Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
18. jún 2009

anina más noveho kamosa,,, 😀

luculka
18. jún 2009

baby len tak teoreticky ako je to s materskou ked by som bola napr 3mesiac tehotná ked Natali dovrsi 3roky??

lenka85
18. jún 2009

lucul neviem, asi by si nedostala nic, ale stale je moznost ist na pn...teda ak ti to v praci urobia...

anina1
18. jún 2009

našiel v koši žehličku, tak sa tešil, že bude na čučo a vysvetľoval mi, že čučo je lepšie ako chlórová voda 😀

luculka
18. jún 2009

😀 😀 😀

telinka
18. jún 2009

lucia musis si to zariadit tak aby sa ti to prelinalo...ist z MD na MD...to potom budes dostavat toho pol roka matersku ako pri natus....

centik
18. jún 2009

anina ty uz musis byt riadne zufala 😀 😀

telinka
18. jún 2009

centi....neni zufala , ale "empaticka"...ze ani 😉

luculka
18. jún 2009

😉 teli zariadiť,,, 😀 ,,,to viem len chcem aby mala Nati co najviac rockov,,,,

anina1
18. jún 2009

šak keď sa mi prihovoril, som sa mala tváriť že tam neni? aj to je človek.. 😉
to je tu taký jeden stály, ľudia mu nechávajú aj jedlo v pohároch pri koši 🙂

luculka
18. jún 2009

a ked by to bolo tak budem dostávat dalej to co teraz,,,???a dr. by ma musel dat akoze na Pn ku?

aida
18. jún 2009

Ahojte.
Zajtra sa chystam do robotky sa mi nece. 😝
V stredu ideme do zoo Zlin sa tesim 😀

silvika
18. jún 2009

jaaa som nic o otcoch nepocula, tak veru nemam sajn ale myslim ze to rovnako ako u matiek ze sa to nedele pocita nie na nejaky konkretny datum s cislom.

silvika
18. jún 2009

lucul ked budes 3 mesiace tehotna a natus bude mat 3 rok, skonis matersku a ides do prace ... no a potom ako vzdy na ten nejaky tyzden nastupis na matersku ale podla vsetkeho matersku by si nedostala lebo treba platit odvody do socialnej poistovne viacej ako 270 dni pred jej nastupom. niekde som cosi take citala tu na konikovi aj baby neiktore hresili ked chceli vacsi vekovy rozdiel a vyslo im to menej ako rok pracovania ze si v podstate len pokafrali davky 😝 aaale akoze zrovna zakon o soc. poisteni nestudujem.

lenka85
18. jún 2009

ozaj lucul, silvika ma pravdu tusim... takze lepsie do prace neist vobec...

lenka85
18. jún 2009

baby predavali ste vybavicku po drobcoch? Ja sa chcem zbavit veci po Hanke, vsetko su to dievcenske veci, ale zatial nist... Kde ste do davali? Ten mmb je super na nakup, ale co sa predaja tyka neviem, lebo je tam toho hroooozne vela, pochybujem, ze sa mi niekto ozve...

martinaj
18. jún 2009

leni nechaj si to do zasoby na tretie 😀

silvika
18. jún 2009

alebo aspon na dva roky, rok riadny plus materska, plus minus nejaky mesiac, chapeme sa 😉

silvika
18. jún 2009

lenka kamoska predavala na mmb a chvalila si len si treba pekne odfotit aj ked ja som cez ten taky nist nepredala, aj ked vecicky som nepredavala tam je asi dobra ta aukcia alebo zaplatit to clenske nech ta to tam prezentuje furt denne na hlavnych stranach. mne sa teda predavat nechcelo tak to susim v krabiciach po malom

alinka76
18. jún 2009

lenka, ja som na mmb dosť vecí popredala po malom ale boli to také symbolické ceny, pretože naozaj je tam toho veľa a každý by som povedala, pozerá na cenu. takže ak ti nezáleží na cene, za akú to predáš, tak to tam ponúkni. ale určite aspoň za to najnižšie členské, lebo bez členského veľmi málo o tebe budú vedieť, lebo sa ti tam nebudú vecičky zobrazovať automaticky, iba ak si to tam maminy naklikajú (čo ja teda často zabúdam 😔 )

silvika
18. jún 2009

alebo mozno balik veciciek a predat kompletku vsak niekedy maminy radi kupia komplet vybavicku a nemusia prikupovat stale aj zase nikto im branit nemoze kupit aj novucicke nieco, ak by si teda vedela dat nejaku suhrnnu sumu

luculka
18. jún 2009

ja som si vsetko nechala,,,co som mala aj chlapcenske,,,ponosil sesternicin,,,,uz sa mi to vrátilo,,,a ak brácho budu mat babu ponosia zase oni,,,alebo zeby my druhu zase babulu,,, 😀

robila som hamburgere,,,,noooo mnam su aj do Mckáca by ma vzali 😀 😝 😝

luculka
18. jún 2009

baby takze asi zacneme na druhom pracovat v zime,,, 😉

anina1
18. jún 2009

alebo ponúkni babám, čo ešte len čakajú bábo v niektorej téme 😉

silvika
18. jún 2009

luci supeeer, jaaa este rozmyslam a ked sa nezabudnem tak my mozno uz aj na jesen predsa len sme starsie kusy, moze nam to aj nejaky cas trvat a domcek idete stavat ? ci este pockate ?

luculka
18. jún 2009

silvi asi hej na jesen základy urobíme,,

ze starsie kusy 😀 😀

martinaj
18. jún 2009

no my ideme na to uz v lete 😀 ale kym sa zadari....... ak to bude ako pri verci no s panom bohom potom..... na novy rok snad 😀

silvika
18. jún 2009

no alebo aby sme secky este z prace nevypisovali s pokazenymi davkami ... 😝

silvika
18. jún 2009

a co martinka, muza obmekcilo vcera babo? ci dali ste plodnu rec?

luculka
18. jún 2009

tak ja sa spolieham ze to bude ako pri malej na prvý šup 😀