Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zuzkazv
21. sep 2009

jáj žienky aké ťažké témy dúfam že to vyriešite k spokojnosti oboch strán a hlavne nezabúdajte RODINU máte len jednu.
tinyleaf: áno som rodená zvolenčanka a aj tu teraz žijeme, skratke MM mám rozumieť ako môj manžel?
Môj chrobáčik bol dnes akýchsi mrzutý tak dúfam že keď sa zobudí už bude všetko OK.
Inak k tým vianočným darčekom my sme už kúpili aj vianočný aj k narodeninám malému a jeden z nich sme mu už dali...nevydržali sme to hlavne teda môj muž 😉 takže musíme teraz vymýšľať nový 😕

csikike
21. sep 2009

tak my sme spat z doobedneho behania, kupili sme malej nausnicky, su nadherne... takze uz to musi byt baba, sice keby nie, tak dame chalanom prepichnut uska a budu mat po jednej, pripadne si ich rozdelime s drahym 😀
dnes maju prist svokrovci, a drahy im ide povedat, ze nech nechodia za mnou do nemocky, kedze tam budem 4 dni... som zvedava ako to prijmu 😀

telinka
21. sep 2009

aaahojte 🙂

tak sme tu mali teda trochu "vzrusa" od veci 😨 😖

ja akurat dovaram obedik , petulka spinka vonku svieti slniecko....ale je kraaaasna jesen , dufam ze to este chvilu vydrzi 😵 😵 😵

no to by ani neboli bocmankovci keby tu v chorobach nedrzali 1.miesto ☹ tak nech sa zaludky rychlo ukludnia a vsetci su fit 😉

csiki ty uz tento tyzden ides na to???....inak ja som sama tiez isla autom do poradne s taskou , ukecala dr.nech ma tam necha...zlomila som ho ze rano na vyvolavacku a potom MM dosiel pre auto , ale s tym ze o 2hodky zase dofrcal lebo som zacala spontanne rodit 😀 😀 😀

csikike
21. sep 2009

teli, hej, od stredy tu nebudem zavislacit 😀

telinka
21. sep 2009

no to musi byt zvlastny pocit ked vies kedy to bude 🙂 u mna to bolo vzdy o prekvapeniiii 😅

simka9122008
21. sep 2009

Csikike, tak už v stredu ideš nato 😲 , držím palce
Ja som sa konečne vrátila z preventívky, zatiaľ je všetko o.k., uvidíme výsledky
Boc ako je deťom?

csikike
21. sep 2009

teli, z casti je to super, teda dufam, ze do stredy vydrzim 😀
a hlavne uz viem co ma caka 😵

abetka
21. sep 2009

Ahojte. JA som konecne pozehlila a teta pracka perie zase o dusu, aby som sa nenudila, ale to poznate asi vsetky.
Csikike- to mas u za par...A tie nausnicky 😀 😀 😀
Ja som stretla Boc v meste a mala Romy sa chcela tak rychlo rozlucit. Papa a poslala pusu ,, lebo isli kupit knizky marodom 😉 .
Tomas v sanatoriu dnes plackal cely cas, ale minuly tyzden tam vobec nebol, lebo mal sopliky, tak zase adaptacia, no chudacik, musi vydrzat 😒
Idem sa este najest a palim pre malu do druziny 😅

silvika
21. sep 2009

jeeej csiki uz ide rodit .. aky mas pocit ? ked uz si to raz zazila? a fotecky nespravis nausniciek?

csikike
21. sep 2009

prave som nahodila do albumu, su obojstranne, ale asi ich dame kamienkami dopredu
a pocit, ja neviem, este si to nepripustam, aj ked uz sa neviem dockat, stale mam pocit, ze sa ma to netyka... ale ja som vacsinou taka, zacnem si uvedomovat az ked bude po 😀

abetka
21. sep 2009

csikike- su krasne 😵

silvika
21. sep 2009

jeeej pekneee, kamienkove, na take by som aj ja "zabrala". csiki sak co ked aj po tom, hlavne ked to docvakne kedy treba, nemusis vyšilovat popredu 😝

silvika
21. sep 2009

inac som bola dnes po troch rokoch u lekarky no som dosla jak sa patri na staru paku s balickom piruliek a vselijakymi babskymi radami lebo moja lekarka je aj homeopatka... tak skusam, cmulam, davkujem, snaaad sa dam dohromady... ze praj som vysusena ... zvnutra. ci uz aj mumia nebudem .... 😲 😎

silvika
21. sep 2009

a este ideme poobede ked sa chalan zobudi na navstevu k svokre a prababke ( chlapcovej) na zahradu to aby som aj ja spomenula svokrusu .... ale ja sa stazovat na nu nemvozem ( zatial ), ze nechcem zbytocne chvalit den pre vecerom. uhm.

