Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
7. jún 2009

🙂 clovek si trosku chrupne na gauci a ma problem vas docitat 😅
peta spi dnes tiez ako macka vo vreci uz bola zo 3x hore ale teda tiez od 19.30 🙂

janka1874
autor
7. jún 2009

no tak my od kedy máme tie očáky vonku tak spánok ako predtým v noci čo sa fakt teším lebo ja a nevyspatá to je o nervy so mnou potom štekám na všetkých potom ako besný pes

aadula
7. jún 2009

ja som si zbehla umyť riad..nejak som vo švongu..by som sa najradšej pustila do upratovania 😅 len by som si deti pobudila...dnes mám nejak ja otočený režim 😝

aadula
7. jún 2009

tak ja sa zas čudujem, že malému vyšla stolička cez týždeň a na to celkom dobre spal...až na jednu noc..vtedy trošku mrnkal v noci... mne sa vidí, že keď mu tie prvé zúbky išli to boli horšie noci

glorita
7. jún 2009

idem ja pozbierat pradlo,aspon pol hodku som siposedela od uspavania a idem sa znova zapriahnut 😎 pa a este pekny vecer kocky 😵

aadula
7. jún 2009

glor, aj tebe pekný 🙂

zrzulka
7. jún 2009

Glor tak to je teda riadne o nervy:((( Chapem ta pretoze my mame doma to iste. niekedy Miska ide spat o 23. Ale zase mi pospi rano do 8 ci 9. Ale tak trosku je to aj nasa chyba ze nemame stale ziadny rezim. Minule sme sli okolo 9 len domov. Ale zase ked sa mi zobudi z poobednajsieho spanku o pol 7 tak jednoducho pred 10 nezaspi. My sme si uz aj zvykli na takyto rezim a celkom nam vyhovuje. Ale zo zaciatku som bola tiez na nervy ze ci jej to nejakym spsobom neublizuje...

My sa z ucasti zatial neodhlasujeme ale tiez hlasim chrapcanie v nosteku. Bud je to dalsi zub alebo choroba. to dufam nie ved len teraz sme dobrali ATB. je cela nesvoja. dnes ked ju bral na ruky niekto iny ako ja ci muz tak spustila taky strasny plac:(((A stale sa tahala ku mne ci muzovi, nikoho ineho nezniesla. Toto nie je jej spravanie. je taka citlivejsia tak snad nebude chora.

aadula
7. jún 2009

wau..akurát pozerám, že postúpil Ďuro MOkrý a Petra Polnišová 😵

ajula25
7. jún 2009

no aadul aj mňa to prekvapilo, ale MM to zhodnotil tak, že porota Banášovú veľmi pretláčala a to sa ľuďom nepáčilo...tak neviem.
a my spíme do tej 20.00 skoro stále...v noci vstáva vtedy, keď mu idú zúbky alebo je chorý. A tiež sa to polepšilo po odstavení kojenia. TAk po roku už spáva fajn. Len keď ráno vstane o 5.45 mňa ide uravať z toho. Sa mi tak nechce, hlavne keď sedím pri PC ako teraz 😅

a jani nebuď šiši. Však ja mám ešte teraz brucho akoby som bola v 4 mesiaci minimálne. A čo? Zabijem sa? Sú aj horšie na tom, takže nerieš to. Však ty schudneš a zasa budeš ako laňka....neboj. A drahému sa páčiš aj tak, tak to nerieš teraz. Už som ti písala, že vôbec nevyzeráš zle a ani tučno.... 😉

Tak dievčatá lúčim sa a dobrú noc. 😉

bocmanka
7. jún 2009

😵 😵 😵
tak ja som sa práve prebrala..
sme si s maminou otvorili červené vínko, lebo som bola total unavenááááááá
ale fakt hotováááááááááá
ja by som potrebovala vypadnúť na celý víkned a venovať sa len a len sama sebe..ale asi po 2h ako sa poznám by som pátrala ako sa majú deti..tak to už neriešim, raz ich máme...tak či som tučná alebo ako laň, milujem ich nocou dňom...
tak brúúúúúúúúú kočky, dnes mám ja depku jak sviňa...

