Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
21. sep 2009

Lucul ty riesis podobe veci jak ja. Topanky🙂) ja som malej uz nekupovala. Kupila som jej dvojo topanok ale take tie co vyzeraju ako tenisky. To jej obliekam aj k suknicke. zatial jej davam kotnikove ked ma problem nech jej este aj nohy neponicim. vyzera to tak vselijak ale co tam po parade hlavne ze nohy bude mat v poriadku🙂)))

zrzulka
21. sep 2009

Lucul podla mna uz leto konci. Kvoli tym par teplym dnom sa podla mna neoplati.ja by som uz take nekupovovala ale je to na tebe🙂

glorita
21. sep 2009

no to je take cvicko tiez to santenie s detmi a chcem ist kuky s detickami starsimi,teda medzi 2/3/ rokmi...uvidime ci vobec leo bude stacit takym starsim.....zalezi ci budu blizsie tej nizsej hranici,ci vyssej....no zajtra dam vediet ako sa pacilo leonkovi......ten je najhlavnejsi predsa 😀 😀 😀

luculka
21. sep 2009

no ja som jej teraz kupila take ako tenisky ale pevnejsie,,vyssie uz jesenne,,a jedny k suknicke samozrejme,,a papucky,,,,no a este taketo nieco rozmýslam

zrzulka
21. sep 2009

Ajuli🙂)))) Mna malokto berie ako 31 rocnu. ja si skor rozumiem s mladsimi rocnikmi. V tyzdni sme boli na zeleznej a tam ti je taka ta lanovka pre adolescentne deti no a ja a segra sme sa na tom pustali🙂))). mala nechapala. keby nas niekto videl tak ani neuveri ze to dieta je moje🙂))))
No ale to koleno sa nenecha oklamat. Asi mi chce naznacit nech sa konecne zacnem spravat ako dospela. No ale ma smolu.....rozhodne nepatrim do stareho zeleza. vsak ja ho o tom presvecim ze nie🙂))

zrzulka
21. sep 2009

Glor nemyslim si zeby si tam chodila kvoli sebe🙂))))) jasne leusik je najdolezitejsi🙂)))A tesim sa co napises, ulahcis mi rozhodovanie sa ci ano alebo nie.
Inak Michaela tiez inklinuje skor k starsim detom. male si nevsima. ked jej ukazujem ze pozri babetko tak ma ma na haku ale ked vidi vacsie blazniace sa dieta, najlepsie take co krici a poskakuje tak take ona moze🙂
len tam je problem ten ze tie vacsie deti si zase nevsimaju tie mensie. No vsak uvidis. v kazdom pripade napis ako bolo🙂)))

Lucul naty je bezkonkurencna🙂)) vsak ma viac bot ako ja🙂)))

zrzulka
21. sep 2009

No idem ja spat skor nez zahltim forum mojimi prispevkami. Bru noc vsetkym🙂

ajula25
21. sep 2009

Zrzul vravím, že super postoj k životu....sa mi to páči.

glorita
21. sep 2009

zrzul,to vsetky deti inklinuju k starsim...je to pre nich vzor....my sm emali vikend s leovym o 3 roky starsim bratrancom a to ste mali vidiet ako leo zaspaval/ze norik,norik.... 😀 😀 😀 aj dokonca zo spanku ho spominal... 😎 hold obkukuju od nich tu sikovnost ktora zatial v nich nie je,xixi...

abbi
21. sep 2009

zrzul aj ja sa citim ako na 20 😉 😉 ale niekedy ked som medzi dvadsiatkami tak si uvedomujem, ze tam uz nepatrim ☹
alebo ked mi teenageri zacnu vykat.. 😲

abbi
22. sep 2009

fiha, ja koncim aj zacinam 😀 😀
tak dobre ranko, my sme uz vyse tyzdna sami doma, ale musim povedat, ze to ide SUPER. Asi preto, lebo chlapci su uz velki a nikto nie je chory. Super. Ale este 7 dni 😝 a uz bude drahy doma 😵

