Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
24. aug 2009

nie,,,,na nete.... 😀 😀 😀
ale aj doma bude,,,najskorej u Natus v izbičke,,,a uz sa tesim az bude nas domcek.... 😀 😀 😀 tak ten bude plnýýýýýý fotos,,, 😀 😀 😀

ajula25
24. aug 2009

luci kde na nete? však daj link nech sa pokochám 😉

luculka
24. aug 2009

ajul mam tam este len malo foteciek,,nestiham nejako to tam nahádzat,,potom urcite dam 😵 😉

ajula25
24. aug 2009

ok. sa teším už teraz 🙂

ajula25
24. aug 2009

tak sa lúčim. idem do hajan. brú noc 😉

abbi
25. aug 2009

ahojte takze dnes je to stretko? no super. Dufam, ze sa mi podari prist. ja som do 3:30 na tabore, ale budem sa snazit.
ten park najdete aj tu na http://maps.google.com/ len tam zadajte Nitra SIHOT a najde vam to... je to velmi lahke nasjt.

kto kazdy pride?

silvika
25. aug 2009

my sa chystame prist

csikike
25. aug 2009

abbi, tiez prideme, aj martinaj

janka1874
autor
25. aug 2009

Ahojte
tak nech Vám dobre dopadne to stretko

no a Košice nejako sa nevieme dohodnúť ta čo to má byť čo tak zajtra poobede

silvika
25. aug 2009

keby ste mohli niektora co dobre vie kam mame prist poslite mi do ip t.c. keby sme netrafili by som volala.

aadula
25. aug 2009

ahojte
abbi, aj my by sme mali prísť 😉

janka1874
autor
25. aug 2009

mne sa asi Sendy nepodarí odplienkovať neviem čo sa deje v nedeľu som sa vytešovala z celodennej suchej plienky a včera a dnes je to stále všetko v plienke aj keď na nočník si sadne je to zbytočné 😒 a to som sa tešila že sme na najlepšej ceste 😢 no čo už asi to nebude také jednoduché

glorita
25. aug 2009

caute.
aj my pravdpepodobne prideme... 😵
mnozte mi niektora hodit do IP tc,kto idete urcite,aby sme sa nasli urcite..pri akom mieste v parku budete? 😎

silvika
25. aug 2009

jani mozno aj prestane plienovat z jedneho dna na druhy ...

janka1874
autor
25. aug 2009

no silvika bodaj by si mala pravdu dosť by mi to pomohlo pri dvoch deťoch nech aspoň jedno už nemá plienku len to nejko nádejne nevidím pri Sendy

simka9122008
25. aug 2009

Mne to zajtra vyhovuje

tinyleaf
25. aug 2009

kocky, tak to stretko Vam zavidim 🙂 ja sa najblizsie dni hadam ani nevyhrabem z domu ☹ Malinka je dobra, v noci bola len 2 krat hore, aj to hned zaspala, ked sa napapala. Som zvedava kedy budeme moct ist prvykrat von.

My tiez neuspesne bojujeme s plienkami, maly cika a kaka kade chodi, tak neviem ci sa nam podari vobec do 2 rokov nemat plienku. Takze Janka, neboj, este mas cas na oducenie, Sendy urcite raz pochopi ze sa ma pytat. Ja v to tiez dufam, aj ked teraz mi pride take divne prebalovat takeho velkaca oproti takemu malemu batozku.

