Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
1. apr 2010

ahojte 🙂

csiki a aka muka ide do toho kremu prosim ta????

janka1874
autor
1. apr 2010

juj tie nemocnice mi to príde ako keby si človek za zdravotníctvo neplatil tak je aké je no na nervy

janka1874
autor
1. apr 2010

už 3 deň mi Sendy nič nechce jesť len termix alebo jogurt a mlieko vypije polievku si zas môžem jesť sama ja už nechápem čo jej je 😢 😢 😢

silvika
1. apr 2010

nooo nas je normalne, teda nejdu mu ani zuby ale jedava tiez len stale to iste, na nove jedlo mi vacsinou povie ze je ble ....

janka1874
autor
1. apr 2010

silvika ale ona nechce ani to čo bolo jej obľúbené proste nič a keď sa jej pýtam či ju niečo bolí alebo čo povie že nie tak fakt neviem prečo nechce jesť

silvika
1. apr 2010

vies co, zasa kym ti pije mlieko, tak by som sa vobec netrapila 😉 mozno sa v skolke nauci, aj ked ja som mala aj take spoluskolkarki co nic nejedli tak smer na ne pozerali ako na divne 😝

telinka
1. apr 2010

presne....jani aj tak ju nedonutis , tak bud rada ze vypije mlieko a zje jogurt , ma zase nejake obdobie , ale to ju urcite prejde...keby uplne odmietala jedlo uz by som sa stresovala ale totoje v pohode 😉

silvika
1. apr 2010

teli co ides robit tie plnene kolacky? jaaa veru este neviem mne najlepsie chutia take tie, kysnute kolace resp zaviny a strudle, hlavne nech to je makove, orechove a priiiipadne tvarohove, slane lubim secko, ale aj tak sak do soboty poobedia aj tak je post, tak si mozem chrumat - iiibaze by som to hodila na tehotenstvo 😝

silvika
1. apr 2010

jani ty aj pracujes? citam, ze si podavala danove priznanie 😲

telinka
1. apr 2010

silvi idem to vyskusat , asi dam hrubu muku ked sa csiki neozyva a este idem toto robit......http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25290nech je nejaka zmena 🙂 a post je len v piatok , v sobotu uz sa kludne napchavaj hlava nehlava 😉

bzuco
1. apr 2010

čaute

kokso - tie nové pravidlá 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...iba ma rozčulujú tie "múdre" adminky

tak fotka v pase s deťmi môže byť, ale ked tam je už aj MM...to je problém
už mi ju - konkrétne túto čo mám - 2x zmazali, som zvedavá, či aj tretí 😝 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janka1874
autor
1. apr 2010

kôli zvýšenej materskej som jeden mesiac pracovala ale to je zložité 🙂

telinka ale ja už sa začínam trošku báť ma to znepokojuje nechápem tak pekne jedla a teraz toto

janka1874
autor
1. apr 2010

ja som ani neštudovala tie nové pravidlá ale chýba mi v bazare kolónka kúpim

bzuco
1. apr 2010

ani tá nebude
vraj mali málo inzerátov, tak kúpim aj darujem, zrušili.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

telinka
1. apr 2010

kolonku kupim tam nedali , lebo vraj velmi malo chcel niekto nieco kupovat 😒

telinka
1. apr 2010

jani nemusis chapat , musis respektovat 🙂 podstatne je ze nehladuje , proste deti maju obdobia ze vela jedia, malo jedia, posluchaju , neposluchaju 😝 😝 😝 ved jej skus kupit nejake vitaminy co podporuju chut do jedla....ja som volakedy miske davala pikovit , len neviem ci to este existuje 😅

silvika
1. apr 2010

teli daj vediet ci ti vysla, ja som mala to cesto tvrde ako kamen som ho vyhodila, mala som taky recept z casopisu ale asi rovnaky ako je tento. 😝 ale je aj pravda, ze som ho robila pri chalanovi a mozno som tam moc prepalila ten karamel,

silvika
1. apr 2010

na chut do jedla je tusim glukopur sa vola 😉

silvika
1. apr 2010

inac k tomu posluchaniu nas mal vcera hadzaci den normalne bezdovodne z nicoho nic dosiel do izby alebo v tej co bol sa hodil na zem a kopal nohami a krical tam ked som za nim dosla a smiala som sa mu tak sa zacal aj on cista schyza

