Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
21. jan 2010

No ja som sa nabaštila z tej horúcej čokolády, len som ju zbadala čo všetko do nej ide, uff 😝 , idem si spraviť kávu, lepšie urobím 😀

ajula25
21. jan 2010

simi pridávam sa k tebe. idem si aj ja kávu zaliať a pustiť sa do tvorivej práce....idem robiť DVD prezentáciu z fotiek pre susedu. Si u mňa objednala. Tak nech to mám z krku 😉

lenka85
21. jan 2010

baby tak aspon viem, ze v tych depkach nie som sama.... ale teraz je uz lepsie, tak dufam, ze ma zas nejaka nechyti...

abbi
21. jan 2010

ajulka a ako dlho ste takto s odplienkovanim?
no asi aj ja idem na kavicku 🙂

janka1874
autor
21. jan 2010

ajula atú dvd prezentáciu ako robíš?
ja ke´d tu čítam ako Vám detičky kecajú tak mám normálne hrúzu z toho že sendy nič nepovie

lenka85
21. jan 2010

jani ani nasa toho teda vela nevie a stale sa ju snazim "pripierat" k rozpravaniu a ona stale len tie svoje hatlaniny:(

zrzulka
21. jan 2010

tiny aj my este plienkujeme... nie ste posledni.... ale uz jej aspon dochadza ze naco sluzi zachod ked mi vbehne ako idem ja....Konecne zacina chapat tak sa z toho vytesujeme... my to budeme mat tazsie lebo ja neviem ci ked sa narodi babo budem stihat este aj s odplienkovanim. Spolieham sa na to co tu niekto napisal ze zo dna na den prestaneme s plienkou....
kedy budete najblizsie v Avione? uz by sme sa mohli aj stretnut, byva mi uz lepsie tak si uz trufnem aj vybehnut niekam.... zeby na ikeacke masove gulicky?🙂))))

baby mne sa v poslednej dobe nic nechce. Pridavam sa dnes ku Boc a upeciem rybu na veceru so zemiakmi... v podstate ani nestiham lebo stale niekde sme ... lemra sa zo mna stava.... 😝

zrzulka
21. jan 2010

Ozaj aj vase deti su take ze sa na kazdeho "lepia"? neviem ci mam Michaelu od toho odnaucat alebo je to "normalne"....

simka9122008
21. jan 2010

Jani, neboj ani nebudeš vedieť kedy a Sendy sa rozkecá, čo by som ja zato dala keby bola malá aspoň 5 minút ticho, vtedy mám kľud keď spí 😀
Pomooooooooooooooooc jeden magor spustil poplašné, ho zabijem keď mi malú zobudí 😠 😠 😠

tinyleaf
21. jan 2010

zrzulka, v Avione som bola vcera 🙂 Ale hocikedy mozem prist, ved sa tam mam ako dostat, zalezi od Teba kedy by si mohla. Vlastne ja radsej vtedy, ked budem mat Mata v skolke a to je 3x do tyzdna. Takze som za, ci uz Avion alebo IKEA 😀

zrzulka
21. jan 2010

Tiny🙂)) my sme v Ba 28.1 a 29.1 mam poradnu... Toho 29.1 by mi to asi viac vyhovovalo kedze kusok odtial byva moja kamaratka tak by som sa dohodla aj s nou zeby som potom prisla ku nej .... Ale kludne aj toho 28, len to az poobede lebo rano imuno, potom rehabilitacie....

tinyleaf
21. jan 2010

zrzulka, 29.je tusim piatok, tak Matovi vymenim den v skolke, v stvrtok ostane doma a pojde v piatok, aby som mala volno. Tak zatial predbezne plati🙂))

zrzulka
21. jan 2010

Ano je to buduci piatok, ja som v ba tak ci tak kvoli poradni... tak si dame este vediet kedy presne ....Tiny super, tesime sa na vas....

huleni
21. jan 2010

ahojte, tak co sa tyka plienok tak ja verim ze raz bez nich budeme:o) no nikola v pohode ked sme doma ide sama na serblik, vycika sa ide si to vyliat ale kakat akoze to nehrozi, to my prinesie plienku normalne si lahne dam jej ju a ona sa vykaka...raz som to skusila ze na tvrdo jej ju nedam a ludia normalne plakala ked chcela kakat a nechcela do nocnika a normalne nekakala 4 dni kym som jej tuplienku nedala:o((( a ked som jej ju potom dala tak sa normalne vykakala tak z toho mam obavy co to akoze je:o( ale zas ked ma plienku ked sme vonku tak do nej cika..tak asi este nei sme pripraveni:o/ tak ja letim o chvilu mama pilates, vecer na vas "mrknem" pa

abbi
21. jan 2010

koho som to ja dnes chvalila, ze pekne cika do nocnika??? uz 2x sa dnes pokakal 😠 😠 😝 ale nevzdavam to

