Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
18. nov 2009

veru lenka letí ten čas veď už má 2 mesiace neskutočné len nedávno si išla rodiť

bocmanka
18. nov 2009

lenka ty máš len 24 rokov???
ozaj nemáš ani jednu tomáškovu fotočku v albume, ako vlastne vyzerá?
celý po mamine??? 😀 😀 😀
a čo hanka?...ako ho vníma?

baby , u nás v mt otvorili dnes obchod s puzzlami, každý rok dávame deťom knižku, a aj dospelákom, vás by potešili puzzle?

silvika
18. nov 2009

no asi ked je niekto trpezlivy ten sa "puclom" potesi,

lenka85
18. nov 2009

veru boc, nechce sa mi tie fotky zmensovat, ale slubujem, ze sa s tym popasujem...ano mam len 24, vsak sa stale chvalim, ze som este mladaaaaa...
nad puzzlami som nerozmyslala, knizku dostane aj Hanka a aj taku s puzzlami, jednu uz ma a neskutocne sa s tym vie zahrat.. Ju bavia take kadejake skladacky co do seba zapada, rozmyslam a hladam aj na nete co ine este okrem lega take existuje...

lenka85
18. nov 2009

aaa som neodpovedala, ze ako to vnima Hanka.. No som si ista,ze ziarli, ale uz je to len take to znesitelne ziarlenie.. snazim sa jej dat tolko lasky kolko len mozem, aj mm, priznam sa ze Tomi je teraz este ukrateny oproti nej, chcem aby to preslo co najhladsie... no je to zlozitejsie ako ked sme mali len ju, to sme vsetko len jej davali, ale som si ista, ze takto je to najlepsie a casom z nich bude nerozlucna dvojka - teda aspon v to stale dufam.. Ale aby som nehovorila len zle, vidno na nej, ze ho ma rada, chodi ho hladkat aj ked si mysli, ze to nevidime a dava mu dudlik a bozkava ho... su zlatiiiii

bocmanka
18. nov 2009

😵 pre mňa teda puzzle nie je silvi..

lenka a ty ešte nie si na facebooku?...tam nemusíš foto zmenšovať..

lenka85
18. nov 2009

ani tam nefungujem boc.. ja len na konovi relaxujem a potom uz len makaaaam od rana do vecera okolo deti a vsetkeho ostatneho... ale mohla by som.. vsak teraz pocas dlhych zimnych vecerov..

ivana26
18. nov 2009

Ahojte, ked tu tak pisete o tych vasich malych detickach, tak by som uz aj ja brala 🙂
boc, ja milujem puzzle, mna by urcite potesilo 😀
uz mate nakupene darceky na vianoce? my este vobec nic 😒
adam sa uz rozkecal, opakuje vsetko ako papagaj 😀

lenka85
18. nov 2009

ivi takze sa pridas k zrzulke?

silvika
18. nov 2009

veru ivi ze zhana partacku na "cakacku"

simka9122008
18. nov 2009

Ahoj Ivi, ako sa máte?, super že Adamko sa rozkecáva, aj našej malej sa pusa nezastaví 😀
Ja mám darčeky iba pre malú na narodky a vianoce a potom pre našich na vianoce, nič iné 😒

ivana26
18. nov 2009

😀 no zatial sa nesnazime, uvidime na novy rok 😉
dik simka, mame sa celkom dobre, Adam je taky maly certik
dost casto hysaci, hadze sa o zem a reve, ked nedoste co chce, ale inak v pohode

luculka
18. nov 2009

boc no ak by som ja natus kupovala tak asi tu chou chou,,,co lezie a chodi za ruky 🙂 ,,,my ich máme 😅 vela,,,takze tento rok nekupujeme,,,aj ked som chcela chou chou,,,ale naco tolko,,,aj tak sa nejako s nimi nepohrá,,,snád kuchynka bude mat uspech

slecna zaspala az o stvrt na dve 🙄

u nas frcia drevene skladacky,,,a momentálne cele dni kresli,,,,ale stale len chodi,,,a cicna,,,cicina,,,aby som jej nakreslila macku 😀

silvika
18. nov 2009

ja mam pre chlapca, a nieco naobjednavane a nieco " na zozname" aaakurat treba este dokoumat ako "sa to" uhradi

