Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
22. jan 2010

my sme dnes doobeda boli aj vonku asi hodinu, maly sedel na boboch a spkojne sa viezol. Zima mi ale na ruky bola riadna 😖 A maly aj rukavice mokre a nic, tvaril sa spokojne

tinyleaf
22. jan 2010

dnes sa tu zase preberaju depky 😉 Mna to chyta az vecer, cez den je mala zlata, usmieva sa, skeri sa, proste pokladik. Akonahle ma ist vecer spat, tak sa zacne budit a uz to zacne. Dnes ale vypila zmiesane mlieko z flasky, materske a nutrilon, viac nutrilonu, tak som happy, ze o par dni uz hadam zvladne aj samotny nutrilon. Keby este obycajny cumel chcela, hned by som bola kludnejsia.

simka9122008
22. jan 2010

No kočky, poviem vám som šťastná, prešťastná, že užje večer a že aspoň jedno dieťa je v posteli, pomaly mi to ide dosť na nervy, že je taká oničom zima, ani sneh, tak buď nech príde poriadne sneh, alebo nech je teplo, lebo mi tu v byte z tých mojich zbojníkov asi narastú rožky 😝 😀

ajula25
22. jan 2010

jani neboj....prejde to zasa. A vlasy? To sa poddá. Neboj. 😉
Ja som tiež nas....á ale tak čo už.

aadula
22. jan 2010

ahojte...ja som tiež na mraky...však klasika..od kedy pracujem..tak je to u mňa normálka...a dnes mi ešte zub trhali..teda skôr pozostatok zubu...ešte keď som bola tehu..tak sa mi ulomil zub..tak som to odkladala a už to bolo treba dať von... 😝

simka9122008
22. jan 2010

vidím že asi každá relaxuje, tak vám prajem príjemný zvyšok večera 😉

aadula
22. jan 2010

simka aj tebe

naša paťa bude budúci týždeň v Eurov. ...Martine Šindlerovej napísal pesničku jeden učiteľ z ich ZUS-ky...bol aj v superst. ..ale dostal sa len do divadla... a tieto deti čo tam chodia..dnes s nimi krútili tú dokrútku čo pred spievaním púšťajú...tak budúci týždeň v nedeľu budeme mať našu hviezdu v telke 😀

simka9122008
23. jan 2010

Dobré ránko všetkým a pekný víkend

anina1
23. jan 2010

dobre ráno, čo dnes varíte?
aadul, potom nám to pripomeň, keď bude Paťka v tv 😉

simka9122008
23. jan 2010

anina ja varím krupovozemiakovú polievku a šošovicový prívarok

anina1
23. jan 2010

to vymýšľanie je na tom najhoršie.. 😝

simka9122008
23. jan 2010

Veru anina, hovor mi o tom niečo 😝

janka1874
autor
23. jan 2010

ahojte
tak včerajšok nakoniec dopadol tak, že som ešte išla vonku na oslavu narodenín aj keď sa mi nechcelo a riadne som sa natrápila z vlasmi ale drahý a aj kolegyne rozhodli že musím prísť a hotovo no som rada že som bola aspoň som sa odreagovala a hneď mi bolo lepšie a pikoška nakonies tam prišiel aj Miro Šmajda strašne zlatý skorný chlapec aj sa snami pofotil aj zaspieval no poviem Vám na živo má teda riadny hlas to sa musí uznať

no a keď sa darí tak sa darí od rána mi blbne pc stále tu niečo vyhadzuje a neviem sa dovolať ajukovcom pomoooooooooc ajulkovci

simka9122008
23. jan 2010

No vidíš Jani ako to dobre padne tak trochu vypadnúť, takto by si to mala praktizovať každý týždeň od toho stereotypu
Ja som ešte dorobila na poobede puding deťom už som ho fakt dávno nerobila 😝

janka1874
autor
23. jan 2010

tak ja som ako tak poupratovala a už aj práčka vyprala ešte jedna várka ju čaká a ideme ku Sendy zas išla spať ku babke a ovovi (to je akože dedo) 😀 a náš tatik vypeká 😀 😀 😀 apotom že mám chudnúť no dá sa?
čo tu dnes nikto nie je?

