Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
11. mar 2010

krasne usnezene ranecko vam prajem
bzuco ta zabrana je fajn a dobra cena 😉
jani tomo takto spaval do dvoch rokov a budi sa este aj teraz,aj ked uz menej ale niekedy je hore aj dve hodky. Asi som ta moc nepotesila 😖 ale da sa na to pocase zvyknut 😉

bzuco
11. mar 2010

vevi - hej super cena 😉 😉
som pozerala najprv na MMB a tam boli ceny od 23-40 eur - čo sa mi zdá už teda dosť 😝

janka1874
autor
11. mar 2010

bzuco takú zábranu som stále pozerala len škoda že ikea je pre nás fakt desne ďaleko ☹ ☹ ☹

veva teda si ma vôbec nepotešila ja už som bola rada že spíme po starom neviem čo to malo dnes znamenať a len tajne dúfam, že to nebude pokračovať takto lebo neviem neviem ako to budem zvládať ja jediné čo fakt potrebujem je v noci sa vyspať

janka1874
autor
11. mar 2010

csikike a k autosedačkám teraz nedávno bolo v teleráne o autosedačkách a tie naj značky vôbec neobstáli v testoch tak som aj ja z toho šalená že ktorá je vlastne dobrá

tinyleaf
11. mar 2010

janka, tiez som pozerala o tych autosedackach a nevyhovovala vraj ani Storchenmuhle a my ju mame. Vsak sa u nas normalne predava a nie je ani lacna. No uz s nou vydrzime.

lenka85
11. mar 2010

boze csiki, normalne by som hned isla k tej tvojej kamoske. Len je to dost dalekooo. KEby som tak vedela o niekom tu u nas, hned by som isla. Podla mna aj moj maly je, odkedy sme sa vratili od nasich tak je to zle a tam ho teda ocumovalo straaasne vela ludi a aj takych, o ktorych viem, ze ticho zavidia...

janka1874
autor
11. mar 2010

no lenka na tvojom mieste by som to asi vážne zvážila a hľadala nejaký kontakt na takú osobu

tinyleaf
11. mar 2010

lenka, tiez by som sla, keby som vedela o niekom tu v okoli. Ja ani neviem o nikom, kto by nam v zivote neprial, tak ani nebol dovod malu urieknut. Vsak mozno ani urieknuta nie je, len ma nejaku poruchu spanku. Ale dufam ze sa to nejako coskoro poriesi, uz by som chcela obmedzit nocne kojenie. Najradsej by som bola, keby sa mala odstavila sama do roka. Lenze este ju casto kjim aj cez den, ved ona vobec nechce jest tuhu stravu. Pusu neotvori ani za svet, musim jej to nasilu pchat ☹

csikike
11. mar 2010

baby, moja mala uz nosi vsetko vo velkosti 74 😲 , to tomi ma este jedny teplaciky 80 co su mu dobre 😕

janka1874
autor
11. mar 2010

csikike dobrá je
idem si rýchlo urobiť kafíčko keď obe deti ešte rovnako spia 🙂

lenka85
11. mar 2010

csiki aj my nosime uz 74... a hanka ma tiez este zopar veci 80. Dnes som bola u dokiny a maly ma 7300 gramov, co je pozitivne, lebo za posledne dva mesice pribral len 300 gramov, snad sa to uz bude hybat pomalsie,lebo take tempo co si nasadil na zaciatku - zachvilu by mal veci na tri roky🙂))

tinyleaf
11. mar 2010

no veru nam tie deti rastu ako z vody. Ja dnes akurat malej menim spaci vak za vacsi, do toho co mala doteraz, sa uz velmi nezmesti. Uz vidim vecer ako Mato, ked ju v nom zbada, spusti cirkus, ze je to jeho vak. Minule tak spravil, ked som jej ho dala 😀 On v nom teraz spava, ale dostane iny, tak sa s tym, bude musiet zmierit.

