Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
23. feb 2010

ozaj buduci tyzden aj knizku ze dostanem doteraz mam sice fotecku ale este knizocku nemam

zrzulka
23. feb 2010

No veru tento mesiac nejako nestihacky...Stale niekde sme, chodim sem len ked mala spi lebo ju nemozem nechat bez dozoru.... Byt hore nohami a podobne zalezitosti 😝 teraz spinka. Asi bude chora, lebo kasle uz treti den. dnes som jej nasadila sirupcek tak snad zaberie....

zrzulka
23. feb 2010

Jeeeeeeeeeej jani si poklad. vdaka moc kraaaaaaaaaaaaat !!!!! 🙂

zrzulka
23. feb 2010

No aspon fotecku mas mne moj gynekolog nechcal dat na prvom ultrazvuku. vlastne od neho mam len jednu fotku drobca z 12tt... teraz uz ani nepytam. vo stvrtok idem tak som zvedava. tak sa mi nechce chodit do poradne.... minule ma spucoval lebo som zabudla moč priniest 😝 sa mi zda ze tie poradne su nejako casto .... 😝

aida
23. feb 2010

ahojte.
Mata gratulujem k drobcovi. 🙂

zrzulka
23. feb 2010

Jej Aidi ze sa aj ty ukazes... Co je s tebou????... Nechodite do mesta??? Dlho som ta nestretla 😝

silvika
23. feb 2010

pockaj a co aky moc nosis? sak tam necikavas u nich zrzul ? a chodis do tej medi....volaco neviem ako sa volaju presne ti drahi co si spominala, ze chcu za vsetko peniaze

aida
23. feb 2010

ahoj Zrzulka. Nebola som tu dlho chodim len na FB. A chodime do mesta stale konecne sa oteplilo tak sa tesim 😀 A vy sa ako mate?

zrzulka
23. feb 2010

nie chodim do Euromedixu ale ked porodim pojdem zase niekam inam...

silvika
23. feb 2010

a to tam nie je to co si spominala ze chcu za kazdu navstevu platbu zvlast?

zrzulka
23. feb 2010

Aidi tak to mame potom na seba smolu 🙂))) Dnes sme tiez boli v meste lebo rano sme mali hudobku a potom sa mi nechcelo ist domov ked bolo tak krasne vonku.... Uzivam si tieto chvilky kym mam este len jedno dieta lebo ked sa narodi druhe tak to bude zaujiiiiiiiiiimave 🙂))))

zrzulka
23. feb 2010

Silvi nie plati sa raz rocne. Aj malu tam mame prihlasenu a asi aj maleho tam dame... Tu v Pk tych lekarov velmi nepoznam tak nech chodia obe deti k jednej lekarke.... Myslim ze maju aj nejaku zlavu ked das surodencov k jednej lekarke. Sice nic moc, taka starsia pani, najmudrejsia na svete ale aspon nemusime cakat ... Nastastie mala chora nebyva tak ani poriadne neviem aka je ale maju to tam moderne vybavene, clovek nemusi nikam behat....to mi vyhovuje.... vsak komu nie?🙂

aida
23. feb 2010

Dnes som nebola v meste. Chodite na hudobku do parku? A ako sa ma mala Miska?

telinka
23. feb 2010

petra tusim cez zimu dorastla na trojkolku...miska ju teraz vytiahla a slecna slape sama 😵

silvika
23. feb 2010

zrzul sak to este len budes byvat vonku maleho das do kocika a miska bude pobehovat pri nom 😉 idelany stav co?

aida
23. feb 2010

my sa tiez nevieme dockat kedy bude moct ist von na bicykliku celu zimu po byte na nom slape a stale sa pyta ci uz moze ist s nim von.

zrzulka
23. feb 2010

Nie Aidi hudobka byva na fare ... Chodite do MCcka s Vanesskou??? Miska sa ma fajn.... zacina vymaslat ako spravna zenska... nestazujem si 😀