silvika
1. apr 2010

pozerala som ten recept tak je o kus jednoduchsi ako to moje tam by som nezmiesala nist to bolo treba rucne spracovavat ale ta grca tvrda co sa mi spravila sa fakt nedala

telinka
1. apr 2010

ja si myslim.....sak moze to byt blud ,ze asi ma privela energie a tymto sposobom si ju vybija....volakedy som kdesi citala nieco v tom zmysle ,ze keby mal dospely clovek tolko energie ako male dieta ze ho roztrhne 😀 😀 😀

silvika
1. apr 2010

no nieco ho pochytilo to je faktum horsie ze to asi v genoch, tato jeho mi pokazil tie moje kludne tak doma na neho len pozerame ako na zjavenie ked ma tie svoje chvilky

silvika
1. apr 2010

ozaj a asi je aj upir, to akoze nas maly, sice nevyzera ale nechce chodit oproti slnku domov sme sa vracali tak ze som nasiroko kracala a on mi isiel za chrbatom aby som mu tienila, inac by sme sa motali po dedine len jednym smerom a kym by sa slnko neotocilo by sme domov nedosli 😝 "slnko svieti" prec ist.

glorita
1. apr 2010

tiny vdaka za info,musim teda pozistovat na tom konretnom odd.....som sa zasmiala na tom,ze v postielke. 😀 leo nevie co to je,teda ano vie,je to vec z ktorej sa da super skakat na zem,cili urcite ho nemozem nechat sameho v nej,ked tak este na posteli velkej,aj to by skakak o dusu ..no poriesime to nejako,najlepsie samozrejme nadstandardom..aj ked stale premyslam nad zakrokom v tej sukromnej,kde je ta hospitalizacia len 1 den .....

blavacky,resp,aj ine ako stojite so stat.skolkami?nam sa vyjadrili,ze nakolko dieta nesplna podmienky na to,aby ku dnu nastupu t.j. 31.augustu dovrsilo 3 roky,nevezmu ho..niektore skolky beru aj pocas roka,teda od januara,ine nie..aj ked ja som stihla iba 2 prihlasky podat,no v jednej sa nam vyjadrili odmietavo hned ... 😅

telinka
1. apr 2010

silvi a slnecne okuliare nechce nosit????
s tym cestom co si vyhodila ma napadlo ze asi stuhlo ked vychladlo , mohla si skusit rozdelit na potrebny pocet casti a tesne pred vyvalkanim dat zohriat do mikrovlnky a pripadne valkat na rubnej strane plechu zohriateho...

zrzulka
1. apr 2010

Glor ktore skolky to boli??? my tento rok skolku este neriesime, chceli by sme dat Misku od septembra aspon na dva ci tri dni v tyzdni ked nas lekarka pusti ale to najskor do sukromnej... 😝

O nemocnici sme pokecali vcera tak k tomu sa vyjadrovat nebudem.... myslim ze deti do 3 rokov maju zadara. lebo ved my sme boli teraz pred 2 tyzdnami a neplatila som nic. sice sestricky boli neochotne dat malej postielku ze ma spat so mnou ale nakoniec som si ju vydupala kedze som nechcela riskovat zeby ma kopala celu noc do brucha ako zvykne....nebyt toho ze som tehu tak to neriesim a spime spolu.... Viacero mamin spalo s detmi na jednej posteli (zalezi od toho ci je plne oddelenie) jeden otecko dokonca musel spat v kresle 😝 tiez taky blby system.... 😝 So stravou. je tam aj bufet. ja som mohla vziat aj malu do bufetu ale u vas to bude asi ine ked vas budu operovat....

zrzulka
1. apr 2010

Glor aka krasna nostalgicka fotka v pase .o))))

ajula25
1. apr 2010

čafte
jani presne ako teli píše. Ak pije mliečko a papá jogurty, tak je ešte ok. AJ môj malý v poslednej dobe na granku žije. Sa vytešujem druhý deň že aspoň polievku zjedol. Nelezie niečo na Sendy? Môj LUky vtedy tak slabo papá....

Glor Luky má hypospádiu žaluda, tak ideme toto dať do kopy, mu budú robiť plastiku močovej rúry. ☹

glorita
1. apr 2010

zrzul,no to ja ani nijak inak nepocitam,len tak ze budeme s leusom ked tamvobec pojdeme v jednej posteli a tato na kresle,resp.sa budeme striedat,ak by sme mali jednu izbu,nech sme pokope 😀 inak klasika len ja a leo ...

a uz je po nostalgii 😉