luculka
18. nov 2009

my tento rok vela hraciek nekupujeme,,,kuchynka...knižky...nejake drevene skladacky a hotovo,,,
a my uz mame notebook,,,,a domcek bude dalsi darcek 😀 😀 😀

stavebný dozor,,,,http://www.facebook.com/reqs.php#/photo.php?pid... 😵

janka1874
autor
18. nov 2009

no boc ja teda puzzle nemusím jedny som skladala 3 roky a potom mi ich stejne dokončila drahého sestra (to ešte keď sme namali Sendy a vzťahy boli ideálne)

jeeej ahoj ivka ako sa máte ako čítam tak celkom dobre

u nás s kecaním žiadna sláva snáď do puberty sa naučí rozprávať

simka9122008
18. nov 2009

Baby ja som už zúfalá, teraz mi malá vstala, tak som ju chcela dať na nočník, no chytila mi hysterický plač keď ho zbadala, no mi sa asi tento rok na ten nočník nenaučíme ☹

centik
18. nov 2009

caute,

jej Zrzul cakas babatko? to je super 🙂 🙂 tak sup sup niekto sa pridajte, nech netehulkuje sama 😀

my este tiez nejak nemame pokupene darceky, akurat malej som kupila na meniny opakovacieho papagaja 😀 a pod stromcek ten detsky laptop a babka elektronicku pokladnicku, ale uz by som najradsej hracky ani nekupovala.. kde to budem davat

luculka
18. nov 2009

centi ved aj ty si kandidátka,,,,, 😵 😵 😵
po tej pokladni aj ja stále poskulujem,,,len nviem ci to je uz vhodne

ivana26
18. nov 2009

jani, ty napis ako sa ti dari 🙂 stohas vsetko v pohode? aj Viky je taky spac ako Sendy? 😉
my sme sa s kolikami trapili 3 mesiace a tak mu to preslo, najviac mu zaberal espumisan

svokrovci kupili adamovi na narodky kuchynku, lebo stale len svokre pakuje do pece vsetko mozne, ta ked ide piect, tak musi najprv povyberat co tam adam nanosil 😀 😀 😀
my sme mu kupili ten pracovny pult s naradim
chcem este knizky, ale chcela by som slovenske, len neviem ako ich sem dostat :( chcela som objednat cez net ,ale postovne vyjde viac ako knihy 😠 nemate niekto cestu? 😀
hraciek uz nechcem vela, nemame ich kde davat

centik
18. nov 2009

Simka tak skus rovno zachod.. mas doma tu dosku na zachod? a hlavne ju nejak nenut. Nechavas ju doma bez plienky?

centik
18. nov 2009

Lucul mne zatial staci Biba 🙂

janka1874
autor
18. nov 2009

ivka veď sa dohodni s niekým zo slovenska že čo chceš a pošle ti to niekto poštou

no dnešný deň sa celkom dá zvládnuť malá je zatiaľ zlatučká v pohode (klop,klop,klop)

simi fakt ju nenúť

a kandidátok na druhé bábo je tu ešte dosť

telinka
18. nov 2009

veru na druhe dost....na stvrte podstatne menej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
18. nov 2009

😀 😀 😀

silvika
18. nov 2009

teli malo kandidatok ale keby si sa roztehotnela tak si zasa prvaaaaa 😉

janka1874
autor
18. nov 2009

no dnes máme zatiaľ celkom pohodové poobede síce malá aj poplakala ale dá sa to zvládať dnes celkom dobre
musím uznať dnes mám super deň stihla som toho až nad mieru veľa toľko som ani neplánovala a aj deti sa dajú ako tak zvládnuť

janka1874
autor
18. nov 2009

tak Sendy práve na mňa zavrela dvere do spálne jednoducho sa chce hrať s tatikom a mama odpáľ 😀 😀 😀 😀

ivana26
18. nov 2009

jani, praveze postovne vyjde neskutocne vela :( no mozno sa nam podari v decembri odskocit na slovensko, ale to je este vo hviezdach, lebo financne je to dost narocne ☹

silvika
18. nov 2009

ívi a tak snad je to lacnejsie to postovne ako cesta na slovensko ci ta ma zasa aj ine nespominane vyhody 😉