Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. mar 2010

no ale to sú už veľké baby predsa

aadula
20. mar 2010

že ja Paťka posielam 😀 Paťku posielam

telinka
20. mar 2010

neboj aadul , pochopili sme 😀

csikike
20. mar 2010

ahojte, tak MM je s malym v NR, nie nesli sa zabavat, ale vraj nablizsie pohotovost s rentgenom je tam...
maly prehltol listovu sponu, tak teraz trpnem co bude, hned nato aj vracal, tak dufam, ze to slo von, lebo ak nie, bude musiet zostat tam 😔

janka1874
autor
20. mar 2010

fu ha csikike máte to pestré doma držíme palce nech všetko dobre dopadne

csikike
20. mar 2010

jani, ani nevrav, totoalne trpnem a kukam na mobil nech mi uz ovla, ze su na ceste domov 😔

telinka
20. mar 2010

fuuuuuha csiki , drzim palce nech je to ok

csikike
20. mar 2010

tak uz su na ceste domov, nastastie to asi vyvracal, lebo tam nic nemal 😵 , baby, ja som taka rada, ale ked pride domov, tak ho zaskrtim...
samozerjeme sa prejavil aj tam a sestricka sa len tak mimochodom spytala ci ma este surodenca... ked drahy povedal ze hej, tak len, ze uz aspon vieme kde je v NR pohotovost 😔 ja tichod dufam, ze uz tam nebudeme musiet viac ist

ajula25
20. mar 2010

csiki no riadne adrenalínový večer. hlavne že je ok.

aadula
21. mar 2010

dobré ránko

csiki, s tými nemocnica mi je to dobre na figu 😠 našťastie všetko dobre dopadlo 😵

abbi
21. mar 2010

joj csiki... tak to uzasna "radost" taketo veci prezivat ☹ mojej kamoske syn prehltol mincu, bola par dni v nemocnici a musela kazdu stolicu prehrabavat ... po troch dnoch mu robili rontgen a nikde to nebolo.. tak nevedia, lebo v stolici to nenasli, pri vstupe to tam bolo.. ale maly je zdravy a sikovny 😉

aadula
21. mar 2010

mne na stretávke spolužiak hovoril, že ich malý zas hrášok prehltol a dostal sa mu do pľúc...mu to nejak museli tiež vyberať

bzuco
21. mar 2010

ahojte
máme doma maroda ☹ ☹ ☹ - maťko v noci horúčkoval - 38,6 a stále má teplotu, ale iné nič - ani kašeľ ani soplíky...zajtra pôjdeme k dr. a uvidíme

janka1874
autor
21. mar 2010

ahojte
tak csiki hlavne že všetko dobre dopadlo ty si pri Tomáškovi teda užiješ svoje

no my sme mali otrasnú noc Viki bola od 3-tej každú hodinu hore ale len si chcela pokecať no a samozrejme že ja som sa stále zobudila že čo sa deje a ona si potom zrdiemla a zas lenže ja pokiaľ som zaspala tak už zas bola hore ☹ keby nebola Sendy doma tak už spím len neviem čo by sme potom obedobali

total celý človek ma bolí včera som to asi trošku prehnala všetko naraz umyť a upratať ale ešte na dnes mi ostala dlážka a kúplňa s wc

silvika
21. mar 2010

wau csiki ty ani nikam nemusis chodit ani si platit nic adrenalinove ako ini zufalci , ty mas aj doma rošošo.
teli a kde si dobre nakupila? ci tam u vas v nejakom obchodiku alebo aj nieco kde by si nas odporucala? my teraz potrebujeme o jeden par topanok viacej lebo maly ked sa hra a nechce sa mu dovnutra tak sa neprizna a vycika sa naplno ako je, tak jasne ze ma aj tenisky ocurane....ale strasne dlho vydrzi necikat, tusim ale 5x za den cika, a ked sa zobudi tak nie ako vsetci ludia ze sa vycika ale asi po dvoch hodinach.... horsie je to s kakanim, asi suciti s mamou, lebo asi 3 dni nekakal, po akom case presli tie bloky vasich ked sa ucili na serblik a neslo im to do serblika kakat?

