Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
4. jún 2009

A páčila sa jej ordinácia 😅
Boc ja o plači už ani nepíšem. Luky najnovšie zaspáva tak, že plače a plače a plače, potom si konečne vezme fľašu s mliekom, vypije a tak konečne zaspí...Už aby bol zdravučký.

ajula25
4. jún 2009

olivy som požierala pri Lukym, keď som bola tehu. Najlepšie boli cesnakové. Mňam

bocmanka
4. jún 2009

☹ jasnééé ajul, je chorý, tak sa musí nejak brániť, žiadne choré dieťa nie je nič moc, ja som tak kolabovala pomaly celú zimu, kým sme im nenasadili imunoglukán z tej hlivy, a zrejme pomohol...ale stál nás kopec peňazí pri troch deťoch...

ajula25
4. jún 2009

no verím ti. ja osm už teraz na nervy a to je nejaký týždeň chorý....na ten imunoglukán sa chystám aj ja, keď bude zdravý. Len mi je do plaču z toho , že skoro mesiac v kuse do neho niečo pchám, stále proti kašlu a teplote a fenistil....furt dookola, začarovaný kruh...
No ale však bude aj lepšie,no nie? načo sa ľutovať? Nemá to zmysel. A ešte aj vás tu zahlcujem svojími príspevkami....už to poznáte naspamäť....
ibaže keď som dnes pozerala ordináciu, ako tam tú babku len tak odbil a potom na chodníku zomrela....ma mrazilo. Ako zanedbajú starostlivosť a ako sa to môže stať hocikomu.... 😢

no končím. Som depresívna, idem radšej ja spať, lebo už sama sseba nemôžem.
dobrú noc babule. 😉

bocmanka
4. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

telinka, špeciálne pre teba, manželík, jeho otec a macocha...xixixix, moja tretia svokra

janka1874
autor
5. jún 2009

Dobré ránko
ajula netráp sa na to sme tu aby sme sa vyplakali poradili a odobne povzbudzovali no a samozrejme nesmieme zabudnúť na zábavu 😀 😀 😀 😀 😀
tiež som pozerala včera ordináciu a pri tej tete som len skonštatovala že pekne to dali do telky ako niektoré prípady končia ak si lekár nevie poradiť sám so sebou a potom si to odnesie nevinný človek

ja sa mimochodom z každej strany dozvedám len zlé veci na tú múdru dr. čo ma v tom 12tt tak vystrašili tými akože dvojičkami a podobne jednej mojej tehotnej kámoške pri krvácaní povedala že to nič nech príde na kontrolu o 2 týždne tak išla sama do nemocky za jednou dr. mimochodom tiež známou a ona ju okamžite hospitalizovala a ležala tam viac ako mesiac mala totiž dosť veľký hematóm ale ináč veď podľa tej múdrej dr. to nič nie je 😒 😒 😒

bzuco
5. jún 2009

ránko

tak malá už je ok...dnes išla na škôlský výlet do pribyliny a večer ideme tancovať na ploštín punk 😀 😀 😀

martinčanky...ak chcete lacné fialové tesco plienky, mám kontakt na jednu pani - za 268,- za balík - osobný odber v MT a RK

abbi
5. jún 2009

caute zienky..
ajul.. to mi je hrozne luto, LUKINKA ☹ ☹ drzte sa
ja som si tiez uz dnes porevala.. aj vcera vecer... pred hodinou sa mi zenil brat a ja som tam nemohla byt. vlastn nikto z nasej rodiny. ☹ ☹ ☹ zenil sa veeeelmi daleko az v australii...joj tak by som chcela byt pri nom. a ani ten skype prenos mi nevysiel. hrozne... ale uz su svoji a vraj boli krasni

janka1874
autor
5. jún 2009

abbi to je nám ľúto len nech sú šťastní to je hlavné 😀 😀 😀

aadula
5. jún 2009

ahojte

ajulka, chúďatko malé...iste ho niečo boli keď ti tak plačká ☹ , nech mu to čím skôr prejde 🙂

abbi, to ti verím, že ti bolo ľúto.., prajem im veľa lásky 🙂 nech majú krásny život 🙂

aadula
5. jún 2009

boc, romy je perfektná s tou flautou 🙂 fakt ju drží úplne ako by to každý deň robila 😀

abbi
5. jún 2009

jaaj baby diki... ale uz je to lepsie 😉 😉 uz aj fotku poslali 😵 😵 😵 veeelmi sa tesim.

