Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
10. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14364
ja som si zarobila toto, uvidím aké budú, ale už mi cesto uteká tak musím ísť makať 😀

aadula
10. okt 2009

ahojte u nás tiež celý deň leje...doobeda som bola s deťmi v meste lebo Paťka šla teraz poobede na party k spolužiačke..teda do nejakej čajovne či kam to šli 😝 tak sme darček potrebovali kúpiť..

boc som sa dobre zasmiala, že pretapetovať ... 😀 😀 😀

mňa bola teraz mama zafarbiť a budúci týždeň sa idem objednať na nechty...neskutočne sa mi lámu, až tak sa mi vie zlomiť, že sa mi zapáli koža...tak už som to raz takto vyriešila a bolo lepšie a dnes som cez obed keď malý spal bola na masáži, ale prijala by som ešte takú faaak dovolenku 😅

bocmanka
10. okt 2009

🙂 no my tu robíme rôzne hry, ešteže si čosi pamätám, no rominka sa s nami neskutočne zabáva...
na post-it lístky sme si nakreslili rôzne obrázky, ja som ich polepila kade tade po byte a oni ich museli nájsť čo najviac...
a romy kričala "našuaaaaaaa"...lístok...
potom sme hľadali červené veci, zelené veci a kto nájde najviac...
a teraz som im obliekla šašovské oblečká a romine krídla a hrajú sa na cirkus
nacvičujú mi program... 😀
tak pozooooooor, idem na predstavenie...

aadula
10. okt 2009

boc, prijemne cirkusovanie 🙂

náš Samino sa včera naučil vyliezať na gauč.. 😀 tak máme doma veselo..vyliezie..zapne svetlo..zakričí žiž a celý je šťasný ..zlezie...a takto dookola 😝 teraz si pekne skladá také drevené obrázky

silvika
10. okt 2009

wau boc, ty co si bola animatorka? taketo programy povymyslat ... mne sa nic nechce, nic ma nenapadne ... maly spal poobede tri hodiny, nejako ho zmohlo asi pocasie tak sa mame na co tesit do desiatej noci ... ten ako sa zotmie tak ja jak saleny lieta beha skace, hadze sa ... smeje sa len tak aj na nicom ... 😝

bocmanka
10. okt 2009

🙂 juj, tak romina spala ledva hodinu, ja to nechápem, ja by som spalaaaaaaa, asi som jej mala dať rohypnol, ale dúfam, že večer zaspí už o siedmej..
chalani ju práve vyháňajú z izby a posielajú za mnou "že jej dám lízatko" a ona im pohotovo odpovedá "že nemáme... 😀 kúpime.."
anina....cesto na buchty už kysne, len neviem čím ich naplním....sama do pivnice pre lekváre nejdem..zišla by sa slivková povidla...no komu sa chce trepať s tromi deťmi do obchodu pre lekvár.. 😲 😲
silvika....animátorka nie, ale to vieš, my učiteľky trpíme istou diagnózou...
inak nikto nedošiel urobiť ma krásnou, tento víkend si zrejme mám sama s deťmi užiť, tak si idem asi otvoriť dajaké pivko, a keď kuknem do zrkadla, tak možno opekniem...
ale nasadila som si chlorelu, na prečistenie, tak možno aj zozeleniem z nej...

silvika
10. okt 2009

BOC JA som inac z chlorelly vyhodila inu pubertu ... som sa tesila ked som ju dobrala, no ale drzim palceky nech ta precisti durchom marsom rovnou cestou ku krase

ajula25
10. okt 2009

ahojte
tak ja som dnes pratala a nakoniec som aj okno v kuchyni umyla, bo také špinavé bolo, že strach. Potom vonku a potom sme domov došli a Lukáš sa nechcel nechať presvedčiť, že ešte neideme do vane, tak sa okúpal hneď.

Ja som tiež piekla dnes. Pizzu...fajná bola.

Boc ja mám domáve povidla v chladničke ešte 😉

telinka
10. okt 2009

caute krasky 😉

celkom ticho tu dnes bolo vzhladom na nepriaznive pocasie 😀

my sme dnes chceli ist na jarmok ale kedze poprchalo nesli sme bo peta by chcela ist na kolotoce a tomto pocku sme radsej neprovokovali aby sme nesli odtial s muzikou 😅 😅 😅 skocili sme do MAXu , co to pokupili a potom baby do kina na dobu ladovu a ja s petou spacirovala povonku s babikou a kocikom 😉

bocmanka
10. okt 2009

🙂 silvi to fakt?...ale potom puberta prešla, hej????
aj si sa prečistila alebo aaj nie

janka1874
autor
10. okt 2009

ahojte
no na to aké bolo dnes počasie čo čítam tak ste toho veľa nepopísali my sme mali piknikový deň u našich tatik bol do večera v robote tak sme sa hneď ráno nasáčkovali k našicm najprv sme boli trošku na blšáku a potom Sendy išla spinkať no a deň sme zakončili nákupom v potravinách a mám dosť poviem Vám

anina1
10. okt 2009

jani a ty by si mala kedy ísť na cisársky?

