Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
4. dec 2009

ahojte

dakujeme za blahoželanie - odovzdám malej 😉
a leovi a palimu všetko naj 🙂

aninka...spala som dobre - napodiv 😝 .....

anina1
4. dec 2009

jani po roku si zvykneš na menej spánku, neboj 😀
keby to bolo naopak, ale na horšie sa ťažšie zvyká, ani ťa nejdem utešiť, že to za chvíľu prejde, u nás to prešlo pred mesiacom a odvtedy síce spí celú noc ale zaspáva tak okolo 23 hod. 😝
škoda, že nemáš nejaký starší kočík hore 😒
a tvoji rodičia ešte asi chodia do roboty, že by ti prišli občas povoziť malú von..

simka9122008
4. dec 2009

Ahojte, tak dnes sa roztrhlo vrece s oslávencami, hurááááááááááá, tak všetko naj dnešným narodeninovým oslávencom a Barborke k meninám 😵 😵 😵

martinaj
4. dec 2009

ahojte 🙂 dnesnym oslavencom prajeme vsetko naj 😀

csikike
4. dec 2009

ahojte, vsetko naj oslavencom aj meninovym aj narodeninovym 😵
my sme mali tiez super noc, mala zaspala o 22 o 22,30 bola hore, o 23,30 sa povracal maly, o 2,30 opat mala o 4,30 zase o 5,30 sa maly pocikal a od 6tej je mala hore... teraz zaspala 😝
tak nam pracka funguje na plne obratky, len uz nemame kam vesat
bzuco, tak to si ani neviem predstavit, to muselo byt strasne ☹
stav maminy je lepsi, vraj mala nieco ako mozgovu prihodu ale na chrbticu, bude sa musiet znova naucit chodit, ale uz sa vie sama posadit, takze jej to celkom pekne ide, este stale je v nemocnici a este aj buduci tyzden si ju tam nechaju

anina1
4. dec 2009

csiki mamine skoré uzdravenie prajeme 🙂
tak ste v noci žúrkovali a čo sú chorí alebo čo?
u nás zase niekto vŕta, to už ani neni normálne, skoro denne niekto vŕta a búcha 😝 😠

janka1874
autor
4. dec 2009

veru anina ja tiež hovorím že som bola rozmaznaná matka a teraz si musím zvykať aké je to byť matkou 😀 😀 😀 bie hore nemám žiadny kočík a ani neviem kde by som ho tu ešte napratala už ani miesto v 2izbovom byte nemám a áno moji rodičia ešte robia aj keď otec to má volnejšie ale ona sa tak vie postarať o Sendy ale na malú si netrúfne aj u Sendy to tak bolo začal sa o ňu total starať až keď mala rok on sa maličkých detí bojí aj dotknúť že by im niečo neurobil 😀 😀

veru aj barborka má dnes meniny

bože ja nič nemám na mikuláša ešte fu ha

csikike ako tak čítam aj u Vás bolo v noci veselo ale dobré je že mamine je lepšie

simka9122008
4. dec 2009

Csikike to je fajn že sa to mamine zlepšuje, prajeme jej skoré uzdravenie

anina1
4. dec 2009

tak u nás sa boja aj malých aj veľkých detí asi rodičia z obidvoch strán 😀, keď ich nikto nechce 😀

silvika
4. dec 2009

paaanebodze nist moc, asi ozaj nieco vo vzduchu ze boli viacere deticky pobuntosene a este aj vacsie ze csiki, a zasa jedna nehoda je normaaal, ja som tak tvrdo spavala, ze uz si nastastie napamtam dokedy som sa pocikavala, 😝 nas sa este aj poserie a kasle na to este sa aj hneva ked ho idem prebalit a par krat nam nahaty pocikal postel ... neviem ci nebudem s nim doma ale do 5-tich rokov co ho nevezmu do skolky jaaaj no chalan ide sa vozit na trojkolke a jasne ze bud vie karovat alebo slapat pripadne ked ho nieco zaujme tak ani jedno ani druhe - chalan jak lusk .... a v obchode vceeeraj sa mi schoval medzi krabice a tam sedel, akoze sa schovava nastatsie som videla kam mi utiekol tak som ho nasla, ale ja by som sa viacej bala keby som ho stratila ako on, a ze on sa cudzich boji ...

bocmanka
4. dec 2009

☹ ☹ tak romy má silnú angínu, v noci sa mi zdá, že som ani nespala...
stále ju dusilo na kašeľ, zatekalo jej
a dnes už máme atb...

matejko bol úžasný na akadémii, bola som taká hotová, asi mi šibe, pri každom vystúpení som revala, tie detičky sú fakt skvelé

bocmanka
4. dec 2009

😵 a narodeninovým oslávencom a bzuckovej barborke tiež všetko naaaj

janka1874
autor
4. dec 2009

juj ženy mám dosť som poslala dnes na úrad otca nech odnesie papiere a herec čo tam pracuje mi minule zabudol dať nejaký papier už mi to fakt všetko ide na nervy nie dosť že tam človek musí behať 5 krát ešte aj zabudú a preháňajú ľudí hore dole na nervy tento systém už fakt zúrim na všetko 😠 😠 😠 si asi myslia že sa že na na materskej brutal nudí alebo čo

silvika
4. dec 2009

boc nas uz tiez mal anginu ale len v hrdle soplik ani nemal vobec cisto len na hrdle to mal a najhorsie boli tie vysoke horucky co som sa budila na to ze je horuci a potom sup do zabalov, vane alebo ich kombinacia

