Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
27. feb 2010

no ideme do košíc k známym a po koncerte domov,už sme v košiciach ,čistý čas 2h30min..ideme aj po obchodoch..inak my mame next čižmy 5,a sú nám veľké,ale jarná kolekcia je cool..fuj sme na ťahanovciach

zrzulka
27. feb 2010

Alexikovi vsetko naj naj naj k meninkam zelame...

silvika
27. feb 2010

dakujeme este raz za gratulacie. boc a k nam kedy pojdes nakupovat?

zrzulka
27. feb 2010

My sme mali zimne 22 teraz neviem ci mam jarne kupit uz 23 alebo este 22. ja som z tych velkosti vzdy mimo.... Asi zavisi aj od strihu topanky....

zrzulka
27. feb 2010

Co idete nakupovat. ja som este taka unavena z toho Uk ze s ami po obchodoch vobec nechce chodit ... Aspon nannieco bolo to Uk fajn .... Ale chystame sa do galanu obzriet nejake detske izbicky....vsak dnes tak fuci ze sa ani neda ist von :(

bzuco
27. feb 2010

ahojte

csiki..ok, niečo pohľadám - večer kuknem na to 😉

a nás prší 😠

bzuco
27. feb 2010

no môj má zimné topánky aj 23 aj 24 a snehule dokonca 25 a tie 23ky sú mu akurát, tie druhé so snehulami má väčšie
aj jesenné mal 23, tak sa čudujem, že ie zimné sú mu stále dobré, som myslela, že ponosí tak max. do decembra

jarné som mu kúpila 24ky, ale vn. dl. majú ako 25ky - 16cm

alexovi všetko naj 🙂

silvika
27. feb 2010

inac ten next a pre dievacatka to je "zabite" vtedy som rada ze mam "len" chlapca. by so vsetko "potrebovala"

silvika
27. feb 2010

nasi chlapi su este na plavani, ale kazdu chvilu sa dostavia zasa mi vsetko bude musiet porozpravat co robil a kto tam bol ... on inac vsetko porozprava ani nemusi byt doma, ked je s chlapcom dozvie sa vsetko od neho, napr. aj to., ze ma vcera skoro úrizabil, lebo mi pustil mixer ked som tam sermovala s natieracim nozikom vo vnutri misy... som skoro zahynula. no on chudak tiez v soku.

zrzulka
27. feb 2010

Silvika este nekric mozno druhe bude dievcatko 😀 😀 😀 ja som teraz ani nepozerala dievcenske veci. par kuskov ked sme este nevedeli som kupila aj dievcenskych co som neoddolala. mala ma nastastie vsetkeho dost takze len malemu som kupovala ... malej som tentokrat kupila fakt malo :((((((((((((((

silvika
27. feb 2010

ozaj csiki ja som si naucila chalana pri upratovani spolupracovat lebo saaamoska ho bavi to co vrci, bublinky vo vedre aj cistiace prostriedky a mopy a podobne, ale robime tak, ze najprv mama potom on a toho sa drzi aj ked mu to musim trebars zopakovat aj 3-4x hlavne ze to funguje. pripadne mu dam "jeho" handricku a s tou mu nieco nakazem aby umyval, hlavne davam pozor aby neumyval koberce a stolicky a podobne

lucia79
27. feb 2010

bože, my budeme mať plienky ešte asi poriadne dlho... dala som mu slipy, každú minútu, som mu hovorila, že či ide na šerblík, či ide cikať, sadala som ho tam a aj tak sa dočúral a keď som mu ukázala pocikané slipy a tepláky, tak na ne kukol a povedal mária svatá.
pozná všetky farby, 9 písmeniek z abecedy, už začína spoznávať aj číslice a značky áut, ale plienky to je španielska dedina

silvika
27. feb 2010

zrzul trochu sa aj "obavam" 😝 😀 ale sak uvidime, sak pripadne poprosim niektoru odrodenu ci mi nepreda co to "za facku" ale je mi jasne ze potom sa tomu tazko ubranim ze jeeej ake zlate uhm, zatial je to v bruchu tam mi robi len sarapatu a pyta si vela jest ale obliekat nepyta