csikike
21. mar 2010

silvi, nas ma problem s kakanim este aj teraz, preto nie som moc rada, ze je tak skoro bez plienky, mozno to bolo tym, on zadrziava stolicu a pritom sme mu nikdy nevytykali nic... takze vazne pozor, netreba ho nutit ked nechce
inac baby, riadny sok, nakoniec sme nasli tu spinku, viete kde bola? mal ju na ponozke zo spodu 😕
a ked prisli hned sa mi hodil okolo krku a pusinkal ma a ze uz nebudem papat kocky (zvykneme hrat) ani spinku, som myslela, ze ho pozerem, a potom zacal rozpravat co vsetko sa stalo a normalne to bral ako vylet... 🤐

janka1874
autor
21. mar 2010

v celku zaujímavý výlet si urobil 😀 😀 😀

túto chvíľu milujem keď obe deti spia len keby ma tak príšerne hlava nebolela pomooooc

bzuco
21. mar 2010

kočky..neviete poradiť?
adminky ma nejako ignorujú 😠 ....ako mám aktualizovať inzerát?...vôbec to nejdem nájsť čo mám kliknúť ☹

aadula
21. mar 2010

silvika, ja tiež musím viac menej vystihnúť kedy chce malý kakať..vypýtal sa asi 2x ... a veru tiež sa stane, že aj dva dni nekaká..a potom sa pokaká keď má cez spanie plienku

janka1874
autor
21. mar 2010

bzučo ako si dáš môj bazar sa ti zoradia všetky tvoje inzeráty ale teraz po novom môžeš aktualizovať len raz za 5 alebo 7 dni už neviem presne

a môlj veget skončil stihla som ledva zmyť dlážku ja už nevládzem tie deti sú stále na striedačku hore ☹ som zničená hotová a keď aj jedno nemám doma tak zas len upratujem už si pripadám ako taký robot 😢

silvika
21. mar 2010

nas je teraz celkovo nejaky posahany, to kakanie viem ze mu nejde kakat do serblika, teraz to asi zadrziava lebo nevie ako. predtym kakal uplne normalne kazdy den aspon raz. dneska pre istotu sa aj pocikava opytam sa ho 50x ci chce cikat a sekundu na to mu tesie po nohach. na stolicke pri piti sa mi pocikal, ueste ze sa v aute nie, to by bolo ine rošambo.

silvika
21. mar 2010

ked sa mu chce kakat to sa zasa pyta asi 15x po sebe, ze chce kakat ( on sa pyta iba kakat, cikanie nerozlisuje ) a kedze nic neurobi vieme ze ma problemy

telinka
21. mar 2010

ahojte v dnesny 1jarny den 🙂 konecne

u nas je sice 16 stupnov ale akosi zamracene , aj chceme niekam vypadnut ked sa slecna vyspi , len neviem ci nezmokneme 😅

silvika u susedov sme nakupovali v mistellbachu..to mame blizsia ako do BA 😉 a s tym kakanim veru maju niektore deticky problemy...niektore si vyslovene ziadaju dat plienku na vykakanie , alebo kamoskin maly sa vzdy skryl za fotelku a tam sa pokakal 😒ale chce to cas , u nas to slo hladko spolu s cikanim nastastie....peta ked ide kakat vzdy zahlasi "idem spravit bobek" 😀

csiki tak pises ze tomik je taky sinter vychyreny?? 😵 hlavne ze je zdravy 🙂

silvika
21. mar 2010

no nas ma plienku vecer po okupani a to je minimalne aj dve hodiny este hore co beha a cosik robi v izbe kym zalahne ale ani tam sa navykaka aj to sa pyta na serblik ale len co ho posadim tak neee ne kakat a ked sme boli sami doma, tak mi aj ukazoval, ze ho tlaci brusko, tak som mu nasadila hylak nech ma viacej bakterii ci mu nepomoze, ale aj prdi menej ako zvykol skoro vobec asi aj to sa boji

bocmanka
21. mar 2010

🙂 dnes je prvý jarný dníček...
hurááááááá

aadula
21. mar 2010

boc, jeejda aká je nádherná..krásna zladená ...fakt hotová modelka 😵

janka1874
autor
21. mar 2010

bec perfektná foto a o čiapočke ani nehovorím kočkaaaaa

janka1874
autor
21. mar 2010

jejda skomolila som ti meno prepáč boc

telinka
21. mar 2010

no parada , s tym kvietkom ta ciapka vyzera uuzasne,este by ste mali auto vymenit za to co je na fotke a bolo by to dokonaleeeee 😵 😵 😵

janka1874
autor
21. mar 2010

práve som zaznamenala novú tému December 2010 budem maminou pááááni to ale letí že?