janka1874
autor
4. dec 2009

anina nám tiež pomáhajú len naši drahého rodina s nami nekomunikuje od toho sirkusu na internete ale hlavne že ja som na vine všetkému a najlepšie na tom všetkom je že vraj tu ohováram ja stanovu mamu čo teda o tom neviem lebo jediné čo som kedy napísala bolo že nemajú záujem o Sendy (teraz už aj o Viky) a to nie je ohováranie ale fakt a v tom je rozdiel
Viky videli asi tak 5 sekúnd v kostole na krtinách ináč nič nezaujíma ich

janka1874
autor
4. dec 2009

tak a je to vonku a nech ma teraz za to aj ukameňujú už mi je to jedno

som desne nervná dnes asi idem popratať celý byt a niekde vytrieskať tú zlosť lebo vybuhnem a vlastne ani neviem prečo som až taká nervná dnes asi mi zas lietajú hormóny alebo teda neviem

boc rominke skoré uzdravenie to teda veľmi dobre nový rôčik nezačala chúďatko

martinaj
4. dec 2009

no mna verca vcera poobede po spanku tak nasrala, ze som myslela, ze ma picne....
ja s nou chodim poobede spavat, ona spava na muzovej postely a v noci normalne v postielke... a ako sme sa zobudili poobede tak chytila nervy, ze ona nejde z postele von, tak trucovala, ze som ju tam nechala a ona ju naschval celu ocikala 😠 😠 😠 skoro ma odviezli 😠 tak nedostala vecer cokoladu z adventneho kalendarika 😠

janka1874
autor
4. dec 2009

bože adventný kalendár ja nejako nič nestíham tento rok vôbec si ani neuvedomujem že je december a o chvíľu vianoce

martinaj
4. dec 2009

jani ani ja 😀 mala ho ale dostala, tak ju nutim posluchat 😀 a inak zachvilu rodim a este nic nemam ani nahodou 😀

janka1874
autor
4. dec 2009

martinaj nejako veľmi rýchlo letí ten čas

martinaj
4. dec 2009

ani nevrav, po novom roku uz budem musiet byt v strehu 😀

bocmanka
4. dec 2009

😨 jani ja revem už odvčera...ani nie že zúrim...

rominku sme nechali mamine, aby sme mohli ísť na tú školskú akadémiu a dtičky boli také úžasné, na veľkom pódiu v kinosále, som revela pri každom vystúpení jak šibnutá

ešteže bola tma 😒

a dnes ráno som bola u dr. romy teraz spinká, manžel šiel za mňa k zubrovi, čo mi mali ťahať nerv zo zuba, čo už ma bolí nekonečne dlho..tak dúfam, že ma objedná čo najskôr

nechcem ísť od rominky, a zase revem...to čo je??

musím sa ukľudniť kvôli chlapcom, dnes v meste rozsvecujú výzdobu..
http://www.martin.sk/?clanok=1259138105

janka1874
autor
4. dec 2009

no boc u mňa je to tak že ja už ani revať nevládzem

zúrim z tých jeb....ch úradov na slovensku fakt všade poviedia niečo iné a myslia si že od dvoch detí si len tak viem odbehnúť už mám fakt nervy na tie úrady najprv mi nevezmú papiere že nemám ešte rozhodnutie o pridelení materskej a teraz mu to rozhodnitie vôbec netreba a chce úplne iné potvrdenie keby som si ja tak robila svoju robotu tak ľudia by bývali v stanoch asi najskôr

janka1874
autor
4. dec 2009

boc už aj ja revem od zúrivosti

silvika
4. dec 2009

boc otras ze .... aspon dobre chapeme co to je materska laska, tej sa ozaj nic nevyrovna, coho musi byt jedna zena schopna, este ze mas takeho flexibilneho a sikovneho muza, si vezmi keby bol nejaky motak

bocmanka
4. dec 2009

😵 silvika ty si to tak trefne napísala, že neviem či mám revať alebo sa smiať..

jani o úradoch len potichu, lebo ich živia naše dane..

ja som sa včera nasr..ako mohol niekto dovoliť sprivatizovať záchranky..však z toho má profitovať nemocnica a nie kadejaký pobehaj...a potom sa divme, že je zdravotníctvo aké je..

bocmanka
4. dec 2009

😨 teraz čítam že k zubrovi....k zubárovi 😀 😀

janka1874
autor
4. dec 2009

juj normálne neviem čo si mám dať na kuľudnenie tak som sa rozčúlila ako už dávo nie nech sa mi už ustália aj tie hormóny lebo to prenesiem na deti a ešte len potom bude veselo
si jeden úradník bude z nás robiť bláznov do prčic

telinka
4. dec 2009

ahojte 🙂

oslavencom gratulejsn 🙂

marodom skore uzdravenie 🙂

tu ma niekto tusim bojovu naladu 😅

ja mam bordelovu pre zmenu , varim poslednu obed a peciem posledne buchty....aby sme mali aj zajtra co jest- v nasej starej kuchyni , po obede ju MM likviduje , peta ma dnes obzvlast vytaca...kedze priebezne vypratavam linku stale jej zakazujem rozsypat korenie , muku a pod. a ona furt len "a preco???" , uz som aj hlas zvysila na nu a ona ze mami preco kricis 😅 jaaaj som nervooozna z toho 😅 tak by sa mi zislo ju volakomu supnut , nechcete ju volaktora do vecera??? 😀 😀 😀

janka1874
autor
4. dec 2009

telinka ja s mojou náladou určite nie 🙂