Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
7. dec 2009

to co ze uz kolekce jaro ? sak ja este nakupujem na zimu asi pozde coo? aspon skusenosti nemam moc dobre setko je vypredane ludia kupia aj co nepotrebuju alebo po niekolko kusov musia mat doma zo vsetkeho inac neviem

tinyleaf
7. dec 2009

boc, moja sestra bola v sobotu na Vianocnych trhoch vo Viedni, hovorila ze bola krasna vyzdoba, vsak ako vzdy, len ze straaaasne vela ludi. Museli mat deti na pleciach, aby ich neusliapali

lenka85
7. dec 2009

joj aj ja by som islaaaa... ale s dvoma detmi - asi tazko tento rok. Ale tie bratislavske si ujst nenechame 😝

lenka85
7. dec 2009

silvika nie ty si pomala, oni su taki rychli 😀 😀 😀

silvika
7. dec 2009

No co sa ponahlaju a radsej neposiju viacej veci na zimu? a zvlast co ja viem aky bude na jar? sak to sa tak neda moc dopredu nakupovat

lenka85
7. dec 2009

no hlavne sa to podla mna moc nevyplaca, lebo potom s tym mam akurat starosti ked ot velkostne nesedi... Aaaale ked sa trafis - mas potom vystarane🙂)

silvika
7. dec 2009

zvlast ked mas jedneho a neni kto iny co by to vynosil ze uz mame tak jedny topanocky take co ani ne nozke nemal len ked som ich skusala

lenka85
7. dec 2009

potesi

tinyleaf
7. dec 2009

lenka ja by som tiez isla rada na Vianocne trhy, len vecer tam asi byvaju davy ludi, jedine cez vikend doobeda a vtedy stojim pri hrncoch. S dvoma detmi to veru nie je lahke. Ale vcera som si kupila pred Kikou dve lokse, tak aspon nieco vianocne som si dala 🙂

lenka85
7. dec 2009

tiny aj my len cez vikend, inak to nevidim. A mm chodi z roboty az okolo pol siestej a to uz sa nam ani neoplati, vsak o chvilu chodia deti spat

tinyleaf
7. dec 2009

no ved aj u nas je to tak, ze muz tak chodi domov, cez tyzden sa to fakt neda. Este mame ale 2 vikendy na to, aby sme to stihli 🙂 Mozno sa tam aj stretneme 🙂

telinka
7. dec 2009

zdravim vas hviezdy 🙂

jaaaj nech su uz vianoce a nech tu mam "poklizino"...uz ma chyta mierna nervozita z toho tu 😝 😝 😝
dnes mi svagor dorabal nejake vypinace a zasuvky , vrtal buchal , peta z toho bola na prasky , pri kazdom vrtani plakala ufff to bol des , ale zajtra uz mozem varit , tak sa tesim.....to by ma asi ani vo sne nenapadlo ze taketo nieco napisem 😀 😀 😀

anina1
7. dec 2009

teli a akú kuchynku ti zmajstroval?potom sa musíš odfotiť v akcii 😉

telinka
7. dec 2009

anina...to este potrva kym bude komplet , ale sak po nedeli nieco zavesim...uz by to malo ako tak vyzerat....my sa riadime heslom o kovarovej kobyle.... 😀 😀 😀

janka1874
autor
7. dec 2009

ahojte
neviem či Vás prečítam niekedy lebo u nás začalka večerná žúrka mňa už porazí a ešte k tomu som na ne sama drahý musel ostať dlhšie v robote

aadula
7. dec 2009

ahojte 🙂

telinka, budeš mať krásnu kuchyňu 😵 , tak teraz už len tam sa budeš pohybovať 😉

janka, každú noc je to to isté? nezlepšilo sa to?

aj u nás otvoria v piatok vianočné trhy...my máme vtedy večierok z práce, na ktorý sa mi vôbec nechce, ale tak u nás sú len malinké...malé mesto, malé trhy

janka1874
autor
7. dec 2009

aadula nezlapšilo ja už mám hrúzu keď sa blíži večer

bocmanka
7. dec 2009

😵 jani, nem boj, veď viky má len mesiac, ešte dva a je to okej... 😵 😵

aspoň ti pôjdu kilá dolu ani nebudeš vedieť ako, a budeš ako laň ked ti zrazu viky začne pekne spinkať

teli...prídeme na kolaudáciu..biele alebo červené?....plus kola, že ? 😀 😀 😀

tinyleaf
7. dec 2009

janka, vydrz este nejaky ten mesiac, u nas sa spanok pred par dnami trochu zlepsil, uz sa mala nebudi tak casto. Uvidis ze aj u Vas to pride, Viki prestane boliet brusko a aj vecerny plac prestane.

