Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
19. jan 2010

fuuuuha ajul , ked vracal asi by som s nim isla 😒

veva1
19. jan 2010

a spadol na hlavu? a teraz spinka? Vlastne kedy spadol?

janka1874
autor
19. jan 2010

zvracať mohol aj zo šoku ťažko povedať mne tak raz Sendy zvracala keď spadla z postele ani našťstie jej nič nebolo ale ja som bola u dr. no to mala asi 6 mesiacov keď dobre pamätám

ešte počkaj a keď tak pôjdeš

telinka
19. jan 2010

ono si mohol aj brusko potlacit a ked bol najedeny......a preto vyvratit veceru

centik
19. jan 2010

ahojte
ajul a vracal ked plakal? mozno sa len fakt zlakol...

silvika
19. jan 2010

dobry veceeeer, zeny co to tu na tie chodniky nadavate? ja by som brala tie zasnezene aby mi nedrhli sanocky ked taham chrustika nanich takto musi "stup stup" ako on hovori na pesiaka kracat. my sme mali dnes svaaatek. maly jelikoz cez den nespal chuda pri novinach zalomil este ze sa stihol umyt aby nemal vycitky svedomia ked sa zobudi nadranom culy .... 😝 😀. mne sa zima paci ja nemam rada obdobie jari ked je akoze teplo ale ked zafuka je zima jak das az mi nos ostudenie a to uz predstupen odmrznutia, ze neviem ci si dat vela oblecenia na seba a potom mi je na slnku horko alebo hore dole davat takto sa naobliekam jak cibula a dobre je 😉

silvika
19. jan 2010

vidim ze sa tu zasek "riesim" sama a to som povodne prisla pozerat tie dalsie atrakcie a rance co pribudli do vyberu a jakosik nist nepopribudalo 😝

zucha
19. jan 2010

ajul, fuha. To je neprijemne. Ak vracal, jja by som radsej isla do nemocnice.
Anicka mi sice spadla, ale nebolo to nic vazne. Ked mi spadla Kati, tak som isla, lebo mala uplne inu naladu, ako mavala obvykle.
Drzim palce

zucha
19. jan 2010

Inak baby, aby som sa nahodou nenudila, ked som uz na tej "dovolenke", tak tu je nieco, co sa bude postupne doplnat http://www.cheben.sk/index.php/recepty

silvika
19. jan 2010

zucha cize ked chceme nieco dobre do hrnca a nevieme z coho kuk na stranku

telinka
19. jan 2010

zucha no super,tak sa teda budeme inspirirovat 🙂

simka9122008
19. jan 2010

Bože Ajul, strašné, ako mu je už spinká?, hm, ťažko povedať z čoho vrackal, človek nechce zmätkovať no ani niečo zanedbať, aj plačkal?

telinka
19. jan 2010

a fotodokumentacia nebude???

zucha
19. jan 2010

veru kuk 😀 Su tam len take veci, co su jedle a varitelne. Mam milion casopisov s receptami a nebojim sa tvrdit, ze polovica z toho, co som z nich varila bola nejedla, alebo to bol zly recept. Takze tu pisem len to, co sa osvedcilo a aj vlastne veci. Taka normalna kuchyna. 😉

zucha
19. jan 2010

telinka, bude vsetko. To co som mala nafotene, to som tam dala a postupne budem doplnat. Je to asi len 3 dni, tak sa neda vsetko uvarit a nafotit tak rychlo. Chcem to urobit tak, ze tam budu davat recepty aj ostatni. Este sa to robi a zrejme, ak to bude mat uspech, vznikne aj nova domena a bude len o receptoch a nie takto zverejnene na nasej rodinnej stranke 😉

telinka
19. jan 2010

tak to je dobre , pretoze aspon mna najviac oslovia tie recepty ktore aj super chutne vyzeraju vo farbach nielen v pismenkach 😵

janka1874
autor
19. jan 2010

no teda zuchy ty stíhaš všetko proste šikulka

ja som už dorobila tú koláž sa vytešujem 😀 😀 😀 😀

zucha
19. jan 2010

teli, mas uplnu pravdu. Aj u mna to tak je. 😉

zucha
19. jan 2010

ale mozete citat cely www.cheben.sk Cele to vzniklo kvoli nasim detom. Tam boli prve info o ich narodeni a zapijania narodenia a teraz len sa to rozrastlo. 😅

