Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lenka85
9. mar 2010

presne a keby sme to mohli odrieknut aj doma... Ja nikoho takeho nepoznam, preto sa pytam csiky...

glorita
9. mar 2010

no pozeram ako pekne tie vase deturence ucite spat uz samostatne...ja som si povedla este vlani ze najvyssi cas a do letnych prazdnich ho to naucime 😀 joj ale si verim.....len kto nam potom bude vyhrievat postelku....on po nej plava komplet,tak som zvedava ci mu vystaci ta jeho klasika ze 90 cm sirka,heh..

No baby nie je to lahke ako citam s rod.financiami u vas viacerych,drzim palce nech sa to da co najskor do poriadku,pretoze verim ze to moze mat negatovne dopady aj do partnerskeho vzthau a vobec na ine medziludske vztahy takato situacia 😖

U nas sa tradicne kasle,ja som 2.tyzden na ATB,aj MM som nakazila,Leo zasa tradicne,nema zapal,ani teploty,ale hlienov neurekov tak kasle o dusu,ale uz upenlivo cakam do pondelka,utorka,kedy mame termin u iminologicky a hor sa na testy aj alergicke,tak som zvedava,aj ked sipim asi oslabenu imunitu,najma prieduskovu,ved uvidime... 🤐 Lebo byt s nim doma,bez deticiek je hrozne pre neho...a to bol ze 3 dni po sebe v skolke a sups kasle....uz len cakam kedy prejde toto prechodne obdobie,aj ked mozno to tak bude v tom rannom detsve,kym si imunita ako tak zvykne na tie detske choroby...... 😔 😅

inac odkedy mame tu pekarnicku,priberam a priberam.... 😠

bocmanka
9. mar 2010

🤐 glor so zdravím sme na tom rovnako,
aj mne dnes dali druhé atb, a som chorá druhý tt..

simka9122008
9. mar 2010

Kočky rýchlo sa uzdravte, aj keď ani ja nie som celkom fit, tiež akoby na mňa niečo liezlo, nos fúkam o 106 aj kýcham ako somárik, no dúfam že to nebude horšie, to by ma moc nepotešilo 😒 , ale ani sa nečudujem pri tých stresoch sa na mňa všetko lepí 😠

simka9122008
9. mar 2010

ale v piatok si idem urobiť deň pre seba, na pošte ma čakajú svadobné oznámenia, kniha hostí aj s perom a mám obrovskú chuť ísť skúšať svadobné šaty, už by bolo načase, tak musím dohodnúť s mamou a urobiť si pekný deň, no a na budúci víkend máme stretnutie zo školy, tak nato sa už teraz teším, sa konečne odreágujem

bzuco
9. mar 2010

simka...treba, treba

ja akurát dávam dokopy baby z našej témy RK a ideme si v piatok troška posedieť niekde ...

janka1874
autor
9. mar 2010

juuuuj do prčic tak by som potrebovala ešte jednu izbuuuuuu Sendy ešte sladko spinká a chúďa Viki mi tu už odpadáva od únavy už si raz aj pospala ale to len 30min. no ako spanie na gauči ma ide švacnúť 😖

simka9122008
9. mar 2010

Veru treba niekam vyraziť a zabudla som vám povedať, včera ma prekvapilmamkin manžel, doniesol mi krásnu orchideu na MDŽ, fakt ma to milo prekvapilo 😵

simka9122008
9. mar 2010

Hmm, Jani, to je fakt blbé, aj my máme v podstate 2 izby, lebo v tej tretej je otec, no ak nie je doma, tak využívame aj tú tretiu

simka9122008
9. mar 2010

tak malá princezná už vstala, ideme sa obliecť a ideme po malého do školy, zatiaľ pa, som rada že vás mám, že si mám s kým pokecať, fakt mi to pomáha, ešte raz dík za vašu podporu

janka1874
autor
9. mar 2010

moje malé drobča zas zaspala tu na gauči ☹

bzuco
9. mar 2010

janka - tak si prenášaj na deň postieľku do obyvky 😉 ....alebo nejakú staršiu si nevieš od niekoho požičať?

janka1874
autor
9. mar 2010

bzuco len to tu už nemám kam dať ☹
ale už vstala Sendy a podarilo sa mi preniesť Viki tak že spí ďalej tak sa tešíííííím

bzuco
9. mar 2010

no super 😉

janka1874
autor
9. mar 2010

no a už je hore dlho nepospala ☹

abbi
9. mar 2010

Glor a BOC ... ☹ rychle uzdravenie prajem. Ja tiez soplim, ale nie tak aby som musela na ATB.
My sme boli s Natankom vonku, juj tak krasne tu bolo. Celkom prijemne, ani dovnutra sa mu nechcelo ist 😉 😉
uz aj deti boli na ulici 😉
zajtra ideme s muzom lyzovat, tak sa tesim, iba my dvaja 😉 😉

simka9122008
9. mar 2010

Tak zajtra poobede idem s maminou skúšať svadobné šaty, už som sa dohodla s tou pani zo salónu, jupíííííííííííííííí, normálne mám trému 😀 😝

csikike
9. mar 2010

simka, normalne v dobrom zavidim...
tak zajtra nebude nikto v NR, vsak? nevadi, ked bude teplejsie, urcite dame stretko v tom parku 😵

abbi
9. mar 2010

Csikike, sorry ale zajtra mame konecne vybaveny babysitting a ideme s Mirom lyzovat. takze zajtra nemozem ☹ sorry

csikike
9. mar 2010

abbi, vychutnajte si lyzovacku, ved pojdeme aj inokedy, nemame to daleko, takze hocikedy vieme prist, hlavne ked sme obaja doma 😵

janka1874
autor
9. mar 2010

simi tak držíme palce nech niečo pekné vyberieš

simka9122008
9. mar 2010

Ďakujem kočky, trochu mi to pomôže sa odreagovať a nemyslieť na problémy, ktoré sa už riešia a sú na dobrej ceste

bzuco
10. mar 2010

ahojte
tak malý má úspešne za sebou druhú noc vo veľkej posteli - aj ked sa zobudil pred piatou ráno a začal plakať, tak som ho vzala do spálne a potom ešte zaspinkal...ale myslím, že sme na dobrej ceste 😉

janka1874
autor
10. mar 2010

Krásny slnečný deň
bzuo to je super

bocmanka
10. mar 2010

Caute,

v hre MC Donald´s mame foto,

Marka

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/442/

Mateja

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/441/

a Romy

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/434/

zahlasujteee, diky

..hlasovat sa moze kazdy den pocas celeho tyzdna

lenka85
10. mar 2010

boc uloha splnena🙂

silvika
10. mar 2010

boc a snad chodievas do mekaca

janka1874
autor
10. mar 2010

boc zahlasované aj keď ja takýmto súťažiam moc neverím

lenka85
10. mar 2010

baby sa mi taaak strasne drieme, ze uz nevladzem drzat oci.. a to musim varit... joj boze, pravdupovediac, uz mi to zacina liezt poriadne na nervy, keby som nemala tomiho, tak uz som 100% v robote...

ajula25
10. mar 2010

čaute
chorým skoré uzdravenie prajem. 😉
tak ja som upratala, navarila, teraz chvílu sedím a ideme písať úlohy s MArkom. Tak ale aspoň na chvílku zrelaxujem. Tak ma bolia nohy, že hrúza. Asi z tých papúč. Ale bez nich mi je zima, do kelu!

Simi tak nech je "lov" na šaty úspešný.... 😉