telinka
25. aug 2009

ahojte 🙂
tak si to dnes uziteeeeeeeeeeee na tom stretku 🙂

u nas fuka vietor ako besny 😝

nasa peta sa zacina prejavovat v "lepsom svetle" 😝 minule som miske dohovarala a na koniec som povedala "čO SI?!" a petra pohotovo dodala ..blbááá 😨 dnes doniesla pixlu mlieka a polozila do obyvacky na skrinku tak som jej hned nakazala nech to odnesie a peta zase pohotovo doplnila "šibe ti"...no mam dost , uz im ani v klude vynadat nemozem 😝

janka nezufaj , ono to fakt moze prist ako blesk z jasneho neba ze sa dieta zasne pytat ako nasa peta zo dna na den , ale zase kazde dieta je ine aa je pravda ze ten blesk sa u niekoho dostavi aj v 2,5 roku, lenze zase tlacit na dieta len kvoli tomu ze pride dalsie babo nema vyznam a hlavne nikam to nevedie a nemozes ju donutit , proste musi jej to samej docvaknut , hlavne sa nestresuj a nenadavaj sendy ked jej to nejde lebo tym toho viac pokazis ako docielis 😉 do 2 rokov maju este 4 mesiace....to je kopa casu

janka1874
autor
25. aug 2009

no telinka kopec času ale bude zima a vtedy si celkom neviem predstaviť ako sa to budeme učiť no čo už to aby sme začališetriť už teraz na všetko ja jej nenadávam len sa hnevám že nám to už tak pekne išlo a zrazu stop a sme na začiatku tak toto nechápem

telinka
25. aug 2009

no ved to...ze sa hnevas a urcite to ona na tebe pozna......ja to nemam rada ked sme vonku s detmi co maju plienky a ked sa peta vypyta tak maminy tym svojim zacnu dohovarat ze aj oni sa maju pytat a pod 😒

liluska
25. aug 2009

ahojte
peknu stretavku vam prejem!!! 😉 😀

My sme skoro tiez bez plienok, davame uz len obcas a uz nastastie tiez chodime von bez nocnika, lebo sa jej konecne zacalo chciet cikat aj na travicku, jej o nieco mladsia kamoska ju naucila cikat do travicky, vzdy ked su spolu tak davaju "tandem" v cikani 😀
Ale s kakanim su u nas problemy, ak je doma tak sa pekne vypyta ale vonku sa pokaka bud do plienok alebo gatiek, takze obcas perieme 😒

telinka
25. aug 2009

lilus tak to ste celkom sikovne presli na "volny štyl" v ciakni 🙂 nam to trvalo 2 mesiace co sme vsade nosili serbel 😅
a uz ste aj meno pre sestricku vybrali , alebo nas budes napinat do konca ako zucha???

liluska
25. aug 2009

teli uz nejake mame ale este nie je ziadne take co by som mohla napisat 😉
Este pockame na definitivne rozhodnutie, tada je uz jedno alebo dve v hlave mam ale este musim o tom presvedcit aj MM 😀

ajula25
25. aug 2009

ahojte
jani Lukáš ešte nebol so sucou plienkou vôbec. Jemuto úplne vyhovuje tak. Ale keď ho prebaľujem tak sa škerí a vykrikuje že bléééééé blééééééé. No ja neviem. Ale tak som to nechala tak. načo stresovať seba a jeho? Však do školy s plienkami snáď nepôjde. 😅

a príjemnú stretávku prajem.

a aj ja by som moha zajtra. Ešte kde? V meste, alebo na anči?

janka1874
autor
25. aug 2009

no ajula ale jej to už pekne išlo a sme zas na začiatku už aj kakáme zas do plienky no hanba ale čo už ja len nechápem čo sa stalo tak pekne jej to išlo

a stretávka mne je jedno kde ak niekto niečo potrebuje v meste pobehať tak môžme aj tam ale vyhrať sa deti vedia lepšie na Anči tak podľa toho sa treba rozhodnúť

ajula25
25. aug 2009

aha aká super akcia 😉
http://www.happyfoto.sk/svk/page/36/aktualna-ak...

tak jani poďme na anču

neboj sa. zasa sa to vráti do normálu. možno je len horší deň....

simka9122008
25. aug 2009

Asi na Anči, tam majú deti lepší priestor na behanie

ajula25
25. aug 2009

a čas?
čo tak poobede cca 16.00 hod?

janka1874
autor
25. aug 2009

tak zajtra o 16-tej na Anči 😀

no ajula aj ja som si to myslela ale to už včera tak bolo no čo už