Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
30. máj 2009

aaahojte v tomto pocasi po psa 🙂 😝

aj ja by som uz petu odlifrovala do izby , keby mal tatino cas , pretoze tym padom vymenime vsetci izby a tato rotacia zaberie veeela casu a namahy 😅
peta bude mat tiez malinku izbicku , pretoze aj tak este minimalne roky bude najlepsie hrackovisko v centre diania...teda v kuchyni a obyvacke 😅

lucul...a to tabulu na klasicke kriedy??...to by som este porozmyslala lebo ten prach z nich nie je bohvie co na dychanie 😝

luculka
30. máj 2009

teli takú mame na dvore,,,fakt to ma nejako nenapadlo,,do izby asi radsej tu z Ikea,,,, 😉

teli presne aj mne povedali ze naco obrovsku izbu,,aj tak bude stále dole v obyvke 🙂

telinka
30. máj 2009

veru tak ....na to zatvaranie sa v izbe /pripadne s niekym opacneho pohlavia / si este pockame 😀 😀 😀

luculka
30. máj 2009

ja sa nedostanem na FB,,vcera som nevedela heslo,,tak som dala resetovat,,a nove,,a odvtedy mi to stale dávalo ze zadt nove,,a teraz mi prislo ze som vycerpala zmenu hesla,,, 😒 😠

luculka
30. máj 2009

bzuco ty si tusim robila na toru polevu z tých marsmelov,,nie????prosim porad,,, 🙂

janka1874
autor
30. máj 2009

Ahojte
tak my sme dnes bez malej až do zajtra, ale máme taký natrieskaný program že sme teraz prišli domov boli sme trošku pokukať po obchodoch nejakú golfku pre Sendy a také maličkosti no podarilo sa nám kúpiť aj čižmižky lepšie povedané gumáky pre Sendy
už je aj nová mama a ja je tam ako darček cumel a Sendy sa tak páči že až tak sa tešíme

janka1874
autor
30. máj 2009

luculka ja som to robila a je to super ľahké nemáš sa čoho obávať

a gratulujeme oslávencom ktorý majú už 1,5 roka my si ešte počkáme až do 26-teho 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
30. máj 2009

presne podľatoho receptu čo tu dala telinka som to robila

luculka
30. máj 2009

teli dik,,idem kuk,,,chcem malej ako prekvapko na zajtra k MMD,,,bude to taká skuska,,,na september,,,,MM má 30tku tak chcem aj jemu nejakú ukuchtit 😉 🙂

janka1874
autor
30. máj 2009

ta čo ste si všetky utekali kúpiť novú mamu a ja alebo kde ste zmizli 😀 😀 😀 😀

luculka
30. máj 2009

pomoooc,,som robila marcipán,,a mam ho riedky a lepkavý,,,, 😝 😝 🙄

simka9122008
30. máj 2009

No mne bude asi malá chorá, má soplíky, také hustejšie, zatiaľ jej ich odsávam a dávam jej kvapky, no ak sa to do pondelka nezlepší, tak nabehneme k dokine, pre istotu budeme radšej doma ☹

simka9122008
30. máj 2009

pomoooooooooooooooc ja už s malou nevládzem, vkuse plače, nič ju nebaví, ani jesť nechce 😝 ☹

csikike
30. máj 2009

juuuj, simka, to mi je luto, urcite prechladla v tomto uzasnom pocasi...
my sme sa prave vratili od mojej babky, maly tam natahoval macku, behal po dazdi a my sme zbierali jahody, nastastie uz mam aj kolacik upeceny, len pockat kym dotuhne v chladnicke...
a tu novu mama a ja mam tiez, ale tomik neznasa cumliky, tak bude pre hanku 😀 , mozno, sice ani tu moc nechcem na cumlik naucit.

bzuco
30. máj 2009

ahojte

čo je v novej mame a ja? 😉

luci...s niekým si si ma pomýlila...ja som to ešte nerobila 😅

bzuco
30. máj 2009

baby...v oravskej lesnej nasnežilo 😅 -....bereme aj sánky? 😀 😀

luculka
30. máj 2009

jeeej bzuco myslela som alinku 😅

pred chvílou som dokoncila svoje premierove dielo,,,, 😀
tak z toho marsmelou som to nakoniec nerobila,,lebo som bola táka na nerva z toho marcipánu,,ze ked som si predstavila kaslat sa este aj s tým,,tak som tam slahla cokoládu,,,,no a do marcip. som nakoniec pridala nutrilon, 😅 😀 ,kedze susene mlieko som uz nemala,,,nakoniec som sa sopracovala k hustej nelepkavej podobe,,,takze som nieco vycarovala,,,,a som celkom spokojnááááá 😉 🙂 😎

luculka
30. máj 2009

no paráda,,,tam bude inak asi pekná kosa,,,aj ked bude teplejsie,,, 😒

bzuco
30. máj 2009

luci...no nádherná tortička 😲 😲 😵 😵 😵 ....hned by som si dala 😝 😝 😝 😝

luculka
30. máj 2009

🙂 🙂 dakujeeeeeeem,,,,,ale ako pozeram tie foto,,bez toho zeleneho bola krajsia 😖

simka9122008
30. máj 2009

Luci náááááááááááádherná tortička, šikulka si, dole klobúk

bocmanka
30. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

taaaaaak vás zdravím kočky, sme doma z poľska....kopec vecí, kopec zážitkov...
ale tieto topánočky, z tých som nadšenááá

bzuco
30. máj 2009

boc...no úžasné sú 😵 😵

a čo ste ešte pokúpili? 😎

luculka
30. máj 2009

boc topánocky su perfis,,,, 🙂

bocmanka
30. máj 2009

🙂 máme nejaké tipy
na detské izbičky...
hlavn potraviny, mäso, jogurty, plienky nohavičky...

abbi
30. máj 2009

ahojte zienky.. tak ja mam za sebou dalsi super den🙂))) Miro mi urobil kopec prekvapeni. ani neviem kde zacat. ale rano o 9 ma vyhodil z domu von a poslal ma na zeleznicnu stanicu a vraj mam ist peso k autobusovej co je vedla a niekto mi pojde oproti. tam som stretla svoju jedinu sestru z BA...som sa normalne rozplakala. prisla busom, isli sme na ranajky do shopping mollu, potom mi kazal vybrat 33 eur a nieco si kupit a o 11,30 mi zavolal, ze do 2 minut mam byt doma. tak sme sadli do auta a utekali domov. vonku nic.. a ked som prisla do vnutra na terase ma cakalo asi 30 ludi... moji kamaratky z Blavy, zo Zamkov, z Nitry... no skoro som odpadla.. bola velka grilovacka... party az do 6 ... vsetko to Miro s jednou mojou kamaratkou zorganizovali a ja som ani prstom nepohla.. stoly boli plne.. same dobroty. no UZASNE.... totalne som plakala.
teraz sa emocionalne davam dokopy 😀 😀

martinaj
30. máj 2009

wow abbi :-0 no to je parada 🙂 to u nas nehrozi 😠

bzuco
30. máj 2009

abbi...tvoj M je asi z inej planéty 😲 😵 😵 😵 ...extrasuper dokonalý 😉

bocmanka
30. máj 2009

🙂 🙂
abbi presne toto som mala aj ja na 33-ku..
šli sme s peťom akože s deťmi do reštaurácie na večeru, tam tma a keď sme vošli, tak tam celá family a priatelia, tiež bola párty až do rána a stoly plnééééééééééééé
krásne to bolo...to sme mali len chlapcov a romy nebola ani v pláne...
🙂 tak si viem predstaviť, čo si prežívala...abbi...
xixixixix