Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
28. okt 2009

toto je nekonecna stranka 🙄

silvika
28. okt 2009

jeeej teli ju natiahla a dala jej konec 😉

telinka
28. okt 2009

jeeeeeeeeek silvika naraz 🙂 konecneeeeeeeeeeeee 😀

abbi petka tak primerane vychadzajucim ocakom...este kasle a sopli ale inak je zlata , nejako obzvlast nevystraja 🙂

silvika
28. okt 2009

ja uz som chcela navrhnut aby sme si spreje zadovazili a sprejovali ze sak taku plochu normalna zena ani nezapise, leeen zeby mala ozaj velmo casu

telinka
28. okt 2009

no pekne som tomu vytala , uz nedam link z neckermannu 😝

silvika
28. okt 2009

teli a aj si objednavala nieco z tej inkriminovanej stranky alebo si nam to tu len pekne okorenila, abbi to hadam aj nasr..ilo

abetka
28. okt 2009

ach, a to co tu je??? 😀
Zrzul- zacali s malym cvicit vojtovku, pretoze ma chybnu chodzu a navyse spazmus svalov. Masirujeme a cvicime aj doma a samozrejme aj v sanatoriu. Vraj sa pri vojtovke tak vyplace a vyplace, ze aj niekedy musia prestat. No snad si zvykne. A ci mu to pomaha?To je asi kratka doba, ale kolektiv v sanatoriu mu znacne prospieva. Aj ked nerozprava, tak sa strasne tesi, ked tam vidi svojich kamaratov a hlavne pani kucharka mu je sympaticka 😀 Tu zboznuje.

telinka
28. okt 2009

no ved to co som hodila to som aj objednala ....kocik a vysavac 🙂

bzuco
28. okt 2009

ahojte

nechcete niektorá kúpiť detskú kuchynku pre dievčatko? jednu mám doma - je aj v inzerátoch... 😎 ...na cene som ochotná sa dohodnúť 😉

centik
28. okt 2009

baby tam ide o pocet prispevkov na stranke a nie aka je natiahnuta, 😀 😀

silvika
28. okt 2009

centi sa ti povie, ty si sa ju nesnazila prelusknut na dalsiu

abbi
28. okt 2009

centi 😀 😀 citim sa ako magor 😀 😀 nevadi, snaha bola 😀 😀

telinka
28. okt 2009

akurat som vybrala petke take cizmicky nepremokave k oteplovakom v quelle....hodim vam link???? pacila sa vam natiahnuta strana??? 😀 😀 😀 😀 😀

huleni
28. okt 2009

ahojte, tak ja mam dnes za sebou kolonoskopiu ci ak osa to pise...no zazila som uz aj krajsie dni ale tak vysledok v poriadku tak celkom ok...
baby kde ste kupovali oteplovacky? lebo na mmb sa mi to zda celkom predrazene c osa mi pacia tak reku ci nemate nejakz tip:o)

aadula
28. okt 2009

😀 krásna veľká stránka 😀 ahojte

anina, obdivujem ťa a aj claudiku.... to mne je málo 8 hodín spánku 😀

boc, skoré uzdravenie, nech tie teploty čím skôr pominú

som sa stretla s kamoškou a tá mi spomínala, že jedna známa čo má dievčatko také ako naše deťúrence bola s ňou v nemocke...že vrackala...až sa dehydrovala.. /ona tiež už pracuje, ale malú má doma s maminou/ a tak som si vravela, že dieťatko doma a aj tak chytí dačo... náš Samko bol behom dvoch mesiacov 1x chorý...myslím, že zatiaľ to je celkom dobré na to, že vhupol do kolektívu..., ale myslím, že jar bude horšia...vtedy je oveľa viac kade čoho

zucha
28. okt 2009

aadula, super, ze maly to tak zvlada s tymi chorobami. Aj mna kazdy strasi, ze Anicka v kolektive chyti choroby a ono, vsetky deti okolo nas su chore a tuk, tuk, Anicka zatial odolava. Sice chodi len velmi malo do skolky, ale aj tak. V piatok ju chcem prvy krat nechat v skolke nie len na 2 hodiny, ale na pol dna, teda tam bude aj spat. Len neviem, ci to bude horsie prezivat ona, ci ja. Uz teraz som z toho velmi nervozna.

