Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
2. nov 2009

Ja som tiež ležala sama na jednotke izbe, spolu so sprchou, bolo to super, vtedy tá izba bola v korunách za 100

luculka
2. nov 2009

sranda tie deti,,,,je to smiesne ked vonku krici,,,,cicináááá...cicináááá 😀 😀 😀

no mne sa celkom paci ze na antolskej kde som rodila,,sa neslo ani na izbu ani deti na chodbu,,,, 😉

ajula25
2. nov 2009

teli ale tak povedz, kto by už rodil na štedrý deň? 😀 nadštandard bol voľný hneď....

bzuco
2. nov 2009

ja som na nadštandarde ani nebola, ani som neplánovala...a keby som aj chcela - u nás je len 1 izba a bola vtedy obsadená

ale ani nebolo treba - kedže som rodila v novej nemocnici, izby boli nové, tak isto kúpelky a wecká - som tam bola 3. rodička 😀 😀 😀 ....sa to s tou starou, kde som porodila B. nedalo ani porovnať - hlavne tie kúpeľne - to bolo 100a 1 😝

luculka
2. nov 2009

bzuco u nas ide krtino,,,celý den

ajula25
2. nov 2009

u nás je mesiac mesa 🙂

no ja som nemala tak veľa návštev a hlavne mi tam nekibicovali 3 hodiny v kuse. Ale spoluležiaca na izbe, tak jej manžel ako prišiel o 17.00 tak odchádzal o 20.00 pomaly. Už mi to mierne liezlo na nervy.

simka9122008
2. nov 2009

No ja som tam bola maximálne 10 minút, tiež som proti takým dlhým návštevám 😝

luculka
2. nov 2009

no prave preto sa mi paci ze navstevy smu len na chodbu a deti len cez sklo,,,,
ved doma si ich uziju az az,,je to take sterilnejsie,,,

bzuco
2. nov 2009

my sme mali návštevy na chodbu, ale do spoločenskej miestnosti a detičky sme mohli priniesť ukázať a mať pri sebe počas návštevy v takom akoby vozíku - to bola vlastne taká plastová polohovateľná vanička na kolieskach - super to bolo 😀

bzuco
2. nov 2009

alebo do spoločenskej miestnosti - zdrhli mi písmenká 😀 😀

simka9122008
2. nov 2009

No tie vaničky na kolieskach sa mi veľmi páčia, ako si ich maminy hrdo tlačia, tu u nás v novej nemocnici, také nie je 😝

telinka
2. nov 2009

no ja som to tiez nezazila zby na obyc izbe isla navsteva az dnu ,tiez len na chodbe a deti sa ukazovali cez sklo , ale napr. ked petu previezli na intenzivku do trnavy , tak tam pustili aj peta priamo k inkubatoru , ale tam sa nosia plaste a ruky sa umyvaju v dezinfekcnom roztoku

luculka
2. nov 2009

u nás boli postielky na kolieskach,,, 🙂 si este teraz zivo pamätám,,ako som ju tlacila prvý krát na návstevu,,,za dverami stál MM a moja mamina,,,a ja som nevidela na cestu lebo som revalááááááá ako malá,,,,lebo som videl tie ich hrde pohlady,,, 😵 😵 😵 juuuuuj bolo to krááásne

telinka
2. nov 2009

no jo poprve je poprve , pri druhom to je tiez super ale uz nie take ako 1x 😵 😵 😵

simka9122008
2. nov 2009

Veru teli, svätá pravda

luculka
2. nov 2009

😅
to jo a vobec som sa nebala porodu,,len teraz uz nejako viem do čoho pojdem 🙄

simka9122008
2. nov 2009

Luci, neboj pôrod nejak prežiješ, no ten výsledok na celý život, malý uzlíček, to je nádherné

bzuco
2. nov 2009

bože baby...čo ja idem v noci robiť...som dnes spala cez obed s malým od 12,00-15,30 😅 ...sa mi teraz nechce vôbec spať
tu zatvrdnem do rána asi 😀 😝

ajula25
2. nov 2009

ja si pamätám, keď MM prvý krát videl Mareka. ako sa mu nahrnuli slzy do očí a mal taký výraz v tvári....hrdosť, nehu...no skrátka, na toto nezabudnem nikdy. A aj pri Lukášovi. A povedal, že je krásny....

ja som bola v Šaci a tam je to bežné, že na nadštandarde môže návšteva až priamo na izbu. No je pravda, že niekedy to bolo neúnosné až. No ale ona mi celkovo liezla na nerv....furt sa len sťažovala a každý deň odchádzala a išla až so mnou v jeden deň.....ale tak každý sme nejaký.

bzuco
2. nov 2009

ajulka..presne tak aj MM 😵 ...strašne to bolo zlaté ako mu slzička ušla

simka9122008
2. nov 2009

Ajul ty si rodila v Šaci?

bzuco
2. nov 2009

baby...nejako sme sa rozcítili.....veru, už máme veľkáčov 🙂 ....

luculka
2. nov 2009

ajul aj ja si pamätam,,,MM bol pri porode,,,bol neskutocne stastný,,,pyšný,,,nabehol do tesca,,,,malej kupil mega plyšoveho soba,,,a mne stále opakoval aká som statočná,,a aký je na mna pysný ze som ani necekla,,,, 😵 😵

telinka
2. nov 2009

no idem ja spat , lebo teoreticky uz mam odrodene , tak aby ma tieto reci nenakazili 😀 😀 😀

simka9122008
2. nov 2009

tak si trochu zaspomíname, aj MM keď sa malá nerodila kričal do telefónu, Mám dcééééééééééééééééru, všade ticho, už bolo večer, len jeho bolo počuť všade naokolo 😀 😀 😀

simka9122008
2. nov 2009

sorry za preklep, narodila

luculka
2. nov 2009

😵 😵 😵 😵 je to kráááásne,,,no tesim sa na repete,,,, 😵 😀

simka9122008
2. nov 2009

tak šup ho do toho Lucul, nech si ďalšia v poradí, držíme palce, ja sa už pre istotu vzdialim do postele, nech ma to nechytí 😀 a nenakazím sa

glorita
2. nov 2009

mala vikinka lickami mi pripomina Lea 😀
u nas krtko nefici teda vobec,Leoje zatazeny na Macika pu a kamaratov/to je to podhrardska dvd co som pisala......

inak aka usmevna prihoda sami stala,MM semtam zalichoti zemama jekocka a minule na minimaxe bola v rozpravke macka,ze chyt kocku,lebo sak v cestine a Leo hned mama kocka ,ano..... 😀 😀 😀

luculka
2. nov 2009

🙂 🙂 🙂 dobru,,,idem aj ja