janka1874
autor
8. dec 2009

dobré ránko
tak my máme za sebou super noc hotové vianoce slečna zaspala o 22-hej a my rýchlo s ňou tak sme sa aj celkom vyspali takže náš včerajší cirkus trval len 2 hodiny

bodaj by ste žienky mali pravdu tak nejaké 2 mesiace ešte nejako prežijeme čo iné nám ostáva no nie 😀 😀 😀

ale dnes je super normálne som vyspatá až mám energiu na upratovanie ale to som sa dohodla s mamou že bude u nich Sendy celý výkend a ja si urobím vianočné upratovanie a už bude pekne

bocmanka
8. dec 2009

😵 aj my pozdravujeme , pekné ránečko..
aj keď od pekného je trochu ďalekoooo 😎 😎

simka9122008
8. dec 2009

Ahojte
Jani to je super že noc bola v pohode
K nám dneska príde mamina, zajtra od rána mi bude strážiť malú a ja si v kľude podokupujem už všetky vianočné darčeky, takže v predstihu blahoželám k zajtrajším 2 rôčkom Samkovi, dúfam že sa Aadula nepohnevá že o deň skôr no zajtra sa tu ukážem asi až večer 😝

janka1874
autor
8. dec 2009

no ja som si chcela včera podokupovať keď sme boli u mamy ale nejako som po tej prerevanej noci nevládala doobedu som pobehala ešte úrady a poobede som už nič nevládala až som si musela ľahnúť normálne po sediačky som skoro zaspala
ale veď sa tam ešte nasáčkujeme na niektoré poobede a dobehnem to už nám toho veľa netreba

horšie je že netuším aké hračky Sendy nemôže mať predsa len kuchynku a také drevené skladačky nič viac nemáme poradte nejaké tipy

simka9122008
8. dec 2009

jani, treba zájsť do dráčika, tam je veľký výber, je z čoho vyberať 🙂

janka1874
autor
8. dec 2009

no len keď ja ani netuším čo by ju tak mohlo zaujať
je aj nový katalóg tesco a zdá sa mi lacnejšie ako dráčik len nejako nemám tušenie čo ju bude zaujímať

janka1874
autor
8. dec 2009

ženy neuveríte ale my so Sendy sme práve vypratali komplat kuchyňu aj linku sme poumývali tak kuchyňa pripravená na vianoce (aj keď si nie som moc istá kedže pečenie je ešte pred nami) 😀 😀 😀 pomáhala mi o 106 ale aspoň sa zabavila a robili sme zároveň niečo užitočné škoda že je vonku zima okná asi neumyjeme spoločne 😀 😀 😀 😀

bocmanka
8. dec 2009

😵 jani tak super pomocníčka...

u nás sa už spí, z tej angíny je stále nejaká unavená, sama sa pýtala hají

janka1874
autor
8. dec 2009

boc aj Sendy ide o chvíľu spať a Viky ešte tiež spinká a to by už mala papať o chvíľu len Sendy musí ešte dopozerať Bárnyho a ide sa spať 🙂
a pomocníčka to teda je to je fakt preto jej kupujeme tú kuchynku aby pomáhala variť 😀 😀 😀 😀 teraz musím denne vypiť asi 100 káv lebo to ju baví má čajpvú súpravu a stále nás naháňa že káva 😀 😀 😀

bocmanka
8. dec 2009

😵 idem si asi aj ja oddýchnuť, toto počasie ma doslova ničí, ale podľa predpovede by mohlo od štvrtka aj snežiť, čomu by som sa vôbec nebránila,
aspoň sa vymrznú vírusy...

😵 my sme včera poobede dali deti k našim, matejovi sme konečne vybrali nový bicykel, dostane ho na narodeniny od celej family, chudák 4 dni po vianociach má 8 rokov...bude ho na jar potrebovať, keď zmizne sneh a začnú tréningy bicykel-korčule, a tým pádom marko zdedí zase jeho..

vyhliadla som mu aj perfiš oteplené šuštiaky, či ako to nazvať, tak som si ho ráno pomerala a pôjdem mu ich asi zobrať, keď sa všetci poskladali /dokonca aj za tú zlomenú kľúčnu kosť mu príde nejaké bolestné z poistky, takže je to vyriešené../

jani my pre romy, na narodeniny dostala úplne obyč plastovú kuchynku z tesca úbola zlacnená zo 16 na 8 eur../ a prehrá sa, má drevené puzzle, od našich dostane predsa len bábu ako telinkina peťa, tú baby born s nočníkom, fľaškou a cumľom, od nás kočík, od švagrinej ten drevený domček z dráčika, eichhorn...to sa stavímm budú žrať aj chalani...nejaké oblečko a finiš

chalani každý lego a oblečenie..

abbi
8. dec 2009

no Jani a ty sa este stazuj... 😀 😀 sikovna si a basta 😉 😉
ja som začala aspoň okna, ale ani to sa teraz nedá. Balkón mam už vysvietený tak sa Natanko tešil. detsku mame už vymalovanu tak sa tesim. este cakam na bordury a bude to celkom pekne. Hoci este cast nabytku chcem vymenit. Ale to asi pocka. uvidime.
ja som sa radikalne rozhodla nekupovat darceky na vianoce. Jednu vacsiu hracku kazdemu a dost. tolko hraciek maju, ze viac nepotrebuju. 🙂