simka9122008
23. jan 2010

Ja som tuuuuuuuuuuu, dala som krpatú spať a ideme sa smalým najesť a potom učiť

ajula25
23. jan 2010

ahojte
jani volala si aj Robovi? on je síce na dome u sestry a búrajú, tak neviem či počuje. Ale telefón má so sebou. A ja som vypnutá ešte 😅 Zabudla som, som žehlila a palacinky robila, mi neťuklo že mobil by som mala zapnúť. 😅

aadula
23. jan 2010

ahojte,

abbi, tak sme nakoniec nešli...som mala trošku obavy ísť sama večer autom..ak by primrzalo 😅

ajul, keď si rozbehnutá dobehni aj sem požehliť 😉

u nás krásne svieti slniečko a ja som nejaká zlomená..., ale potrebujeme ísť veľký nákup urobiť..tak sa chystáme do tesca ked malý vstane 🙂 a potom náš ocino ide do nočnej

anina, pripomeniem...že museli kričať Martinka si najlepšia..a to sa im moc nepáčilo...ale tak ked chceli byť v tv 😀 😀

jani, tak si si zaspievala so šmajdom? super 🙂

simka9122008
23. jan 2010

Moje deti sú dnes ako 100 čertov, pomoooooooooooc, už nech je večer 😠 😝 a to malá na obed vôbec nespala

simka9122008
23. jan 2010

no už som totálne s nervami v koncoch 😠 😠 😠

bzuco
23. jan 2010

ahojte

zrzulka.....teším sa s vami z miškiných krôčikov 😵 😵 😵

zrzulka
23. jan 2010

Bzucko vdakaaaaaaaaaaa

simka9122008
23. jan 2010

Zrzul paráda, gratulujem, teším sa s vami
Tak moje mladšie dieťa je v postieľke a je tu oveľa tichšie, jupííííííííííííííííííí, dnes boli obidvaja extrémne živýýýýýýýýýýýýý 😝

bzuco
23. jan 2010

simka...aj moji 😝

zrzulka
23. jan 2010

Simi super, vyloz nohy a relaxuj🙂) nasa hviezda jasna nespi a dnes tak skoro ani nebude.... akurat ju muz kupe...

veva1
23. jan 2010

ahojte,tak uz mame zda sa pevny rezim. Tomo spi od 19 do 7. A je hore od 7 do 19 😀

jani super ,ze si isla a ze bolo fajn

bzuco
23. jan 2010

vevi a to už cez obed nespí??? no ja som taká rada, že mne malý ešte hej, ..... 😅 dúfam, že mu to ešte dlho vydrží

zrzulka
23. jan 2010

veva uz nespinka cez den? Michaela este musi... tym padom sa nam vsetko posuva. Ako napriklad dnes. stravili sme den vonku, cestou sme sa sli este najest takze sme prisli domov az okolo 15.30. to sme ju akurat prebalili a hajde do postele.... Hned zalomila. ona by nevydrzala do vecera hore, to by bolo fajn keby uz nespala cez den.... ale proste jej este nemozeme zrusit poobednajsi spanok takze sa prisposobujeme.... Ale niekedy je to otrava ked musim mysliet na to ze uz musim ist domov lebo mala musi spat aby sme ju mohli vecer ulozit v "rozumnom case" do postele....

zrzulka
23. jan 2010

jej bzuco ty pises ze nech ti to Martinkovi vydrzi co najdlhsie a my s muzom cakame kym uz cez obed nebude spavat🙂)))Podla mna je to lepsie ked deti cez den uz nespia. tak ale kazdemu vyhovuje nieco ine...

ajula25
23. jan 2010

ahojte.
tak my máme príjemné poobedie strávené u Janky a Sendy a Viky a Stana za sebou...Janka určite prihodí nejaké foto a neskôr aj ja...lebo teraz ešte idem riešiť iné 😉