csikike
21. sep 2009

silvi, ze mumia vysusena 😀
inac, ja tiez este trocha soplem, ale snad to do stredy prejde, lebo kychat s rezom to asi nebude bohvieco 😀

silvika
21. sep 2009

csiki sak si das stuple do nosa nech netecie potom mozno aj kých zastaviíš

alinka76
21. sep 2009

ahojte dievčatá, hlásim, že žijem, na nikoho sa nehnevám, len proste nemám čas na nič, som strašne zamotaná 😀 😀 😀

malý rastie, robí radosť, síce nerozprávame, ale rozumieme, čo nám bľaboce. vyšiel nám prvý očný zub. v sobotu sa prvý raz pýtal kakať, ale stal príliš skoro z nočníka a hovienka cupkali po celej obývačke za ním, no čo vám budem vravieť. 😝 😝 😝

a tu čo nové? nejaká nová maminka nepribudla? csiki ty ideš v sobotu si po bábätko? aaaach, to je krásne, aj ja by som si išla 😀

abbi
21. sep 2009

csiki krasne su tie nausnice 😵 😵
ahoj ALI tak vitaj 😉 😉

silvika
21. sep 2009

ali sem dojde az ked skonci turisticka a grilovacia sezona, bludarka pravda? a tu muchotravku co si odfotila si dufam nejedla !
ze ali nasi chalani vedia rozpravat ale niektori menej zdatni nerozumeju co rozpravaju ze? 😝 lebo nas tiez hovori, v tej svojej cudzej reci ja sa ju pomaly ucim ...

janka1874
autor
21. sep 2009

csikike krásne sú

alinka vitaaaaaaaj

no mne to brucho nechce povoliť pomoooc no asi dám ešte nejaké magnézium ináč mi nič nie je tak sa pokúsim aj ľahnúť no pri malej je to ťažko a ako na potvoru krátko dnes spala

simka9122008
21. sep 2009

naša začala krásne opakovať slová, také jednoduché a vie ukázať na tele kde má oči, uši, ústa nos, každú čas tela 😀

simka9122008
21. sep 2009

Jani a poobede ti malá nespí?

csikike
21. sep 2009

jani, este mozes magnezko, tak si daj 😉
a dakujem, su vazne krasne, az tak, ze sme neodolali a museli sme ich zobrat 😵 aj ked sme neplanovali 😕
ali, vitaj a nie v sobotu ale v stredu si idem po babo, tisko dufam, ze v sobotu, prip. nedelu ma uz pustia domov, teda nas 😀
a stym rozpravanim, u nas je to tiez take, ze my mu rozumieme, ale kto s nim nie je denne potrebuje preklad 😀

simka9122008
21. sep 2009

abbi malý je krásny blonďavý anjelik

silvika
21. sep 2009

no nas vie ukazat uuuplne vsetko ste aj ked sa nerozpravame s nim reaguje na niektore casti vety ale manipulator je na jednotku vsetko si vie vynutit resp. druhou druhou osobou zabezpecit.

csikike
21. sep 2009

abbi, natan je cely ty 😉
a iba sa mi zda, ze si schudla alebo je to pravda?

janka1874
autor
21. sep 2009

csikike do kedy sa môže magnezko?

simka už nie stále ale občas áno no už málokedy

no u nás sa naďalej nič nezmenilo v rozprávaní stále nič ale rozumieť rozumie všetko čo jej poviem

simka9122008
21. sep 2009

A dnes ti nebude poobede spať?, aby si si s ňou ľahla?

ajula25
21. sep 2009

ahojte...
páni. no teda čo som sa dočítala? Poviem vám, to je des. Jani drž sa!

MY sme boli dnes kúpiť potravinárske farby a brázdim po nete a hľadám postupy na tvorbu ružučiek a pod. Uvidím čo dokážem urobiť do soboty. V nedeľu má moja babka 90 rokov a chcem jej upiecť krásnu tortu! No torta to bude určite len či aj krásna, to neviem. 😀
Csiki tak sa ti to kráti poriadne. Ja som tiež nikdy nevedela kedy to príde....No nesťažujem si. 😉

tinyleaf
21. sep 2009

zuzka, ano MM je moj manzel...alebo moj muz 🙂