Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
10. dec 2009

😵 no čaute,
tak mne tu rozvoniavajú medovníčky, matej má dnes tvorivé dielne v škole "vianočné", tak som mu upiekla snehuliačikov a tučniačikov a budeme ich zdobiť, bielu polevku som si urobila už ráno,

dáme im šáliky, /mám takú vianočnú stužku/ a biele gombíky...
sa mi nechcelo nič iné vymýšľať či strihať z papiera...

ja som mala včera zážitok, som maťka zaviezla s romy na výtvarnú /abet vie...do záturčia/, keďže ja bývam v centre, tak je to asi 10min autom, vrátila som sa domov, že dám romy obed
tak spapala polievočku a ja som si dala cottage chees s paradajkami a bazalkou...tak chcela aj ona , všetky deti sú s chuťami po mne, zjedia olivy, kapary aj cottage chees...

potom sme sa poňho vracali zase autom, a na ceste domov začala vracať, ale slovo vracať je ešte slabé, totálne šajby zozadu dopredu, všade boli guličky z cottage chees-u, do toho rev, nemohla som nikde zastaviť,
bože bála som sa ,že to vdýchne
hrôôôôôôôôza!!!!!!!!!!!!!!!
keď sme zastavili, prestala a usmievala sa ako slniečko,
no zjavne sa jej uľavilo
bože kombinácia rezancová polievka a cottage chees....ešte som telinke posielala foto ako vyzerala, v rukách držala "zvratky", no nevedala som či sa smiať alebo plakať...

silvika
10. dec 2009

jani mozno by bolo pre teba lepsie keby si ratala s tym, ze mala nespava a ked zaspi aspon budes milo prekvapena, ja som tak zacala ked som prisla na to asi v mesiaci ze moj cez den nespava a v noci az o pol desiatej

silvika
10. dec 2009

boc ty si teda povaha, jaaa bych asi polozosalela by sa mi asi aj vlasy zjezili a nezmestila by som sa hlavou do dveri domu 😝 nas tak raz hodil z nejakeho akoze jogurtu nemeckeho tak odvtedy su u nas len ceske A SLovenske;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

bocmanka
10. dec 2009

😵 😵 silvi, ty máš zasa trefné hlášky...

ešte som chcela, lucul, videla som včera sesterkinho manžela v akcii, no šikovný bol v kuchyni, toho daniela by som si dala...

ja mám v mrazničke jelenie stehno, vraj čisté mäso, tak šup dajte recept, medzi sviatkami by som čosi s ním urobila....bude nás tu celkom dosť

janka1874
autor
10. dec 2009

no silvika asi budeš mať pravdu len neviem po kom je nespavá lebo u nás je celá rodina brutal spachtošská 😀 😀 😀

janka1874
autor
10. dec 2009

no boc ty máš ale zážitky ale ako by som sa ja zachovala teda vôbec netuším

bocmanka
10. dec 2009

😝 ja už fakt začnem písať knihu so zážitkami..

ale podstatné je, že po "grcajúcom zážitku", došla mamina z práce ku romy, ja som stihla ogabať auto, naložiť chalanov a stihli sme aj lyžiarsky tréning v telocvični...síce namiesto o pol piatej, až o piatej, ale do šiestej sa vybláznili až až...

no idem sa dajak upraviť, medovníčky sú upečené,
vlasy ožehliť, nech nevyzerám jak z marsu, mám herpes na pere...no vábivý pohľad...

a to idem zajtra k zubárke, konečne mi má ťahať ten nerv zo zuba, som aj zabudla napísať, že minulý tt šiel za mňa do zubárskeho kresla manžel, a len si tam stihol sadnúť a pani zubárka mala telefón, že jej mamina mala infarkt, aby rýchlo prišla do nemocnice....

takže som preobjednaná nazajtra...bože hlúpe náhody

abetka
10. dec 2009

ahojte
Boc-- no zazitok teda otrasny.
Malemu Martinkovi, len to najlepsie a krasny a uspesny zivot mu prajem
Ja som umyla dve okna, idem ulozit maleho a idem umyt este v obyvacke a okna mam z krku.
Zajtra idem piect korpus na tortu v sobotu naplnima ozdobim, dufam, ze sa mi to podari 😝

bocmanka
10. dec 2009

😵 čo je dnes deň šikuliek abet???

janka1874
autor
10. dec 2009

boc ty máš fakt život na knihu ja keď to niekedy čítam tak mám pocit že ani nežijem vy máte toľko aktivít 🙂
a človeka by som aj ja rada urobila aj zo seba až na to že od rána netečie teplá voda
a zas na povel neviem spať ma porazí 😀 😀 😀

bzuco
10. dec 2009

dakujeme za blahoželania 😉

abetka..aj ja som práve umyla 2 okná - dnešný plán splnený 😵 😵 😵 ...dalšie 2 zajtra 😝
môžeme ísť do mesta na vianočný coca cola kamion 😉

lenka85
10. dec 2009

juj kocky,nezavidim vam🙂) ja uz mam vianocne upratovanie uspesne za sebou 🙂 tak sa tu vytesujem. Medovnicky upecene, a uz len slane tycinky urobim a mozno nejaky kolacik. Joj a aby som nezabudla, vajecny liker, teda nieco podobne tomu... a vianoce mozu zacat. Len skoda, ze je vonku pocasie ako na jar🙂)

