Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
16. dec 2009

jeeej Adamkovi vsetulinko naaaaj 🙂 🙂

tinyleaf
16. dec 2009

gratulujem Adamkovi k narodeninkam 🙂

simka9122008
16. dec 2009

Jééééééééééj Fakt Ivi, prepáč skoro by sme na vás zabudli, tak všetko naj Adamkovi, hlavne veľa zdravíčka
No ja som sa vonku trocha prešla, ale aspoň som zašla do školy po domáce a do bankomatu a ten olej budú mať v akcii až zajtra 😀 😝 , ale je vonku riadna kosa, večer sa ešte raz prejdem, idem na 18.00 s obočím

tinyleaf
16. dec 2009

a Matko nepomahal, je v skolke, Ale zajtra aj pozajtra je doma, lenze to by som pri nom moc nenapiekla ☹

simka9122008
16. dec 2009

Leni, to ma mrzí s malým, dúfam že mu to skoro prejde
Mi sme už v podstate skoro fit, konečne bez teplôt, no malého nechávam do piatku pre istotu doma a vonku sa s nim,ešte veľmi neopovážim, možno koncom týždňa

ivana26
16. dec 2009

dakujeme 🙂
simka, aj ja som na 18:00 objednana ku kozmeticke 😀 😀 😀

simka9122008
16. dec 2009

No super Ivi, tak sa ideme krášliť, nech sme pekné maminy, kto sa pridá?

lenka85
16. dec 2009

boze bojim sa mu dat jesjt, nasadim mu probioticke kvapky, dufam, ze sa stane zazrak a prejde to... aspon ze mm dnes pride za pol hodku domov... drobcek zatial spinka, netusim ako to bude... baby, to si fakt uvedomime az ked je zle - zdrave deti su to NAJDOLEZITEJSIE!!!!

lenka85
16. dec 2009

simi ja v sobotu, dufam, ale uz vazne potrebujem kadernicku🙂)

simka9122008
16. dec 2009

Leni, to máš pravdu, vtedy si až človek uvedomí, že je najdôležitejšie fakt to zdravie a potom ostatné, keď človek, alebo bábo ochorie, verím že bude dobre a liečiky zaberú, držím palce

luculka
16. dec 2009

leni no snad bude vsetko v poriadku

dedko priniesol malej z práce uhrnák na sneh,,stvil sa v obhcode a kupil jej taký detský,,,,no samozrejme pomáhala uhrnat sneh,,,,pomocnica malá,,,krááásne nám chumelí,,,, 🙂 🙂

telinka
16. dec 2009

taaaak nasa senorita ma 13,90kg a 92cm 😝 😝 😝 hned po prichode do ambulancie pani dr. usudila ze vypytovat sa na to ci rozprava nemusi....ona tu klapacku nezavre ani na chvilu 😀 😀 😀

bzuco
16. dec 2009

telinka...riadna slečna....náš má podobné miery...ale je troška ľahší 😅

luci...ved hod nejaké fotky, ako to u vás vyzerá 😉 - teda koľko máte snehu

abetka
16. dec 2009

Adamcekovi len to najlepsie k narodeninkam 😵
My sme sa vratili z pohrebu a idem malej piect na zajtrajsiu besiedku
Leni- dufam, ze to nebude rotavirus a nech je Tomasko skoro fit 😔

aadula
16. dec 2009

ahojte,

Adamkovi prajeme všetúčko najlepšie, nech je zdravučký 😵

náš Samko je zas chorý, zapálené hrdlo a očká trošku našťastie tie očká nie sú tak veľmi..a nemá ani teplotu klop klop, ale vystrája, tak som rada 😉

centik
16. dec 2009

caute 🙂
vsetko naj naj naj Adamkovi 🙂

my sme tiez akesi chore, ja mam teplotu, a mala ma nadchu a tak si tu zijeme 😅

luculka
16. dec 2009

teli 😀
no idem hodit foto na FB 🙂

lenka85
16. dec 2009

tak hlasim, ze maly vypil plnu davku mliecka pred hodinkou a nezvracal, tak to hadam bolo len pre postrasenie maminy. Ale zlakla somsa statocne 😒

luculka
16. dec 2009

leni super,,,mozno mu to len nesadlo 🙂

telinka
16. dec 2009

jeeej bzuco dikes , take teple sustaky nadoma som potrebovala 😉

adamkovi gratulujemeeee 🙂

simka9122008
16. dec 2009

Leni no to som rada, že mu je lepšie

ivana26
16. dec 2009

dakujeme za gratulacie 😵 😵 😵
tak ja som ani nikde chodit nemusela, prisla kozmeticka ku mne domov 🙂 super relax, sa citim ako znovuzrodena teli, pekne miery ma Petka 🙂 velka slecna

bzuco
16. dec 2009

teli . nemáš za čo 😉
ja každému nájdem a sebe si nejako nejdem 😅 😅 😅 ..no pochopíš to??? 😝 😅

simka9122008
16. dec 2009

Veru Ivi, aj ja konečne vyzerám ako človek 😀

bzuco
16. dec 2009

kukám modré z neba a revem ako malé decko....chúďatá tie detičky 😢

simka9122008
16. dec 2009

Aj ja to pozerám

huleni
16. dec 2009

aaaaaaaaaaaaaaahojte ja sa hlasim po dlhom case..ja neviem co to je telka..sme stale u svokrovcov tak oni si pozeraju podla seba takze ja som vacsinou v izbe zavreta a uz mi z toho sibe..ale tesim sa uz na nove jadro..v piatok by sme uz mali byt doma tak sa vytesujem a snad si vas aj docitam:o)))) a oneskorene vsetkym uz dvojrocnym detickam prajeme vsetko najsamlepsie:o)