janka1874
autor
19. jan 2010

pokúšam sa pridať nejaké foto na FB no nejako sa mi to nedarí ale posteľ ma už voláááááá

ajula25
19. jan 2010

ahojte
tak nakoniec sme šli. kvôli pokoju v dušu. Nemohla by som kľudne spať. Rontgen v poriadku, aj malý zatial, len sa strašne zlakol toho stroja rontgenoveho, tak plakal potom tam celý čas....ale dúfam, že to bude v najlepšom poriadku. A ešte zajtra mám ísť na neuro. Tak tolko info. A dík za rady. Brú noc.

abbi
20. jan 2010

Ajul som rada, ze malemu je dobre... 😉 Nam natan tiez vyskakuje z postielky pravidelne odkedy sa to naucil. ALe zatial nespadol.

ZUCHAAAAA teda ja len ziiiram 🙂 kebyze je tu smajlik s tlieskajucimi rukami tak ti ich sem zopar nahodim. Parada. Si sikovna. No idem pokukat co to tam za receptiky mas. A rada nejake osvedcene prihodim. Len jedno ti velmi ale velmi zavidim.. ze vyvaras a vypekas a pritom si stale taky pekny prutik 😉 no je to dar.. my ostatne inak obdarovane si musime davat fest poriadny pozor 😉 😉 ale zato varit neprestaneme 😀

zrzulka
20. jan 2010

Ajuli som rada ze je Lukáško v poriadku.....

Zucha super zbierka receptov ... ako tak pozeram na hrachovu polievku co tam mas hodenu tak tu som uz podla teba varila. recept som nasla na MMB takze to bol asi tvoj🙂)))) A bola super. Mnam....

zrzulka
20. jan 2010

Btw co dnes varite? 😀 😀 😀

martinaj
20. jan 2010

ja dnes peciem pangasa so zemiakmi a syrom 😀

bocmanka
20. jan 2010

😀 😀 abbi mi svoje slová zobrala z úst...
musím potvrdiť, že keď sme sa stretli so zuchou v bratislave, tak doniesla rominke a mne koláčiky...takže jej stránke želám len to naj naj naj......tfuj tfuj...
😵 😵
ja silne uvažujem o predĺženej materskej, že tiež niečo rozbehnem a romy dám do škôlky na pol dňa, akurát že na škole ma už v septembri čakajú, budeme mať veeeľa prvákov
takže nem viem jak to šicko vypáli... 😝 😝 😝

bocmanka
20. jan 2010

😒 baby romy tak trucuje, že "spadnem"...a šupne sa o zem, je mi to smiešne ale tvárim sa vážne,
takže zucha ak som včera spôsobila na fb chaos s mojími svadobnými fotkami a "inou mimikou" ako si to ty nazvala,
tak pri romine je moja mimika v týchto dňoch úúplne v prd.....

silvika
20. jan 2010

boc, ja sa veru aj smejem ked sa hadze nas, ale sa aspon pozeram inam, mne sa nejako neda aspon usmev potlacit

janka1874
autor
20. jan 2010

Ahojte
veru zucha spoň budme mať inšpiráciu

poznám to mne je to Sendyno trucovanie tiež niekedy až na smiech ako to robí na silu

ajula super že sa Lukáškovi nič nestalo predsa sú to už väčšie deti a aj niečo vydržia ale istota je istota 🙂

boc a o čom ty uvažuješ pozerám že žánrov tu už máme dosť alinka - šije, telinka - pletie, zucha - varí a pečie, luculka - fotí atď. nech na nikoho nezabudnem ja stále len uvažujem čo by som ja robila ale asi sa vrátim k nehnuteľnostiam nič iné mi asi nestane kedže taká zručná nie som

simka9122008
20. jan 2010

Ajula, to je super že je luky vúporiadku, verím že aj neuro bude, držím palce, ozvi sa potom čo a ako
ja dnes varím polievku z bravčových kostí a druhé teraz dumem, niečo narýchlo by sa zišlo