Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
21. sep 2009

simi práve som ju dala spať a asi ľahnem aj ja chcela som síce dožehliť ale to hold musí počkať pokiaľ nechcem hneď aj porodiť čo by som fakt nerada

tinyleaf
21. sep 2009

csiki, nausnicky su chutne 🙂 My uz tiez mame kupene, ale este som ich nevidela ani neviem ako vyzeraju. Kupovala ich sestra ako buduca krstna mama, ja som si len pytala s ruzovym kamienkom, tak neviem ci take zohnala.

tinyleaf
21. sep 2009

abetka a preco chodi maly do sanatoria? Ja si pod tym predstavujem nejake liecebne zariadenie...

abbi
21. sep 2009

Csiki ano trochu som schudla.. ale este vela musim 😉

abetka
21. sep 2009

tiny- je to sukromne rehabilitacne zariadenie a chodi tam koli nozickam. Chodi velmi po spickach, tak ho tam dali a poistovna to schvalila, tak to mame do februara a potom idem do prace na plny uvazok, tak tam bude chodit do augusta a potom pojde do klasickej skolky. Je to nieco ako rehabilitacne jasle

aadula
21. sep 2009

ahojte 😕 prídem z práce..trošku, že počítam 😀 no bolo tu veselo ... skoro ako u nás v robote 😝 😝

myslím, že abbi to veľmi výstižne napísala... 😉

u nás je Samko už v poriadku, len ja som riadne skapatá...už skoro nemám hlas, neviem či mi to na priedušky sadá..ale neviem si odkašľať..zajtra ráno musím zbehnúť po nejaké lieky..a potom šup do práce 😝 Pekne som začala aj ja 😅

boc, ste mali teda riadny nočný maraton... dúfam, že sú už detičky lepšie na tom 😉

simka9122008
21. sep 2009

No kočky kde ste, boli sme už na druhej strane 😲 😲 😲

janka1874
autor
21. sep 2009

ja som tu simi ale nie na dlho nejako mi je dnes všelijako aj keď poobede nakoniec trošku dobre bolo tak sme boli aj na vzduchu trošku

abetka
21. sep 2009

cafte. dnes je tu ticho 😲

simka9122008
21. sep 2009

Jani tak si choď ľahnúť k telke, vylož nohy a relaxuj

janka1874
autor
21. sep 2009

idem idem simi mám dosť dnes

abetka
21. sep 2009

mne treba ist na toaletu, ale nechce sa mi ani pohnut. 😀 Dnes som nejako unavena.

ajula25
21. sep 2009

ahojte.
Jani hlavne kľud a relaxuj. 😉

Abetka mňa tak strašne bolí chrbát a nohy, že hrúza. JA hovorím, že už som stará.

janka1874
autor
21. sep 2009

pozerám že dnes je tu riadne ticho
tak idem spať dobrú noc 😉

zrzulka
21. sep 2009

Ja si tiez myslim ze spory rodinne ci akekolvek nepatria na verejnost ale treba riesit medzi 4 ocami.
Mna tiez jedna osoba (o viacerych neviem, ale mozno ich je aj viac) roznasa v zuboch po vsetkych forach. Riesi moju osobu a spravanie s kdekym na nete namiesto toho aby sa vyjadrila mne osobne ked ju moje spravanie tak strasne pohorsuje🙂))))))))). nechapem jej postoj. Asi jej vadi ze si ju nevsimam, inak si to vysvetlit neviem. Ale to tiez celkom nechapem pretoze s tou nevsimavostou zacala ona🙂)))))a dost cudnym spsobom, takze som len pristupila na jej hru🙂))). Nie je to moj styl niekoho ignorovat ci nevsimat si, ale taktiez mi je proti srsti niekomu sa vtierat do priazne ked o to nestoji. proste je to typ cloveka ktory nie je spokojny s nicim a nech spravi clovek cokolvek tak jej nebude po voli. A ja sa nebudem predsa kvoli niekomu menit. Som taka aka som, bud ma bude taku brat alebo ma jednoducho smolu.Nemozem kazdemu vyhovovat.proti ludskej hluposti bojovat nemienim. Setrim energiu na pre mna dolezitejsie veci🙂)))) tymto ti chcem jani povedat len tolko ze drz sa, paci sa mi tvoj postoj. Proti ludskej hluposti aj tak nema vyznam bojovat.... tiez som sa uz o tom presvecila. kazdy raz niekomu pride do rany. Proste tak to je....a ty si od prirody flegmoska tak o to viac to dotycne osoby irituje. ze si pokojna, kludna...mas vsetko na haku.