silvika
27. feb 2010

luci naaapodobne my mame tiez takeho autickara, nas pozna vsetky pismena abecedy zpar cislic, znacky aut jeeej, reklamy pozna ale serbel je jeho nepriatel a to ho presviedcame fuuurt vsetci, som zvedava co bude ked mu raz plienku nedam asi ako po psikovi budem fliaciky pucovat dufam, ze bude aspon rovnako ucenlivy a tiez do 3 dni bude dodrziavat hygienicke navyky 😝 SNIVAJTE S NAMI ZE

zrzulka
27. feb 2010

Silvi 😀 😀 😀 mas uz aj chute???? ja som tiez v poslednej dobe stale hladna a uz ani neviem co by som do dobroty "zozrala"

silvika
27. feb 2010

luci no nas si tam ani nesadne, asi ho to studiiiii .... babofka

silvika
27. feb 2010

co skorej mam nechute, vsetko mi nechuti ale co som hladna tak jest jem aj take co mi nechuti

zrzulka
27. feb 2010

my sme so serblom ani nezacali este 😝 😝 😝 teda aj zacali ale ona tam nechce byt a ja nemam to srdco ju tam drzat.... vsak snad raz bude bez plienok .....
No a pismena, farby, znacky aut ..... 😀 😀 😀 zatim nic take nehrozi....

zrzulka
27. feb 2010

Lucim sa dievcata, som hladnaaaaaaaaa ... peknu sobotu vsetkym!!!!!

lucia79
27. feb 2010

ozaj zrzul, čochvíľa budem robiť daňové priznanie, ešte chceš poslať tie 2 %, či už sa to neposiela, či ako?

janka1874
autor
27. feb 2010

csikike to je len také upratovanie ako poskladať oblečenie, naložiť práčku, poskladať suché prádlo a podobne a pri tom mi asistuje Sendy (ak má náladu) zmývam keď spia ale to už máme všetko poskladané tak to mám rýchlejšie

boc zastav sa na kafe 🙂 aspoň uvidíš Viki 😀 😀 😀

zrzulka
27. feb 2010

Luci nie tento rok sme si dali pokoj, mala ma uz to co potrebovala(sice s odretymi usami lebo danove urady nam poslali aj tak len polovicu toho co sa nam podarilo vyzbierat 😝 😝 😝 )... ma vsak nasluchadlaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Ale vdaka za to ze na nas myslis!!!!Si zlata!!!!!! Ak by si vsak nevedela komu poslat % viem o instituciach ktore si to zasluzia, navstevujeme ich s malou, tak viem ze tie % padaju na urodnu podu....

csikike
27. feb 2010

jani, on ma aj vlastny vysavac ale aj tak chce iba ten moj, a by si mala pocut ako reve ked ho odkladam...
teda, musime vysavat kazdy 2 den, lebo mi tak padaju vlasy ☹
a ja som radsej dievcensku kolekciu ani nepozerala, ale musim nieco najst malej na sviatky, nech je kocka..
ozi a co obliekate chalanom na velku noc? kupujete oblek?

silvika
27. feb 2010

teda csiki vy to aj mate ako ozaj taky sviatok? keby si chcela ja jeden oblek mam teda neee ze kroj, ale taky nejaky svadbovy aj s lakofkami ! nas bude normalis doma dojde brat moj so sibakom posibe nas, maly s nim pobeha ktovie co s nim spravi a bude po sviatkovani

csikike
27. feb 2010

silvi, no, nas pojde k babkam a svagrinej, prababkam a tak, ale vsak ho nemozem poslat v teplakoch...poniektori by ma poohovarali 😀

csikike
27. feb 2010

uz smiruju aj mna, takze sa nesmiem prejavit 😔

janka1874
autor
27. feb 2010

csikike vitaj v klube to fakt niektorí ľudia nemajú čo robiť?
desné 😝 😝 😝
hanbite sa fuj

my také problémy nemáme skôr tie že kto nás príde obliať kedže máme len baby v rodine 😀 😀 😀 😀

bocmanka
27. feb 2010

baby ta co tu v košicoch prší a fúka..blé

janka1874
autor
27. feb 2010

boc o tom hovorím už týždeň

janka1874
autor
27. feb 2010

tak chvíľa pauzy a kým babule zaspia a potom už len podlahy
aj kúpelku som vydrhla pri Sendy normálne nechápem