lenka85
11. mar 2010

aj nasa hanka chce vsetko co ma tomi a stale hovori, ze je to jej🙂

janka1874
autor
11. mar 2010

lenka poznám veľmi dobre 🙂

lenka85
11. mar 2010

jani bez toho to asi nejde. nebojme, raz nam hadam bude dobre. Prinajhorsom az vtedy ked budu deti dospele a samostatne🙂 ale ja aj tak tajne dufam, ze to bude podstatne skorej

janka1874
autor
11. mar 2010

no lenka ty vieš potešiť že keď budú dospelé 😀 😀

ja neviem ako to tá Viki robí ale vždy keď si zalejem kávu tak sa zobudí nechápem ako to dokáže a nerobievam si teda kávu v rovnakom čase 😒 🙂 😉

telinka
11. mar 2010

caute 🙂

janka , ja vzdy ked dovarim v nedelu , najem sa natiahnem sa hviezda je v tom momente tiez vyspataaaa 😀

leni...bude dobre...starosti budu vzdy ale trochu ine ...a neskoncia pokial deti budu....zivot je sinusoida....raz si hore a raz dolu a to plati vo vsetkom 😉

ja si MD este stale uzivam , aj ked je to strasne otravne ten neporiadok co deti narobia kazdodenny , ale zas ked pojdem do roboty tak aj tak budem musiet urobit vsetko to co robim teraz ale za podstatne kratsi cas 😅 😅 😅

tinyleaf
11. mar 2010

jani a to nepoznas tu reklamu.....aroma Ti sepka vstan....tak Viki to berie doslova a zobudi sa na tu spravnu vonu, asi bude kavickarka, ked vyrastie 🙂

tinyleaf
11. mar 2010

lenka zaujimavy clanok, ked uz mi dojdu nervy, asi nieco z toho skuim, aspon pohadzat tie zapalky do pohara

janka1874
autor
11. mar 2010

tinyleaf no ďakujem pekne tá reklama ma nenapadla 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
11. mar 2010

😀 že reklama... 😀 😀

čaute hviezdy, tu sneží od rána, na čo sa moji 3ja tešia, že bude lyžovačka do apríla a ja sa smejem,
lebo už nám pomaličky začínajú chodiť vecičky na jar pre deťuchy a jar nikde..

http://direct.asda.com/george/shoes/kids-shoes/...

milujem minnie vecičky...

a s tým urieknutím je to každopádne pravda, ja priebežne romy raz do týždňa umyjem v čistci, bylinku dostať v lekárni, teda čistec sa volá,lebo chlapci mi týmto tak veľmi trpeli keď boli malí,
stačilo, že sa niekto na nich zadíval a oni mi preplakali celé noci,
a vtedy som to musela opakovať niekoľkokrát za sebou..takže ak detičky plačú a sú nesvoje, môžem len odporúčať, síce chlapi sa na to čudne dívajú,
ale keď vidia výsledok, tak nechápu 😲 😲 😲

silvika
11. mar 2010

zenicky tak ja som chytila nadchu teda aspon dufam, ze to bude len toto. lebo muz uz porlocil k zaoalu dutin a antibiotikuje. ja si aspon sinupret davam.

telinka
11. mar 2010

silviiii tak co najdalej od neho 😒

ja som dnes uplne nanic....sa divim ze som aspon navarila....som taka leniva jak veš 😖 teraz neviem ci sa mam na ten sneh vyhovarat ci na co?! 😝

telinka
11. mar 2010

boc a kde je ta minnie 😕

silvika
11. mar 2010

teli kludne to hod na sneh, ja to hadzem na tu nadchu, muza mam separe vedla v izbe ale co uz ked tam stihol za jednu noc napachat nakazu 😝 to ze uz bol dobry, poobede zistil, ze to teda az take lepsie nebolo kedze vyfaaasol po tyzdni kurirovania este atb

lenka85
11. mar 2010

o tom cistci som aj ja pocula boc a to je asi najjednoduchsia forma

bzuco
11. mar 2010

boc - aj niečo popri tom hovoríš? 😅

telinka
11. mar 2010

bzuco si robi srandu....ale ja som na vlastne oci videla ako sa ten cistcovy vyvar zrazi ked sa v nom umyje urieknuty /po nasom ušknuty/ clovek 🤐

csikike
11. mar 2010

ahojte, tak ja uz mam namontovanu novu mycku, sa vytesujem, uz je aj takmer naplnena a caka na spustenie, a ja tiez, konecne, totalne som si odvykla umyvat rucne, tolke plytvanie casu a vody 😝
tuto je moja krasavica http://www.najnakup.sk/Porovnaj_volne-stojace-u...