simi veď práve ešte stále nie je doma a aj zajtra ide do práce to je na tom to najblbšie 😢 no čo už
tak dobrú noc

simka9122008
18. sep 2009

No tak to je fakt blbé 😒

centik
18. sep 2009

ahojte 🙂
chorym skore uzdravenie prajem 🙂
Zuzka zo Zvolena vitaj 😉

mne vcera praskol pohar v ruke pri umyvani tak mam par stehov na ukazovaku 😅 ruku odpisanu tak sa mi super vsetko robi jednou rukou 😅

zajtra nemozem ist predavat tak skocim asi do polska na nutrilon

simka9122008
18. sep 2009

Bože Centi, to je strašné 😲

bocmanka
18. sep 2009

🙂 tak aspoň z tej lepšej stránky to treba centík brať
črepy prinášajú šťastie 😀 😀 😀

anina1
18. sep 2009

ahojte 😉
vítam zuzku 😵

bocmanka
18. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😀
dnes romy po jarmoku, total rozbesnená

abetka
18. sep 2009

centik ☹
boc- mala je zlata
Baby ako obliekate deti na spinkanie? Davate aj ponozticky na nozicky??

bocmanka
18. sep 2009

http://www.topky.sk/cl/15/489335/Heidi-Klum-vyv...

ja z tejto ženy nemôžem...

druhá zucha 😵

bzuco
18. sep 2009

ahojte
abetka...určite sa porozparávaj s učiteľkou a to čo najskôr
a k tomu obliekaniu - ja dávam ponožky, tielko a overal - flísový alebo froté - my máme v noci už dosť kosu a malý sa stále odkopáva

centik
18. sep 2009

ja davam aj ponozky uz a tricko s kratkym rukavom a nato este tricko s dlhym odkedy bola chora ale asi zacnem len tricko s dlhym lebo sa dnes akosi poti

janka1874
autor
19. sep 2009

Ahojte
tak super noc mame za sebou skoro vobec som nespala no radost
dnes snad tatik nebude dlho tak to nejako yvladneme

csikike
19. sep 2009

ahojte, tak pod nami vyberaju jadro a zacali rano o 7mej... skoro ma slahlo, lebo do 3tej som nevedela zaspat, drahy isiel do skoly o 6tej... ale maly si este veselo chrni 😀

martinaj
19. sep 2009

ahojte 🙂 tak my uz sme 2.noc zaspali bez plakania v postielke 😀 snad som to nezakrikla a vydrzi nam to 🙂

anina1
19. sep 2009

ahojte, jani skoré uzdravenie 😉
ja som si myslela, že keď malej vylezú všetky zuby aj prejde choroba, tak už bude konečne spávať celú noc a figu, ešte ani jednu noc neprespala aby sa aspoň raz nezobudila, tak zubami to nebolo 😝 😀

aadula
19. sep 2009

ahojte,

chorým skoré uzdravenie..u nás sa Samko už pomaly zotavuje a ja som to asi chytila od neho a ledva rozprávam 😝 čo ma tak hrdlo bolí

centík, ty čo vystrájaš? len si pekne šetri teraz ukazováčik 😉

my malému dávame body s dlhým rukávom /tie biele tescové/ a pyžamové nohavice..ponožky mu nedávam, u nás doma je nejak teplo

simka9122008
19. sep 2009

Ja som už začala vo veľkom variť

martinaj
19. sep 2009

ja dnes nevarim 😀 konecneeeeeeeeeeeee

aadula
19. sep 2009

boc, na tejto foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... je malý celý ty 😉