janka1874
autor
22. sep 2009

ahojte
abbi ja som tu už nakukla ale nepísala len som Vás dočítala
vidíš ako super vám to ide tak nech Vám to tak ešte tých 7 dní zostane a bude dobre

abbi
22. sep 2009

veru Jani, az som prekvapena. Uplne sa to da. Ale donedavna to bol des, ked som bola sama 😝
ale drahy mi vola aj 2x za den 😵 😵

csikike
22. sep 2009

joooooooj, abbi, to uz 1-2 prebehne, super, ze chalani tak posluchaju a verim ti, ze sa tesis 😵

abbi
22. sep 2009

Csiki, kym pride moj muz zo sluzobky, prides aj ty z nemocky 🙂)

anina1
22. sep 2009

ahojte 😉
tak aj sa musím pochváliť že nám konečne príde tatino domov , ešte dva týždne, to je za pár 🙂

csikike
22. sep 2009

abbi, ja dufam, ze uz najneskor v nedelu budem doma 😵
anina, este 2 tyzdne 😕 to je dost

anina1
22. sep 2009

csiki dosť, keď nebol doma tri mesiace?.. dva týždne sú nič podľa mňa už 😀
a tebe budú zajtra robiť cisarák?či vo štvrtok?

csikike
22. sep 2009

ani, 3 mesiace, tak to je hodne dlho
hje, zajtra ho budu robit, teda ak nebudu protestovat, ze mam nadchu 😔

zrzulka
22. sep 2009

...tak to vas obdivujem, ja mam dost ked ide muz prec hoci len na 3 dni🙂)))Este ani poriadne neodide a uz mi chyba...Tri mesiace by som urcite bez neho nevydrzala. mal moznost ist robit dio zahranicia ale ja som ho nepustila a v podstate ani on by bez nas neodisiel.
Csi tak drzime palce na zajtra🙂))Nech vsetko prebehne hladko. Jeeeeeeej zajtra uz budes dvojnasobna mamina🙂

silvika
22. sep 2009

csiki uz sa tesime na nove fotosky, dufam, ze tato ich ponahadzuje este pred oslavami

janka1874
autor
22. sep 2009

csikike ak by si tu už nebola do zajtra tak držíme palce nech všetko dobre dopadne

ja dúfam, že vydržím do svojho termínu ešte totiž veľa vecí nemáme pripravených

abbi
22. sep 2009

ANI ... som ticho 🤐 🤐 dva tyzdne su ozaj nic v porovnani s 3 mesiacmi ☹ wow, tak prajem, nech to ryyyyychlo prejde 😉 😉 a uz pride nastalo? alebo iba na chvilu ?

janka1874
autor
22. sep 2009

no 3 mesiace bez drahého by som nevydržala ani ja
ja vlastne obdivujem všetky maminy čo sú na deti samé je to iná makačka fakt

bocmanka
22. sep 2009

😵 tak ja sa hlásim, oddnes fungujeme normálne, škola-škôlka, našťastie to vracanie bola len tá nočná viróza, ešte včera boli na diétke a my s manželíkom sme mali obed zo škôlky a zo školy, a musím povedať, že sa oplatí aspoň raz vyskúšať čo tie deti vlastne jedia a celkom sa dalo a bolo to jedlé... 😀
lucul..ja som už objednala také jesenné čižmičky, máme kopec vecí do fialova...

bocmanka
22. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

vložila som dve fotky, čo včera chlapci kreslili, normálne šok, oni ešte aj podobne kreslia, je tam aj napísané čo kreslilo moje 5 a moje 7 ročné dieťa...

inak včera som si spievala "kolu, pijeme kolu..", podľa vzoru superstar a Romina, že "čuš" a začala spievať sama "kávu pijeme kávu.." a potom sa opravila, že nieeee "džus"....xixixix

csi....baľ sa, lebo normálne robíš šokecy...ja som už v tvojom týždni mala trojtýždňovú rominu..

janka1874
autor
22. sep 2009

boc pekné obrázky nakreslili chlapci
juj ja sa už neviem dočkať kedy sendy začne rozprávať

silvika
22. sep 2009

boc a neodkukavali od seba? sak to ako jeden maliar