aadula
8. jún 2009

dobré ránko, tak ja som včera nevedela zaspať..začala som pozerať ten film, že posledný tanec, ale nejak ma to až tak nebavilo, tak som zaľahla...po chvíli som vstala a dostala som mrch... a o 3.30 ma zobudila Paťka, že jej je špatne..aj som ju nechala dnes zo školy doma...stále ju pobolieva brucho...teplotu nemá, tak uvidíme ako bude do večera.... a o 6.tej bol už náš Samino hore, tak teraz som si urobila kávu, hádam trošku zaberie 😅

a toto som vyňúrala...sa mi to páči...len nám to nesedí..neviem či niektorej z vás by sa to páčilo a sedlo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4040710

janka1874
autor
8. jún 2009

Dobré ránko
no ajula ja viem že mi šibe ale nejako to neviem ovládať ale asi by som nejako mala s tým prestať
snedy tiež vstáva bežne okolo 6-tej niekedy máme vianoce keď spí aj do 7.30 ale to je možno tak raz do týžňa ale poteší ak je to napr. ako teraz bolo v sobotu to si potom pekne celá rodinka pospinkáme

csikike
8. jún 2009

jani, to je normalne, ze pri prvom tehu je brucho mensie, ved ak ma na stretku zbadas, budes iba rada, ze nevyzeras ako ja 😅 , mna sa kazdy pyta ci neahodou necakam dvojicky 😲 😖
inac ak ti mam povedat, tak tie kopance co utrzim su mi podozrive, vazne si myslim, ze su tam 2, aj doki mi povedal, ze mala je dost velka, ved pred 3tt mala 355g co zodpoveda asi totmu tt co som teraz 😔
nas tiez zaspava okolo 22 ale rano spi do 7.10-8.30 podla nalady 😕 , ale zase uz 2x sa stalo, ze ccez den nechcel spat vobec
ozi, nenajdete mi niekto na MMB taku tenku bundicku, nepremokavu?

csikike
8. jún 2009

teda nie pre mna, ale pre maleho a asi 86-92ku

alinka76
8. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee, hlásim sa po suprovom víkende. aká je tu nálada? všetky sa tešíme? už len 4 dni 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

janka1874
autor
8. jún 2009

csikike ja hľadám malej flisové bundičky nech má niečo na toto o ničom počasie tak uvidíme

bzuco
8. jún 2009

ahojte

csiki...niečo som videla...len bola nová za vyše 400,-...asi chceš nosenú čo? 😉

bzuco
8. jún 2009

jeeej...ale je pre dievčatko
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5981123

silvika
8. jún 2009

inac ja som bola v obchodoch minuly tyzden a aaakoze vsetko pre dievcatka, aj bundicky aj prsiplaste, chalani nist len rifle a tricko a asi staci

martinaj
8. jún 2009

ahojte 🙂
ja a mala sme dake prechladnute... ☹ slahne ma 😠
snad sa do stvrtka vyliecime .... teplotu nemame, ale nadchu poriadnu.....

alinka76
8. jún 2009

ja som na babybazare našla flisovú bundičku a doteraz sa baba vôbec neozvala 😒 ale na MMB som ja vykúpila asi 3 od jednej baby aj teplákové aj flisové 😎

alinka76
8. jún 2009
janka1874
autor
8. jún 2009

normálne ste ma navnadili idem niečo ešte malej pohľadať jednu som už objednala tak dúfam, že aj stihne doraziť do výletu 😀

csikike
8. jún 2009

ja som skor myslela, nieco ako vetrovku, taku tenku, len keby prsalo alebo fukal strasny vietor, ma hrubsiu, ale ta mu je este velka a hlavne je premokava, nema nic na leto, tenke...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1068454 ale to budeme na orave, takze drazit asi nebudem

janka1874
autor
8. jún 2009

no taká nepremokavá by bodla aj nám musím niečo pohľadať

a baby už som prišla na to prečo mi tak šibe ohľadom váhy lebo v novembrovkách stále riešia len váhu a problémy a potom tu blbnem aj ja už som si povedala že tam nebudem chodiť lebo keď kukám na ich fotky brušiek a nie len prvorodičiek tak si potom pripadám ako obor takže pre svoje dobro ostanem len tu pri Vás lebo zcvoknem do pôrodu

glorita
8. jún 2009

pekne ranko...my sme hore od 730 a zaspinkali sme ako som spominala o tej 10,paradicka,mojmu synatorovi staci tolko spanku ako myske. 😀

baby inak na tu oravu sa odchadza kedy?stvrtok or piatok???ked tu takto vsetky hovorite o tom stvrtku 😵

a dnes je konecne krasne pocko.......si ho uzite.

alinka76
8. jún 2009

janka 😵 😵 😵