Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
10. feb 2010

ahojte

simka..super...mne by stačili posledné popôrodné 4 kilá, čo sa ma držia ako kliešť 😠 😠 😠 😠
daj nejaký jedálniček na týždeň -to by som možno niečo stratila 😉

bzuco
10. feb 2010

janka...supeeeeeeeeeeeeeeeeer...blahoželám a teším sa s tebou 😵 😵

liluska
10. feb 2010

janka tak blahozelam k buducej svadbe, drzim palce aby sa to podarilo 😵
a samozhrejme aj blahozelam k tomu ze ti uz viky tak dlho spinka. My sme tak dlho spali doobeda tiez skoro 4 hodky a teraz spi zase 😵

bzuco
10. feb 2010

a my sme mali tiež malú svadbu - 25 ľudí a úplne stačilo - taká krásna rodinná oslava to bola - všetci sme sa poznali....žiadne také - môjho uja brata koňov chvost - čo si v živote nevidel, ale na svadbu musí, lebo sa patrí pozvať ho 🙄 😅 😅 😅

janka1874
autor
10. feb 2010

bzuco presne toto nechceme no ešte sa uvidí ako to všetko dopadne lebo ako vštci viete vzťahy z drahého rodinio sú aké sú tak možno ani neprídu na pohostenie
no dúfam, že na druhý pokus už budem šťastná nafurt 😀 😀 😀

simka9122008
10. feb 2010

Jani, supeeeeeeeeeeeer, tak budeme mať spolu veľký deň, gratulujem, už máte aj termín?

janka1874
autor
10. feb 2010

tak a babule sú hore majte sa

janka1874
autor
10. feb 2010

simi predbežne máme 28.8

simka9122008
10. feb 2010

No paráda, mesiac po nás, supeeeeeeeeeeer

janka1874
autor
10. feb 2010

no to sa ešte uvidí

lenka85
10. feb 2010

jani gratulujem...

simka9122008
10. feb 2010

Budem držať palce, nech Vám to víde

tinyleaf
10. feb 2010

janka, gratulujem...a mas o dovod viac tesit sa na leto 🙂

martinaj
10. feb 2010

jej jani gratulujeme aj my 😵

simka9122008
10. feb 2010

Tak mi sme sa boli vonku trochu prevetrať s kamoškou a jej malým, bolo super, deti boli ako odtrhnuté z reťaze, hlavne malý, lebo od kedy boli choré tak ani nenuchli von, pridala som fotky na FB

martinaj
10. feb 2010

simi pekne vela snehu este mate 😀

bocmanka
10. feb 2010

janka..blahoželám vopred,
krásne, svadba v lete..aj my sme mali, si to so simkou užijete, potom dáte deti rodičom a šup na svadobnú cestu napr. na maldivy...xixixi
🙂
simka bude ako prútik, aj ja mám obe knižky 90dňovky, ale ja ju neviem dodržiavať, ako to robíš?
🙂
a napokon, martinaj ty si ešte kinderko?
a kto sa pýtal na stretko, tak anina sa asi poteší,lebo ja mám tip na piešťany

http://www.hotelmaj.sk/pobyty/vikendove-pobyty/...

lenka85
10. feb 2010

boc to vyzera dobre)

martinaj
10. feb 2010

boc jasne 😀 ale uz by som rada sla, trebars aj hned 😀

janka1874
autor
10. feb 2010

žienky ďakujeme ale ešte nič nie je rozhodnuté najprv musíme zistiť s kade na to vziať prachy 🙂 a malé divi tak prstom na mape alebo keď vyhráme loto

simka9122008
10. feb 2010

Jani ja tiež svadobnú cestu neriešim, veď si ju môžme zrealizovať aj o rok neskôr 😀

janka1874
autor
10. feb 2010

no ja neviem ani či svadbu budeme mať z čoho riešiť keď to takto pôjde ďalej ☹ ☹ ☹

telinka
10. feb 2010

no ja som mala tiez svatbu malu na "tu dobu" , ale zase hned v nedelu sme vsetko nechali lezat a hor sa na svatobnu cestu a aby bola romantika tak vlakom...sice len nach "hohe tatra" ale predsa len bola ......a na anuske veru vidno ze je vyrobena na kvalitnom vysokohorskom vzduchu 😀 😀 😀

abbi
10. feb 2010

BOC no to by bol gol ak by sme sa konecne v sobotu stretli. Daj mi vediet. Ja idem v piatok na noc do NZ mozno ale v sobotu budem tu. PRides ku nam ?

Janka gratulujem 😉 😉

abbi
10. feb 2010

teli 😀 😀
nie je nic lepsie ako ist na svadobnu cestu 😉 hned po svadbe. My sme boli tyzden po svadbe na 2 tt prec. BOLO SKVELEEEEEE nedam dopustit na svadbonu cestu, lebo taka atmosfera ako po svadbe nie je uz nikdy

janka1874
autor
10. feb 2010

ženy neblbnite to už fakt finančne nezvládneme tak maximálne možno ostaneme pár dní na chate a tam to končí uvidím ako to bude ešte s kojením Viky 🙂

telinka
10. feb 2010

no teda abbi ked to povies ty ...tak to bude ozaj pravda 😵 lebo sak vy ste s drahym stale ako 2tyzdne po svatbe 😉

abbi
10. feb 2010

teli presne ako vy 😉 😉 no nie???
jani aspon na tu chatu, ale sami na par dni prec 😉 😉

luculka
10. feb 2010

ahojte,,,
janka ,,,,simka,,,gratulujme k svadbičkám 🙂 🙂

a svadobná cesta urcite,,,,tá atmoška stoji za to,,,,
my mame sice lv máji len 3 roky po,,,ale sem tam si vytiahneme album a pozeráme,,,a spomíname,,,, 😎

a čo je tu new????ešte??, nejako nestíham študujem fotenie 😀 😀

luculka
10. feb 2010

svadbyčkám 😉