janka1874
autor
10. okt 2009

anina ešte neviem ale normálne mám termín v knižke 11.11 tak počítam že niekedy začiatkom novembra v utorok idem za svojim pôrodníkom tak snáď budem múdrejšia

bocmanka
10. okt 2009

🙂 anina, tie buchty sú parádne..
a urobila som experiment..
aj naslano...
zmiešala som tvaroh, posekanú cibuľku a encián..no paráda...potrela vajíčkom a posypala vegetou...

anina1
10. okt 2009

o vidíš aká si šikulka 🙂
jani tak to už máš za pár 😉

janka1874
autor
10. okt 2009

tiež som kukala ten recept vyzerá to dobre len neviem či by sa mi to aj podarilo
to teda mám ani na ani sa mi veriť nechce 🙂

simka9122008
11. okt 2009

Dobré ránko, tak z KE hlásim dážď ☹ , to bude zas deň 😝 , navarené mám ešte od včera, tak sa budem naplno venovať svojim dvom ratolestiam

bocmanka
11. okt 2009

🙂 simka, budeš ako ja včera....celý deň s nimi sama, večer som brázdila netom, aby som sa trošku odreagovala...
ešte aj v noci sa mi snívalo s deťmi a s hrami...
ešte neviem čo vymyslím, aby sme sa zabavili, asi vytiahneme gumáky a hajde trochu po kalužiach..

janka1874
autor
11. okt 2009

veru to dnešné počasie je hrúza mne už teraz pripadá ako keby bol večer 🙂

simka9122008
11. okt 2009

Teraz som hovorila s kamoškou, čo v piatok porodila predčastne dvojičky, tak dievčatká sa majú dobre, sú v inkubátore, dávajú im niečo na dozretie pľúcok, jedna sa volá Dianka, má 920 g a druhá Lianka, 1000 g.Dnes poobede ich uvidí prvykrát, tak sa teším na nové info a fotku

janka1874
autor
11. okt 2009

jaaaj jaké malinkaté sú len nech pekne priberajú a všetko bude dobré prajeme veeeľa zdravíčka a síl

bocmanka
11. okt 2009

🙂 diana a liana..aké pekné kombinácie mien...
vyrastú babuľky, aj kamoške sa tak narodil párik, predčasne a presne do kila malo každé a dnes sú od romy mladší o 3 mesiace a skoro ju aj dobehli, keď ona je taká subtílna...
ocko nám už od piatku došiel, tak zobral chalanov do pivnice "vyňúrať" nejakú novú hru, čo im tam poodkladáme, aby si zase po čase našli niečo nové..
a abbi už na koníka ani nechodí..kde jeeeeeeeeeee????????????
ja robím rýchly obed, kuracie prsia zapekané v rúre, chalani chcú odvčera granatiersky pochod, romy zaspala práve
a poobede má službu peťo, ja idem do fitka vypotiť krv a zelený ksicht po chlorele...xixix

janka1874
autor
11. okt 2009

tak aj u nás už rozvovniava nedeľný obed rezne no čo iné pre drahého uribím keď viem že toto miluje
Sendy spí a ja sa idem tiež capnúť na gauč aspoň na chvíľu pokiaľ slečna nevstane

telinka
11. okt 2009

zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

simka9122008
11. okt 2009

Dobrú chuť k nedeľnému obedu, idem sa vystrieť na gauč, zatiaľ pa

tinyleaf
11. okt 2009

Ahojte 🙂 Ani Vas posledne 2 dni nestiham citat. Mame doma dvoch marodov, maly soplikuje a vecer aj teplotuje a aj Sofia ma sopliky. Chuda, tak sa trapi, ze nemoze dobre dychat. Tak odsavam, ale velmi jej to nejde. Bojim sa aby nemala aj teploty, ved co jej mam potom dat, ked paralen sa moze az od 3 mesiacov?
No a budem rada, ak nieco nechytime aj my s muzom, vcera sme v dazdi sadili ovocne stromy, tak sme paradne zmokli, ale co uz ked ich bolo treba dat do zeme ☹Aj tak sme to nedokoncili, tak cez tyzden pokracujeme. Ale aspon mi pride pomoct mama, tak sa trochu povenuje detom.

simka9122008
11. okt 2009

No mne malá spala mizerne, ani nie hodinu 😠

janka1874
autor
11. okt 2009

no simi u nás sa zas rekorduje Sendy spí od 11-tej ešte stále 🙂
tiny mne Sendy soplíkovala ako cca 2 týždňová a dávala som jej hedelix kvapky to mi odporučila dr. a myslím nasivin pre deti ale to skús v lekárni zistiť no na teplotu neviem lebo ona teplotu nemala

tinyleaf
11. okt 2009

janka, tak to Ti Sendy paradne dlho spi 🙂 Mne maly spi tak hodinu a pol... ak sem tam spi viac ako 2 hodiny, tak ho uz idem zobudit, aby spal aj vecer.
No a kvapky do nosa davam aj ja, len na tu teplotu asi nic nie je pre take male deti. Tak dufam, ze teplotu nebude mat. Matko mi bol prvykrat chory az ked mal pol roka

tinyleaf
11. okt 2009

janka a hedelix je naco? pamatam si reklamu, len uz neviem na co to zabera