Silvi no ved uvidime, mala bola velmi kludne dieta som pripravena na vsetko pri malom, i ked maly je tiez kludny v bruchu. Ani neviem ze ho mam 😀 😀 😀 jak sme boli v Uk tak trosku viac sa ozyval ale ako sme sa vratili tak sa zase vsetko vratilo do starych kolaji ...🙂)))Ale som rada ze to tak je lebo prvych 16tt som sa citila fakt zle.... 😝

zrzulka
23. feb 2010

Ani nespominajte jar... uz nech je tu.... zimy bolo uz dost 🙂))

janka1874
autor
23. feb 2010

zrzulka to budeš mať podstatne lepšie ako my do zimy sme išli no nič moc lebo Sendy sa vonku len tak nudí a s malou sa zas nedalo ísť na dlho vonku v tej kose

silvika
23. feb 2010

a tiez si mala zrzul prve tehotenstvo v pohode a toto druhe ti bolo na nic?

aida
23. feb 2010

Jaj zabudla som Zrzul ze je hudobka na fare. Uz sme dlho neboli v Mccku, chodili sme do herne a vy chodite?

zrzulka
23. feb 2010

jani to dufam, vzdy som myslela ze aka je vyhoda mat zimne babo ale letne je asi lepsie. Si neviem predstavit obliekat dve deti naraz a potom seba. ved len vychystanie von by nam zabralo kopec casu.... ja sa aj tesim ze nam to takto vyslo.... Aj ked som chcela strasne dievcatko, celkom sa tesim aj na chlapiska.... Bude to taka zmena aj pre mna....

silvika
23. feb 2010

jaaaj zeny sak aj v zime ich ese bude musiet obliekat nie? teda aspon ja moc nedufam v to, ze by snaaad sa m,i chalpec vystrojil sam 😎

zrzulka
23. feb 2010

Silvi presne pri malej som ani nevedala ze som tehu a teraz mi bolo stale strasne zle, ja som ani von poriadne nechodila co som sa bala vyjst na ulicu tak si to teraz vychutnavam.... Ale uz je konecne fajn takze sa tesim z toho....Uz aj brusko vykuklo ... zlate to je.... A ty ako??? Ako to zvladas?

zrzulka
23. feb 2010

Aidi uz sme dlho neboli v herni.... ale musime niekedy ist kuknut. teraz ako som bola v Uk tak chodila moja mamina s malou do herne u nas v petrzke.... Bola tam za exota 🙂)))))

janka1874
autor
23. feb 2010

zrzulka zimné dieťa je super len to obliekanie keď bola len Sendy tak to bolo super dlhé prechádzky, ale teraz je to iná káva no a vychystanie vonku nám trvá hodinu 🙂

silvika
23. feb 2010

jaaa dobre da sa povedat, je mi spatne vsetko mi smrdi ale taka byvam hladna, ze jest musim aj nasilu ale uz ne som taka odkvacnuta ze by som len lezala a ledva kukam, uz je to oproti tomu v pohode. je mi tazko od zaludku aaaale som si asi zvykla, ze mi je zle

zrzulka
23. feb 2010

Silvi veru tak do tych 4 rokoch sa deti same ani nevedia obliect... Michaela sa snazi obliect aj obut sama ale ona am problem s tou rukou tak jej to ani poriadne nejde, musim jej pomahat....

Ozaj a ako ste to riesili s kocikom??? pre mna aktualna tema lebo uz by sme chceli aj kocik mat z krku. Michaela mi neprejde vela sama. Aj teraz ked ideme von bez kocika tak prejde kusok a uz sa hrabe na ruky tak ju musim vliect domov na rukach co nie je v mojom stave ziadna vyhra....Staci mi ten skatik??? Co myslite???

zucha
23. feb 2010

zrzul, ja si stale myslim, ze zimne je lepsie. Ja som mala jarne, ale poviem ti, ze leto vo vanicke 😝 Takze co sa tyka kocika, urcite zimne je super. Mam pocit, ze skor vyjdem s dietatom von, ked je chladno, ale ked su take teploty, ako boli tento rok, no tak to nic moc. Ale ako vsetko, aj toto ma svoje vyhody a nevyhody. Takze treba brat to, co sa narodi a nepolemizovat nad tym, co je lepsie. Zdrave dieta je najlepsie 😉