Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
3. feb 2010

jani budeme si držať prsty navzájom. My ideme na urológiu na kontrolu, tak som zvedavá, kedy na operáciu.... 🙄

simka9122008
3. feb 2010

Jani aj Ajula tak sa držte u dokotorou, vidím že zajtra je doktorský návštevný deň 😀 , jak ja to neznášam chodiť po lekároch no ak musíš tak musíš
Silvi dobrúúúúúú

janka1874
autor
3. feb 2010

no veru zajtra sme Košičanky u doktorov ajula a kam k dr. ideš a na ktorú možno sa aj stretneme

ajula25
3. feb 2010

jani ja idem do novej na polikliniku na 12.15 až....som zvedavá ako Luky vydrží. Bo to spať má akurát, tak som zvedavááááááááááá

ajula25
3. feb 2010

boc podarená. Že drúky a soríííííííííí 😀

janka1874
autor
3. feb 2010

no ja idem tiež do novej ale na detskú polikliniku niekam dole do suterénu na 12-tu ja má skôr problém že malá by 2hodiny pred tým nemala papať tak uvidíme ako toto zvládneme

janka1874
autor
4. feb 2010

Krásne slnečné ránko prajeme
normálne som musela nakuknúť no dnes som total do ružova vyspatá Viky pekne zaspala večer o 20-tej a vstala až o 3.40 a potom zas krásne spinkala do 7-mej aj to som jej dala papať a spinká a ja idem trošku upratať (riady a podobne) dám si kafíčko a ide sa za Sendy a potom k dr.
užite si deň

abbi
4. feb 2010

krasne rano vam prajem 😉 my dnes oslavujeme. MM ma dnes narodeniny 😉 😉 ideme na kolacik a na kavu a v pondelok lyzovat. Iba my davaja 😉 😉 tesim sa

simka9122008
4. feb 2010

Jééééééééééj Abbi, tak si to užite a TM všetko najlepšie, my práve raňajkujeme a tiež sa ideme chystať k doktorke, tak nech vám to u doktoroch dobre dopadne 🙂

abetka
4. feb 2010

Ahojte. Vcera vecer som s malym utekala na pohotovost, mal vysoke teploty, tak ma hnisavu anginu ☹ Ma Atb asi po roku a sestra a mam sa o neh staraju, tak mi je to vsetko luto, ale inak sa neda. 😢 Som si planovala, ze druhe dieta si uzijem totalne, ale uzivala som si len dva roky ☹ A
Jani super, ze mala je uz lepsia a dobre spinka
Abbi= TM vsetko najlepsie 😵

martinaj
4. feb 2010

ahojte, tak ja sa furt hlasim ako kinderko 😀 mam zvyseny tlak a bielkoviny v moci, tak si musim merat tlak 3xdenne a ked mi vybehne hore mam ist okamzite na hospitalizaciu.... uz aby bol maly na svete .... 😅

bocmanka
4. feb 2010

🙂 maťka, dnes má veronika meninky, že?....tak všetko naaaj 😵
ja mám za sebou nakupovaciu fušku s rominou, bola som v kauflande na zeleninku a ovocie, stavili sme sa v tulipe-naše nákupné centrum, povoziť na vláčiku...
doma sa napapala a spinká..
bola som vyložiť z auta nákup a normálne som unavená, takže tie, ktoré dnes obiehate doktorov,
nezávidím 😝 😝
marko mal dnes na lyžiarskom lyžovanie v karnevalových maskách, dúfam, že učiteľky pofotili,
lebo ja sa chystám až zajtra na preteky...
dnes ma ešte čaká večerné lyžovanie, chalani majú tréning, uf, manželík nestihne dôjsť , tak musím vybaviť ešte mamu k romine...
toto ma tak nebavíííí, úplne ťa chápem abetka, že ti to je ľúto, ja sa fakt už teraz stresujem, ako budeme fungovať od septembra

teraz anina povie, že bocmanka dovíchrila ako vietor...

silvika
4. feb 2010

no zdravim zenstiny, pocuvaj boc to o takych desatrokov budu bockmankovci juniori reprezentanti SR v lyzovani co? lebosak ti tusim viaclyzuju ako sa nachodia...
mati uf a co je to zvyseny tlak? kolko mas?