veva1
21. jan 2010

a nas tomo mal vcera bolavy pipik. Jaj som sa tak bala ze ma nejaky zapal.No mal len nejaku ranku,ci z infekcie,alebo som mu poskrabala pri stahovani. Rano ho pri cikani bolelo a doobeda uz nechcel cikat,len dve tri kvapky pustil a krical ze boli. Takto drzal chudatko zo dve hodky,ze len kazdu chvilku po kvapke pustil ,nast. sme hned isli k dokine,kazala aj nurofen od bolesti,tak moje chudatko sice dobehlo na zachod ale na schodik uz nie tak pustil pred zachod hadam aj pol litra ,taku mlaku. Potom cikal normalne a vecer zacal robit sceny znova,nechcel verit ze uz neboli,tak drzal kym sa nepocikal. To uz bol taky unaveny,lebo som ho nechcela dat spat,kym sa nevycika,lebo plienku ani vidiet. No rano som trpla ,ale uz pohoda. Som taka stastna ,ze ma aj depka presla ,len nech je zdravy a stastny. Niet nad spokojne dietatko, ci uz s plienkou alebo bez,nech len cika kaka 😉

abetka
21. jan 2010

veva/ to si pisala a ja som si to myslela. Mne uz detvaky spia, robim navrh protokolu do prace a MM je este v praci 😝

janka1874
autor
21. jan 2010

tak žienky dnes to asi doľahlo na mňa už som sa aj vyrevala ale už fakt nevládzem
viky každý deň zobudí Sedny na obed a ona je potom zlá leno jasné nevyspatá už neviem ako to mám poriešiť ke´d sme len v 2 izbáku ma porazí už som zúfalá ale zas nemôžem nechať malú tu v obývačke potom by som tu ja musela byť v tichsti a kedy sa urobí potom poriadok a navarí a podobne a aj keď Viky dám neskôr spať stále ju zobudí a ona už nezaspí dnes som s ňou hodinu ležala a naprd a ešte k tomu všetkému sa denne hádame so stanom už nevládzem sendy totiž začne za niečo ziapať a automaticky aj ona na ňu a ja už mám toho dosť tak som sa vám tu vykecala a asi idem radšej spať
juj a zabudla som som bola dnes u kaderníčky a koniec dlhým vlasom mám teraz ledva po plecia vlasy 😀 😀 😀 postupne prestrihané zatiaľ som celkom spokojná tak uvidíme čo bude ďalej 😀

telinka
21. jan 2010

ahojte 🙂

u nas je zima jak v ruskom filme...brrrr 😒 som bola s petou von a bez pancuch a rukavic...som vymrzlaaaaa...petu som nemohla dostat domov tak nakoniec na pastekovy chlebik sa mi ju podarilo nalakat 😅 😅
tak si tu sedim pri teplom teeeeee ale asi aj konovi by som mala naliat lebo tiez ide jak zmrznuty 😠

veva1
21. jan 2010

A viktorke by vadilo keby si popri nej riadila? a co dat viky na balkon v kociku?

lucia79
21. jan 2010

😀 telinka ty mi vieš vždy zdvihnúť náladu 😀

janka to chce foto 🙂

telinka
21. jan 2010

jani hod fotos jak ti to sekne 🙂
v tych 2 izbach to asi fakt musi byt tazke , ale dievcata sa casom iste zosuladia ked viki podrastie , alebo ked sa otepli a sendy vonku viac unavi potom iste bude tvrdo spat a viki ju nezobudi 🙂

telinka
21. jan 2010

lucia ale to neni sranda...kruta realita...petra je pastekomaniacka 😀
uz si si secko natlacila do hlavy???

lucia79
21. jan 2010

veeeru, už to tam nejde tak ľahko ako voľakedy 😒

lucia79
21. jan 2010

dnes som bola na skúške a z 20 ľudí 16 nespravilo a 4 spravili na E... to aby ste mali prehľad, čo je to tam zač 😔

veva1
21. jan 2010

a ja ze co tlacis? ked sa tu spomina pasteta. a vy asi myslite ucenie,ze? ale ked ja som taka hladna

janka1874
autor
21. jan 2010

nemá ma kto odfotiž tak sa nejako o to pokúsim zajtra teraz už nevládzem
veva nemáme balkon a budí sa keď tu šramotím už som to skúšala
možno je pravdou že potom to bude iné keď bude teplo ale neviem ako to dovtedy zvládnem už totiž nevládzem a aj drahý mi k tomu moc nepomáha aj keď musím uznať snaží sa len nemá nervy na Sendy a to ma vytáča

simka9122008
21. jan 2010

Jani hoď fotku sme zvedavé, určite vyzeráš super a neboj bude teplajšie, tak sa bude dať dlhšie byť vonku, viem že to nemáš ľahké, tak kľud a pevné nervy, mala by si si niekam vyraziť ku kamoške tak len na kafčo na 2-3 hodinky sa odreagovať

lucia79
21. jan 2010

a čo sa teda nenaješ??
ináč keď sme pri jedle, ja som hrozne pribrala, mám o 7 kg viac než som mávala bežne 😨

veva1
21. jan 2010

Ale ty si spravila ze? no to teraz vela pocuvam ako si robia so studentmi hocico