abetka
10. dec 2009

no mne este ostava upratat kupelku a WC a moja neupratana skrina a mozem piect.
bzuco- hlasim okna umyte, az tak dobre sa cez ne pozera 😀
lenka- ty si ina sikulka

lucia79
10. dec 2009

bože, to sa normálne zle číta, aké ste šikovné 😅
ja som sa na okná tieto vianoce vykašlala, šak furt prší a šibačky sú tu co by dub, tak v marci volám upratovačky 🙂
a Maťkovi je lepšie, on mal akútny stav len 2 dni, ale za to tá nátcha 😨 to má po mne, ja keď mám nátchu, tak minimálne 2 týždne a takú, že nič necítim...
a dnes som mu objednala ten prvý bicykel, tak sa mi to zapáčilo, že som kúpu auta na akumulátor odložila na jar a radšej som zobrala ten bicyklík, videla som ho aj v reále, je bombový...

bzuco
10. dec 2009

lenka...ty brďo...to kedy stíhaš???? 😲 😲 😲
ja ešte ani darčeky nemám nie to poriadené 😔

abetka super...no ja do vianoc kúpľnu budem umývať ešte aspoň 4x takže tej sa ešte nariadim 😝
ja chcem zajtra tie okná dokončiť, v sobotu si prezlečiem periny a umyjem chladničku a v týždni hádam pokúpim aj darčeky...stíham 😀 😀 😀 ..ved mám ešte 2 týždne - času a času 😎

lenka85
10. dec 2009

aj darceky uz mame, len pre mm este nemam, stale dumam, ze co...
Ale to preto uz vsetko mam, lebo mm mi zobral Hanku na cely vikend prec, tak somsi v klude vsetko vyupratovala a teraz sa pozeram na ten lesk 😀 😀 😀 😝

luculka
10. dec 2009

cafte,,,,,no des boc,,to sa fakt moze len vam stat,,,,,,uz vcera bolo neskoro na pisanie knihy 😀 😀 😀

ja mam problem,,,som uz aj skusenej pekárke telinke volala,,,,nikde nemaju ciernu potrav. farbu,,,, 😠 😠 😠
cim ju nahradim????

luculka
10. dec 2009

joooj uz ma nieco napadlo,,,,co tak lekorkz roztopit,,,lebo co su tie pelendrekz,,,su aj cierne,,,,myslite ze by to z toho islo???potrebujem to len na fúzy,,,,a oci

lucia79
10. dec 2009

tie pelendreky napadli aj mňa

luculka
10. dec 2009

ze??? keby kupim tie dlhe tak to len vyreziem fuzy a hotovo,,,,,jeeeej no super,,,este hlavu macky zvládnut 😀 😀

simka9122008
10. dec 2009

Boc aj u nás majú dnes tvorivé dielne, od 15.00-17.00, tak pôjdeme s malou mrk, ja som sa nedávno vrátila z mesta, bola som sa u dokiho očkovať proti tetanu, naposledy som bola v roku 1995 😝 , zbehla som ešte k tej známej čo mi robí fotokalendáre, už na druhý týždeň budú hotové, a vyzerajú fakt nádherne, už sa na ne veľmi teším 😵

simka9122008
10. dec 2009

Ináč od kedy toľko behám po meste, ani nemám času obedovať a aj keď tak zobnem niečo narýchlo a mám ďalšie 2 kilá dolu jupíííííííííííííí

luculka
10. dec 2009

ja som na fotokalendare tento rok nejako pozabudla,,,, 😒

simka9122008
10. dec 2009

Luci, no ja som sa tiež minulého roka neskoro spamätala, tak neboli, no toho roku sa na ne veľmi teším

abbi
10. dec 2009

Jejda BOC ... no pestre to mas. 😉
Za mnou pred chvilou prisiel Natan, ze : mami mam napad 😉 😉 som sa smiala.. a tak sa ho opytala aky ma napad a povedal: mam OKej napad 🙂) smiesny je. Tolko opakuje po chalanoch, len tomu sam nerozumie 😀 😀

joj Simka tie kilecka zavidim. Mne to vobec nejde ☹ asi som uz stara ☹
Lucka79 este sa kojite? tuisim vy ste boli posledny... obdivujem to, ja aj lutujem, ze som prestala, odvtedy nas natan vobec nepije mlieko. Je mi to hrozne luto ☹

simka9122008
10. dec 2009

Abbi, to len teraz, počkaj ja ich naberiem späť cez sviatky 😠

luculka
10. dec 2009

jeej abbi to je zlate ako Natanko hovori,,,, 😀
uz sa im to s Natus krati,,,, 🙂 🙂

abetka
10. dec 2009

ja sa ku svojim kg ani nevyjadrujem. Vrchol bol, ked mi MM pohladkal trcajuce sadlo na bruchu. Skoro ma slahlo 😠

simka9122008
10. dec 2009

Abet, sádlo mám aj ja, nič si z toho nerob, začo nás budú muži capkať, za kosti? 😝 , blééééééééééééé

simka9122008
10. dec 2009

no nič mi ideme do školy na tie tvorivé vianočné dni, niečo pofotím, tak potom pridám fotky na FB