Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
15. júl 2009

🙂 že chytila....

janka1874
autor
15. júl 2009

no o 22-hej úspešne konečne zaspala a mne perie práčka tie ogrcané veci lebo to bolo smradu
ja celý čas uvažujem z čoho to má a pritom končene dnes papala ale to už asi bolo čisto od hladu chúďatko moje
zajtra plánujem volať dr. len sa bojím aby nás zas necapla do nemocky lebo toto by som teraz už asi fatk neprežila s tým bruškom pred sebou to už by bola silná psycho záťaž na mňa no uvidím čo mi povie do telefónu
a to sme chceli ísť zajtra na kupko
a pritom ani vonku nechodíme cez deň tu v tej pekote v meste medzi blokmi vždy až po 17-tej takže zo slniečka to asi nebude ja fakt neviem

boc peknú dovolenku
alinka iná sila s tým synovcom

janka1874
autor
16. júl 2009

Ahojte
ako vidím ja som končila a aj začínam
no naša noc bola dosť blbá o 1.00 v noci sme vstávali s teplotou 39 no radosť tak čakáme na 9.00 vtedy nám začína ordinovať dr. tiež poteší vtedy keď ju človek najviac potrebuje začína neskôr a aj ráno mala teplotu, ale už nižšiu 37.9
tak teraz je len na piškotách a suchom chlebe a čistej vode
ale už sa aspoň trošku usmieva slniečko naše

simka9122008
16. júl 2009

Bože Jani, tak držím palce u doktorky, nech to nie je nič vážne, držte sa, myslíme na vás

simka9122008
16. júl 2009

Boc aj vy si dávajte pozor na dovči, užite si to v zdraví

simka9122008
16. júl 2009

Baby, poviem vám jednu srandu, čo sa my snívalo, že v týchto horúčavách snežilo 😀 😀 😀

centik
16. júl 2009

Jani rychlo sa udravte 🙂
Simka mas dobre blaznive sny 😀

martinaj
16. júl 2009

jani drzime palce, nech je sendy co najskor dobre 😉

martinaj
16. júl 2009

baby, kam ste sa dnes podeli? 😕

simka9122008
16. júl 2009

Ja som tu, len som robila tvarohové gombóce a teraz idem vysávať, lebo tu je omrvinka na omrvinke 😝

martinaj
16. júl 2009

co si robila? mnam, mi sliny vybehli 😀

simka9122008
16. júl 2009

Deti to majú strašne radi a je to raz dva

martinaj
16. júl 2009

a ako sa to robi? 🙂 ak mas cas napisat 🙂

silvika
16. júl 2009

veru aj mna zaujali 😉

janka1874
autor
16. júl 2009

tak sme doma a ja budem asi tŕpnuť do pondelka a len dúfať že zas neskončíme v nemocke z toho mám hotovú depresiu strašne sa toho bojím
dr. vravela že je nejaká viróza vo vzduchu máme prísnu dietu teraz bol Stano odniesť aj moč vzali jej aj výter zo zadočku tak budeme čakať do pondelka na výsledky no poviem Vám des
a nasadená prísna dieta Sendy už asi fakt nebude nič jesť moje nervy
aspoň sme si boli na záver urobiť radosť a kúpiť jej konečne tú postieľku alebo posteľ ani neviem ako to správne nazvať
http://www.tegel.sk/img.php?class=std&iid=511

teraz chúďatko konečne spí len neviem ako dlho

janka1874
autor
16. júl 2009

a ja ani neviem čo skôr robiť či si tiež ľahnúť lebo som celú noc poriadne nespala ale aj variť treba lebo nemáme čo papať a o tom ako to tu vyzerá ani nehovorím

simka9122008
16. júl 2009

Ide tam 2 tvarohy, 1 vanilkový cukor, 2 šálky krupice, 1 pólku masla, 2 vajcia a 1 lyžica cukru
Všetko sa to zmieša, nechá sa to na pol hodinu v chladničke a potom tvarujeme guľky do ktorých môžme dať rôzne druhy ovocia, ja som ich dnes robila s ananásom a sú fakt super.Vyvaríme ich v mierne slanej vode s kvapkou oleja, hodíme ich do vriacej vody, tak na 5 minút, keď sa vyplavia na povrch, treba ich vybrať a zmiešať ich v opraženej strúhanke s práškovým cukrom + poliať maslom a je to úžastná fajnota, vrelo odporúčam

martinaj
16. júl 2009

simi mnam 😝 no musim nabuduce nieco take spravit 😝

simka9122008
16. júl 2009

Chúďa Sendy nech je čím skôr vporiadku, to je strašné čo všetko sa víri v tom vzduchu a potom chúďatká deti na to doplatia

martinaj
16. júl 2009

jani paradna postel 🙂
co najskor sa vyliecte 😉

simka9122008
16. júl 2009

U nás už baby hrmíííííííííííííííííííííí, idem dať babuľu spať, lebo od rána sa s malým naháňajú po celom byte 😝

janka1874
autor
16. júl 2009

ďakujem žienky no ja idem variť a možno si stihnem aj ľahnúť na chvíľu uvidíme

simka9122008
16. júl 2009

Jani, len uvar niečo narýchlo a šupito ľahnúť, treba ti oddýchnuť, mali ste určite rušnú noc a tá posteľ je perfektnááááááá

silvika
16. júl 2009

ze kebych mala tie dva tvarohy nic mi nebrani aby som ich uz aj mala v chladnicke ... len to asi neni ono bez tych tvarohov 😝

martinaj
16. júl 2009

presne silvi 😀 chybaju tvarohy a v tomto teple ma nikto von nedostane 😝

simka9122008
16. júl 2009

Ja už čakám kedy konečne spŕchne, lebo sa už nedá ani dýchať

janka1874
autor
16. júl 2009

a je tma ako večer

liluska
16. júl 2009

baby u nas je krasne slniecko a ani mracika 😉 😀

tinyleaf
16. júl 2009

ahojte 🙂
simka ten recept znie super, urcite to buduci tyzden vyskusam. A je lepsi hrudkovity tvaroh alebo taky ten hladky?
My sme mali na obed sosovicovu polievku a ojove kockyv omacke s postruhanou mrkvou s ryzou
Maly uz spi, vstal o tristvtre na sedem

tinyleaf
16. júl 2009

dnes nam prisla druha autosedacka, bude casom pre malu a zatila ju vyuzijeme, ked niekde pojdeme muzovym sluzobnym autom, aby sme tu jednu co mame nemuseli stale prekladat. Este ju ma MM v praci a vraj k nej poslali aj plysoveho macka 🙂 Kupili sme ju za polovicnu sumu na ebay, za 105 eur
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=50617