aadula
28. okt 2009

zucha, u nás som prvé dni prežívala horšia ja 😅 Malý sa tam normálne teší...a krásne majú vyzdobenú prezliekareň...tekvičky..sviečky..ráno to tam všetko svieti a deti majú až očká rozžiarené ..., ale keď ideme po neho, tak celý šťastný uteká...Sme si doma vreveli, že asi potreboval už ten kolektív..úplne je iný a dokonca si doma sadne bez problémov na nočník, cez víkend sa aj vykakal 😅 čo pred tým nehrozilo...tak asi robí svoje to, že vidí ostatné detičky.

bzuco
28. okt 2009

huleni...ja som oteplovačky kúpila v takom lacnom obchode - nie číňak, ale tiež tam majú lacné veci - a sú super - kvalitný pevný šuštiak, teplé, traky sa dajú odopnúť a budú len do pása a dala som za ne 10 eur....čo som pozerala tak v obchodoch s detským oblečkom boli po cca 20 eur a to sa mi zdalo dosť 😒

tiež som najprv kukala dlho na MMB a tiež mi tie ceny prišli vysoké....

ajula25
28. okt 2009

ahojte
no čítam zasa chorých...Boc rýchlo sa uzdravte. Keď ochorie mamina to je hrúza...... ☹

U nás Luky stále chrchle, soplí, nechce normálne papať.....vôbec mi nepije mlieko odkedy je chorý. Len čaj, vodu a ďus....(džús).

Aadul to je super, že Samko sa do jasličiek teší. Ja mám nočnú moru už teraz....keď si spomeniem na Mareka ako to ťažko znášal....koľko krát som aj ja zo škôlky išla a plakala. No des. Ale tak Luky je iný, tak verím, že on sa tam bude tešiť. Aj keď si myslím, že veľa robila aj učiteľka. No ale tak už je to za nami.....

janka1874
autor
28. okt 2009

ahjote
tak sme si poplakali aj ja a vraj aj Sendy ešte takto tažko u babky nazaspávala a ani nie v postieľke ale musela ju babka pri sebe uspať a tak preložila do postieľky a slzčiek vraj bolo ale mama a mama no ja som sa síce pred Sendy držala statočne len keď mi to mama rozprávala do mobilu tak som si aj ja porevala

boli sme kúpiť aj foťák nakoniec predsa nedá sa nefotiť babuľku 😀

bocmanka
28. okt 2009

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=67270&a...

páči sa vám..uvažujeme nad týmto alebo nad tým kočíkom, čo dala telinka link...

jani, tak super, že budete fotiť obidve kočky.. 😵

ajula25
28. okt 2009

jejda Jani. Však to je zajtra už štvrtok. No tak to sa držteeeeeeee. Neboj Sendy bude u babky dobre. ALe verím ti, že sa to ťažko znáša....
Akedy ideš v piatok? Teda myslím čas...či ešte nevieš?

janka1874
autor
28. okt 2009

veru boc tešíme sa na to veľmi hlavne ja maniak na fotenie 😀 😀 😀 a Sendy moja malá modelka 😀 😀 😀 a pribudne ďalšia juj to bude zábava všetko 🙂

no mala by som ísť robiť niečo užitočné len ani neviem kde začať

ajula25
28. okt 2009

Jani a aký foťák ste kúpili?

simka9122008
28. okt 2009

Ahojte kočky, tak sa hlásim od našich, deťúrence už spia, tak som vás prišla mrknúť
Jani, ty zajtra nastupuješ, tak sa drž a budeme na vás myslieť a na piatok držím palce, potom sa ozvi hneď ako budeš môcť

janka1874
autor
28. okt 2009

Olympus Mju 5000 čierny no rozhodla cena hlavne a aj to na splátky hold nemôžme mať všetko 🙂

ajula25
28. okt 2009

mhm. no taký maličký, skladný. Ale najdôležitejšie že fotííííííííí 😉

simka9122008
28. okt 2009

To je super Jani, len pofoť malú babuľu a neboj sa Sendyke je u babky super, nejako to vydržíte bez seba

janka1874
autor
28. okt 2009

veď musíme nejako vydržať ale zajtra už bude pri nej aspoň jej milovaný tatik tak to zvládnu všetci ja im verím a ja sa zatiaľ postarám o druhú babuľku a potom budeme všetci šťastne spolu 😀
všetko musí dobre dopadnúť iná možnosť neexistuje aspoň nie v mojej hlave 😀

veru ajula hlavne nech fotí

ajula25
28. okt 2009

jani na iné ani nemysli. jasné, že všetko bude ok. Jáj sa teším na foto Viki..... 😉