aadula
5. jún 2009

abbi 🙂 iste boli náádherníí

janka1874
autor
5. jún 2009

abbi si to vynahradíte keď prídu na návštevu domov 😀 😀 😀

janka1874
autor
5. jún 2009

žienky ja už som zúfalá čo zas variť a ešte k tomu malá má obdobie že nič nechce jesť poradte čo dnes varíte

ajula25
5. jún 2009

ahojte
díky baby za podporu...už mi z toho hrabe. Furt sama....včera ma dokonca tak bolelo na ľavej strane pod lopatkou kdesi, že som ledva lukáša dvíhala....dnes je už lepšie.
Inak Luky mi zaspal na gauči dnes asi o 9.15...ja som pozerala Debie Travisovú a položila somho ľahnúť, som mu hladkala chrbátik a on zaspinkal. Tak sa prdriemal asi 3/4 hodinky....

Abbi bratovi všetko naj v živote....mne by bolo tiež smutno, kebyže somnemohla byť na svadbe jednéhoz mojich bratov....no ja si ešte asi dlhšie počkám. Sa nejako nehrnie ani jeden a to mám troch 😀

janka1874
autor
5. jún 2009

no tak ja som konečne dopratala v bločkoch a účtoch a tak všetko musí byť po poriadku

telinka
5. jún 2009

caute hviezdy 😉

tak hlasim aj ja... soplavu petru mame doma , vcera som s nou musela od veseca spat co sa furt budila s revom ☹ tak dufam ze je to len sprievodny jav predierajucich sa zubkov a nic horsie 😒

boc...mat taku macochu to je sned sen kazdeho chlapa 😅

janka1874
autor
5. jún 2009

žienky nebláznite ja Vás chcem spoznať na stretkuuuuu

janka1874
autor
5. jún 2009

no kde ste všetky halooooo

janka1874
autor
5. jún 2009

ženy moja Sendy ešte stále spí od 9-tej 😀 😀 😀 no som zvedavá ako ju mám uspať poobede 😀 😀 😀

aida
5. jún 2009

Ahojte

ajula25
5. jún 2009

jani máš ty ale spachtošku doma....ti prajem aby aj druhé bolo také 😉

teli nech to Peťulke rýchlo prejde....to hnusné počasie je na vine! 😠

janka1874
autor
5. jún 2009

veru mám normálne uvažujem že asi poobede ani spať nepôjde veď kedy keď ešte spí a tiež si myslím že je to tým počasím 😀 ja už som si pre istotu dala kafe také kakavko skôr
no a pravdou je aj druhé by mohlo byť také aspoň by som ich ako tak stíhala
aaaaa už je slečna hore

ajula25
5. jún 2009

jani teda 4 a pol hodky? no Luky asi raz tak spal.... 😅
Neboj budeš ich stíhať. Zvládneš to... 😉

ajula25
5. jún 2009

btw. keď sa budeš vydávať prídem ti zablahoželať. 😉 😉

aida
5. jún 2009

Co sa tyka domu ..My sme kupili davno pozemok a chceli sme stavat uz mame aj stavebne povolenie ale nakoniec to vsetko predavame isli sme radsej do bytu lebo neviem ako by sme stihali dom ked sme otvorili este jednu zmrzlinaren a muz je kazdy den od rana do vecera v robote a neviem kto by nam robil okolo domu tak ako zrzulka pisala jedine so sluzobnictvom 😀

ajula25
5. jún 2009

aidi, veď domček sa dá aj neskôr kúpiť. Možno keď deti povyrastú a vy nebudete tak pracovne vyťažení...no nie?
Ja som tiež uvažovala, ale asi by som radšej brala väčší byt. Predsa len byt si popratáš a máš pokoj. Nemusíš okolo toľko robiť. Na dome stále čosi musíš, aj keď je nový.....ale je to aj super vec, hlavne tá záhrada....toje na nezaplatenie!

aida
5. jún 2009

ajul no neviem ci pojdeme do domu my mame tu nevyhodu ze zacne teplo a kazdy den od rana do vecera v robote a vecer o 23 hod sa mi urcite nebude chciet kosit travu 😀 a v zime ked mame volno tak si dom tak neuzijes. 😉

silvika
5. jún 2009

aida a kde mate zmrzku? ak to nie je tajomstvo?