Kocky co sa dava detom na nadchu? mala soplikuje. teraz neviem ci z tych zubov alebo co sa deje. Viacere deti v okoli chytli nejaku virozu. A to mame v stredu cvicenie a v piatok jedno speci stretko na ktore som sa tesila. na porazenie...zajtra jej dam imunor tak uvidime ci prejde...

zrzulka
21. sep 2009

Ajuli mna uz tyzden boli koleno, chodim jak chroma tava, ale stara sa necitim. mala by som sa zacat?🙂))))))))))

csikike
21. sep 2009

ahojte, tak ja varim masko na zajtrajsiu kapustnicu, kedze asi budem kojit aj na vianoce, tak neviem ci uz budem moct jest, tak si ju vychutnam este kym mozem 😵
ale dnes vecer som uz mala riadne bolesti, nastastie to preslo... po sprche
a uz zajtra budem musiet vazne zbalit tasku 😖 , ked ja sa este necitim nato, ze idem rodit 😀

ajula25
21. sep 2009

Zrzi ani ja sa necítim stará, ale teda moje telo mi to naznačuje 😀

Zrzi asi nejakú morskú vodu niečo ako sterimar...alebo potom nasivin.

csikike
21. sep 2009

zrzul, v tomto pocku sa ani necudujem ze mala soplikuje, tomi mal tiez spole, ale za 2 dni ho to preslo ani som mu nic nedala, lebo som nevedela ci zo zubkov alebo prechladol...

ajula25
21. sep 2009

csiki ešte furt máš veci v skrini? no teda to ťa obdivvujem. Ja som mala už dva týždne pred pôrodom zbalené. Síce som 10 dní prenášala ale mala som.... 😉
A dobrú chuť ku kapustničke 😉

luculka
21. sep 2009

cafte no prisla som kuk a nestacim cumiet,,,jani no mas to teda rodinu,,,radsej ziadnu ako takuto,,,, 🙄

zrzulka
21. sep 2009

Csi tak ty to uz mas za par🙂))) Ako sa citis tesne pred rozpadom????
No snad to aj malej prejde za 2 dni. podla mna zuby lebo ma len taky vodnaty hlien. Aj som jej odsavala ale nic nejde tak to ma asi hlboko. vacsinou jej vyjde vsetko von ked place pri cviceni. To ani odsavacku nepotrebujem🙂))

luculka
21. sep 2009

csiki no fakt..uz to mate za par,,,, 🙂

baby oplatia sa mi este pre malu kupit take tie platenky vysoke,,,??? ponosi to este?

simka9122008
21. sep 2009

No mňa v poslednú dobu desne bolia kríže, skôr tam pri kostrči 😝
Csikike, no vážne, už by si fakt mala zbaliť tašku, najvyšší čas a s tou kapustnicou si mi urobila riadne chute, mňaaaaaaaaaaaam, už sa teším na vianoce, no možno ju zrobím aj skôr 😀
Vitaj luculka

simka9122008
21. sep 2009

Boc ako sa majú detičky?

ajula25
21. sep 2009

luci niečo ak čižmičky? no ak by bola suchá jeseň,tak určite.

glorita
21. sep 2009

pekny vecer....

no teda csiky,mas to ozaj za par..hodin,,,,,, 😎 drz sa dievca 😵

zrzul,ty si spominala ze chodievate do sabce tanca...ja idem zajtra okuknut na santenie s detmi...NEvies aky je orzdiel medzi tym cvocenim a a tymi Svetielkami?

zrzulka
21. sep 2009

Kocky prestante ved sa citim ako v klube dochodcov a ja sa citim na 15 nie na 60 ...a to moje koleno nechape ze mladnem a nie starnem🙂)))))

ajula25
21. sep 2009

zrzul 😀 že koleno nechápe. Ale tvoj prístup sa mi páči. Just think positiv!

zrzulka
21. sep 2009

glor tak to si ma teda dostala teraz. nie sancu tanca nam poradila kamaratka ktora tam chodila s dcerkou ale ona chodila uz na cvicko pre starsie deti. dcera ma 4 roky. len ako to opisovala tak sa mi to celkom pacilo zeby sme to skusili. Avsak uz mame dve aktivity. Tak zatial vyskusam ci nam budu stacit 2 a ked nie tak sa prihlasime do sanci tanca. daj mi potom vediet ako bolo. Ci sa vam pacilo....