silvika
4. feb 2010

dneska ale musi strasna zima, my tu mame domace vykrmove sykorky, vykrmove musia byt lebo tolko co uz u nas pojedli orechov, sa to musi niekde ne nich prejavit, dnes som im musela dosypat dvakrat sak za chvilu im tie orechy budeme musiet nakupit co ich minieme,

silvika
4. feb 2010

my mame dnes na obed take dobre sedlacke jedlo, ze nieco ako gulasova polievka, a co chalan zjedol velky tanier, az zblnkal ked som ho niesla spat a kasu fučku so zeleninou na masle, masiari si mozu k tomu osmahnut klobasu a nech sa natlacia ... 😉

silvika
4. feb 2010

zasa tu nikoho niet co? super, sak ja si popisem, jak do dennicku

csikike
4. feb 2010

ahojte, ja mam dnes desny den
ale vsetko naj veronike a tomi posiela pusu ako vzdy 😉

simka9122008
4. feb 2010

Ahojte, tak už mám konečne trochu kľud, malá spinká a ja obedujem ovocnú misu
Deti dostali ATB, Mucosolvan, fenistil, no a na teplotu, malá mala dnes ráno 38 teplotu, chudinka totálne je chorá, no a malému dala niečo na imunitu, lebo poslednú dobu sa na neho všetko lepí a potom to chytá aj Simi, do školy ide až po jarných prázdninách, lebo má chytené priedušky
Veronike všetko naj k meninkám

lenka85
4. feb 2010

csiki ja mam taky cely tyzden:( Tak vela zdaru🙂)

silvika
4. feb 2010

csiki a co mas "dobreho"?

telinka
4. feb 2010

aj my veronike prajeme secko najlepsi a bratricek nech poslucha 🙂

pani moji simka tie tvoj deturence su tusim furt chore ☹
nase baby nemali ani jednu vymeskanu hodinku nastastie a ani petula tym padom nieje chora , tak hadam nam to vydrzi 😉

silvi tak to je alex teeeda super jedak 😕 😵

boc "druuky" nemaju chybu 😀 😀 😀

abbi
4. feb 2010

no Simka tak aspon nemusis rano chodit kazdy den von do skoly... 😉

silvika
4. feb 2010

teli na polefky on hej akurat po obede ked sa zobudi obcas papa potom az o siestej ale takeho zblnkaveho on moze ked nema zly den, a hrozno este lubi velmi

telinka
4. feb 2010

noo tak to si mozu s petou ruky podat , lebo ona existuje len na poleveckach....masu este stale neprisla na chut 😠

silvika
4. feb 2010

nas uz vie zjest aj maso, musim sapochvalit ze som ho to nejak donutila zvyknut si na to ale tak zeby ho vyslovene preferoval to zasa nie. a susene ovocie este papa ako zuvacku to zuje a pekne iba jadno aj si povie ze len jeden moze ..

ajula25
4. feb 2010

ahojte
Veronike všetko najlepšie k meninkám aj od nás... 😉
Mati vydrž...tie posledné týždne dávajú zabrať, čo? a ak ešte aj tlak do toho, no nič moc, ale tak onedlho už bude potom a začne sa iný kolotoč.... 🙂
Boc teda ty si toho postíhala...
Simka detičkám skoré uzdravenie.
My sme už doma z urológie. Dnes to šlo naopodiv dosť rýchlo. Len Luky má zápal, tak ho musíme vymastičkovať a o mesiac na kontrolu a mala by nás už objendať na tú operáciu. Jáj, teraz sa mi žalúdok krúti pri pomyslení na to. Chudáčik, len teraz čo mu to pozerala, ak plakal jak o dušu, čo bude potom v nemocke....pomoooooc. Bojííííím ☹

tinyleaf
4. feb 2010

silvika, mozes Vase sykorky poslat aj k nam 🙂 my mame orechov vela a kedze ich nemozeme jest, tak v spajzi len zavadzaju 😠

simka9122008
4. feb 2010

No mne to už tiež ide dosť na nervy že je toľko chorý, no dúfam že tie lieky na imunitu mu zaberú a bude lepšie

ajula25
4. feb 2010

tak moje dieťa si zdriemlo asi 50 minút a už je hore. že vyspatý! 😖 😲

glorita
4. feb 2010

matii aj my veronike posielame virtualnu pusu a blahozelame!krasne meno-aj moja mamina oslavuje 😎
no ako vidim tehotenstvo sa naozaj shcykuje uteba ku koncu...neboj,zvladas to,vidim,ze maly tu bude onedlho!takze CR to isti kvoli tlaku?teda aspon u mna to tak bolo..Drz sa... 😵

my zachvilu ideme von,u nas je to poctivka rano a poobed,inak by mi nezaspal....aj to zaspi po utrapach,ale predsa 😀