Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
30. máj 2009

jaaaj baby neteste sa , on ju asi za nic na svete nevymeniiiiiiiii , ale to skolenie by mohol dat 😀

bocmanka
30. máj 2009

😵 no môj manžel predáva tie tyče a mister abbi mu robí promo....

centik
30. máj 2009

Teli nie asi ale myslim ze urcite 😉

bocmanka
30. máj 2009

🙂 🙂 teli...nie je peťka na tej tvoje profil fotos nejaká malinká?...

abbi
30. máj 2009

BOC to vazne ???? 15 cm???
Centi pstttt neprezrad, ale uz naozaj zmenme temu 😉 😉

telinka
30. máj 2009

ale aspon tu mame prototyp idealneho manzelstva.....ja si ich o 50 rokov predstavujem ako tie kamenne sosky co v zahradnych centrach predavaju....dedko s babkou na lavicke a drzia sa za ruky 😵 😵 😵

abbi
30. máj 2009

teli nasa suseda ma takych pred domom. a ked to kazdy den s Mirom vidime, tak mame insjavascript:addEmoticon('😀','vBody')piraciu 😀 😀 😀

telinka
30. máj 2009

boc...dojdi na cvaknut s nou , nech mozem zmenit 😉

abbi
30. máj 2009

inspiraciu som chcela napisat 😀 😀

janka1874
autor
30. máj 2009

no telinka tu ani nejako neide o výmenu skôr o to školenie pre ostatných 😀 😀 😀 😀
aaaale kedže u boc je to podobné a oni idú celá rodinka tak by ho mohol zastúpiť a bude to 😀 😀

ajula25
30. máj 2009

ahojte....
abbi vy ste asi obaja z rovnakej planéty, preto vie, čo a ako, nie? 😉
a inak MM by najprv musel ísť na školenie prečo ísť na školenie o romantike 😀

telinka
30. máj 2009

nasa peta dnes dostala darcek od tatinka.......zrkadlo pre nu na mieru.....tak len chodi a sa pred nim vyvaluje a same babo , babo-to akoze ona , potom dojde z boku nakuka , da si cau , potom z druhej strany...to povedala "aha"...no padala som z nej 😀

centik
30. máj 2009

ajul 😀 😀 😀

bocmanka
30. máj 2009

🙂 jani, čosi.... 😀 😀 ..môj manžel bude mať na starosti tri deti a ako ich poznám každé pôjde iným smerom, takže na školenie môžu chlapi zabudnúť....xixixix
ale virtuálne ich môže nejako zaučiť...

janka1874
autor
30. máj 2009

bože žienky ja ako Vás tak čítam tak som normálne nešťastná ako mi dopadol dnešom 😢 😢 😢 tak som sa tešila že budeme sami a pritom mám úžasné dieťa čo aj pekne spinká v noci a podobne do kelu až ľutujem že nie je doma moja malá

ajula25
30. máj 2009

teli musela byť podarená.
Náš Lukáš mal zasa poobede zvýšenú teplotu. Už ma porazí. 😒

bocmanka
30. máj 2009

🙂 a kto to chodí nakupovať do bielsko biala ?....

centik
30. máj 2009

Teli musi byt podarenaá 😀

Jani ale aspon rano si trosku pospite a co nebolo vecer moze byt aj rano, nie? 😉

ajula25
30. máj 2009

jani neboj. Na ďalší krát to vyjde. 😉

centik
30. máj 2009

Boc ja 😉

bocmanka
30. máj 2009

🙂 zrkadielko zrkadielko..kto je najkrajší u telinky?..predsa peťkaaaaaaaaaa

jani, aj my máme dva kusy detí u starkej, tak im u nej dnes bolo báječne, že nám odmietli ísť domov...

anina1
30. máj 2009

ajul 😀
teli, zlatá 😉
mne malá hovorí maminka už 🙂 , teda maminta

janka1874
autor
30. máj 2009

juuuuuj ajula rýchlo sa liečte nie že nepôjdete na stretko kôli nejakej chorobe do kelu a aj simonke skoré uzdravenie

telinka zlaté to muselo byť
naša Sendy s tiež obdivuje v zrkadlových dverách čo máme a vždy keď niekam ideme a poobliekam ju najprv sa ide skontrolovať až tak sa môže štartovať z domu

telinka
30. máj 2009

baby...kuknite do temy "kto ma viac leniveho chlapa" a zistite, ze mate doma super chlapov...na abbinho asi nemaju , ale co tam baby pisu o tych svojich....no bolo mi az do placu 😒

centik
30. máj 2009

mne mala hovori mamba 😀 😀

bocmanka
30. máj 2009

😉 ajul..tie teploty....nič moc, u nás sa schladilo tak môžem čakať so zmenou počasi aj zmenu zdravotného stavu..
inak baby v poľsku chodili ľudia v centrách s rúškami na ústach...teda zopár

telinka
30. máj 2009

mamba italiano....

telinka
30. máj 2009

centi , jak v pracicke???

centik
30. máj 2009

Teli super 😵

janka1874
autor
30. máj 2009

no ajula neviem či ešte nejaké "ďalší krát" bude aj keď viem že jej je u babky dobre, ale ja už asi nebudem chcieť pre istotu

no centik asi si romantickú večeru ráno nedáme a ja sa nejako na spanie sťažovať nemôžem Sendy v pohode spáva do 7.00 a to mi aj celkom stačí

ale ste zlaté že sa snažíte ma podporiť
asi si idem poplakať do vankúša a spať