Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lenka85
22. júl 2009

csiki riadne neskoro ta objednali. Ja som bola desiateho a teraz idem v piatok znovu... Ale ved oni vedia co maju robit.. Tiny tebe sa to uz riadne krati...

zrzulka
22. júl 2009

Jani kde ste sa boli kupat? muz vymyslel ze zajtra zdrhne z roboty a ze pojdeme na Senecke jazera. To mame blizko. Uz pozical malej aj vesticku. Ale co ja viem?Jazera velmi nemusim. zase v bazenoch je chlor. Ja sa zaobidem aj bez kupania. To velmi nemusim....

janka1874
autor
22. júl 2009

zrzulka boli sme na kupku sama sa na jazero nedostanem ale ja radšej uprednostňujem v kúpaní jazerá ak teda viem že voda je tam nezávadná väčší bordel je v kúpaliskovom bazéne ale čo už niekam sme vypadnúť museli v tomto teple

ajula25
22. júl 2009

baby ahojte...
kde ste všetkyyyyyyyyyyy? zavárate uhorky? 🙂
Simi neviem, či dôjdeme zajtra. Ešte uvidím, ale ak asi pôjdeme na ružín. No vravím, uvidíme.

janka1874
autor
22. júl 2009

no ajula ja tiež len kukám že nikoho tu niet
na ružín? kde tam chodievate to je jediné jazero kde sa fakt bojím ísť lebo tam je vraj veľa hadov a ja mám fóbiu z hadov

janka1874
autor
22. júl 2009

ajula už si aj ty zmizla
tak idem do sprchy a potom ešte nakuknem

ajula25
22. júl 2009

jani ale my chodievame do bazéna tam, na zlatník. Máme to zadara, tak čoby nie.... 😉
k jazeru tam by som sa asi bála, lebo tam je taká zradná voda....a vraj studenáááááááá. Suseda tam dnes bola, tak že asni sa nenamočila, lebo taká studená voda vraj...ja by som nevydržala, musela by som sa namočiť 😅

ajula25
22. júl 2009

ale tu som, len závislačím na FB 😀

aida
22. júl 2009

ahojte
zrzulka ja som este na jazerach nebola ale zevraj je v senci na jazerach na severe cista voda ze ju cistili a my chodime do termalu lebo je tam tepla voda.

zrzulka
22. júl 2009

Aidi zajtra sa chystame ale mozno len clnkovat... a kamienkovat.🙂)) Mala je teraz zavisla na piesku a kamenoch. Stale by len prekladala vsetko. Na kupanie neviem ci najdem odvahu ju tam namocit. Mozno v ba v Rusovciach tam viem ze je cista voda. tam som sa zvykla chodit kupat

janka1874
autor
22. júl 2009

no jasne že keby som mala niekde zadara tak chodím tam už chápem
no nič nám to opäť istí ryba

zrzulka
22. júl 2009

A termalne do Senca? my chceme skusit v galante co je aqua. A v Olomouci. je tam nizsie vstupne🙂)))V senci je dost brutal cena za vstupne

zrzulka
22. júl 2009

a mate pre deti aj to oblecko k vode ci len v plavkach?

bzuco
22. júl 2009

ahojte

anina...od soboty sa trápime ☹

csiki...tak ako tie veci????už ti isto prišli a som nepostrehla, že ako si spokojná 😉

ajula25
22. júl 2009

no jo jani.
zrzul my len plienka na kúpanie a natriem ho mliekom na opalovanie 50 faktor. ale aj tak zvykneme vybehnúť až po 16.00 a to slnko už nie je také silné potom....

aida
22. júl 2009

zrzulka praveze teraz hovoria ze su cistucke vsak uvidite ale kamaratky chodia aj s malymi detmi.
Ano v Senci aquatermal som myslela aj dnes sme boli a bolo tam vela deti a malej sa pacilo na tobogane. 🙂 Cena je 12eur na 3 hodiny za osobu je to dost ale obcas sa da ist. 😉
My davame len plienku do vody.

csikike
22. júl 2009

zrzul, v galante je super, my tam tiez chodime, aj do hornych salib... mne sa paci v oboch, ale vyhoda GA je, ze maju v satni prebvalovaci pult
bzuco, ta bunda je perfektna, a je presne ta co si dala druhy link tu drahsiu, aj som ju videla v madarsku v CA...
ale este som nenasla nic na zimu ak budes mat cas, tak mi hod prosim dake linky 😵

csikike
22. júl 2009

a vcera sme boli vo velkom mederi, tak sa mu tiez pacilo, ale jemu sa paci vsade kde je voda... inac tiez mame iba plavky a natieram 30tkou

bzuco
22. júl 2009

csiki...a čo na zimu????
kombinéza, oteplovky a bunda, čiapky?
a hlavne veľkosť!!!!!

csikike
22. júl 2009

bzuco asi opetlovacky a bundu a ja neviem asi 92ku, tomi ma len 82cm aj ked podla veci su mu uz aj teraz dobre 92 ale ako ktore, dlhe nohavky nosi ako roll upky

bzuco
22. júl 2009

a cena??? ...lebo ja som hľadala do 10 eur...ale ak môže byť aj viac, krič 😀

abbi
22. júl 2009

zrzul my sme boli na jazerach v senci.. ale je to tam dost strme pre nase deti. pre starsich OK
my ideme zajtra do Sturova. sa velmi tesim. ideme na cely den 😉 😉 prave som dopiekla kolacik, lebo chalani by na kupalisku zjedli VSETKO 😎 😎 😎 😎

janka1874
autor
23. júl 2009

Dobré ránko
ako vidím nikoho tu niet každý sa asi chystá niekam k vode dnes 🙂

simka9122008
23. júl 2009

Veru Jani, ja som povysávala, prezliekla posteľné, idem ešte zrobiť polievku, no vychutnávam si to ticho, malého zobrala mama na kupko do Maďarska a mi ideme poobede

simka9122008
23. júl 2009

Kde ste dnes všetky, ja som už dala babuľu hajať, veci sú už nachystané, tak keď vstane fičíme na kupko

abetka
23. júl 2009

ahojte. Tak kiahne sa malemu nepotvrdili, lebo mu vyrazky postracali z vecera do rana, tak neviem co to bolo.
Malu mam u nasich, tak mam volnejsie. Teraz som dala krpateho spat, tak sa idem najest .
Baby nas maly vobec nerozprava. ☹ . Som z toho nervozna, lebo poznam aj mladsie deti a pekne opakuju a nas len huka jak sova 😠 . Ako ho prinutit , aby zacal nieco vyslovovat a rozpravat?

tinyleaf
23. júl 2009

Ahojte, my sme napustili na zahrade bazen a maly sa v nom s radostou clapkal 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...