Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
8. nov 2009

Kočky o chvíľu tu začnú oslavy 2 roku našich drobcov 😲

janka1874
autor
8. nov 2009

boc bodaj by si mala pravdu 😀

liluska ešte nejaký pevný režim nemáme podľa toho ako malá Viki vstane tak sa rozuhoduje, ktorá sa kúpe ako prvá, ale ak je to Viki tak Sendy asistuje jedna radosť všetko podáva nosí no radosť ju sledovať

juj žienky a aj som zabudla Sendy už krásne nočníkuje sama tak len dúfam, že jej to už aj ostane 🙂

bocmanka
8. nov 2009

🙂 jani jasné že ostane..
ak sa vieš bicyklovať, už to nezabudneš... 😀 😀

centik
8. nov 2009

no uz sme tusim posledne s plienkami 😅

bocmanka
8. nov 2009

http://www.mothercare.com/Little-Tikes-Thomas-E...

čo už nevymyslia, posteľ vo vlaku

abetka
9. nov 2009

dobre ranko.
Alzbetka vyprevadena do skoly, Tomasko je doma,pretoze ma nadchu a chudacik v noci sa mu ani dychat nedalo, tak som ho nedavala do sanatoria.
Dnes mam plan, prezliect periny, pozehlit a som bez auta, tak som smutna
U mas leje ako z krhly a to ja nemam rada, lebo by som len spala 😅
Jani- aka bola noc???
pekny den vsetkym a chori nech sa rychlo uzdravia 😉

simka9122008
9. nov 2009

Centik nie ste sami aj mi máme ešte plienky ☹ a na nočníkovanie to ani zďaleka nevyzerá, už som sa stým zmierila že do dovŕšenia 2 roku z toho nič nebude, nebudem ju znásilňovať a vyvolávať odpor, verím že do leta sa odplienkujeme 😀, lebo v septembri nastupujem do robotky

silvika
9. nov 2009

jaaaj a my este dlho budeme mat plienky 😉 maly pekne rezolutne okomentuje ci bude nieco robit do srbla alebo zachoda nene a prasi prec a radsej prestane tiskat ked mu spomeniem, ze ma kakat do serblika

martinaj
9. nov 2009

ahojte, tak ja sa hlasim po vikendovej odmlke 😉 boli sme u svokrovcov 😠

silvika
9. nov 2009

marti sa ti tusim moc nepacilo 😉

martinaj
9. nov 2009

silvi si uhadla 😀 😀 😀 ja to tam nemusim

lucia79
9. nov 2009

aj my sa pridávame do klubu plienkáčov 🙂

simka9122008
9. nov 2009

No super, tak je tu nás ešte dosť plienkatých ako vidím

silvika
9. nov 2009

ze vraj zabera ked vidi nejake druhe dieta ako pouziva serblik nasi mi radili aby som mu to ukazala ja nooo tak reku to by mu uz muselo stacit co ma sprevazda na wc-ko 😝

silvika
9. nov 2009

marti a co nepouzivaju to spravne korenie do polievky?

martinaj
9. nov 2009

silvi ja polievky moc nejem celkovo 😀

silvika
9. nov 2009

a oni ta nutia co? ozaj tebe tusim ani nebolo spatne pocas tehu vsak? aj citis rozdiel nejaky ked teraz cakas chlapca ked porovnas to prve tehu?

silvika
9. nov 2009

uhm maly asi 10 krat vypina a zapina dvd som zvedava kto to vydrzi dlhsie ci telka, dvd, alebo ja 😝

bzuco
9. nov 2009

ahojte

aj my sme do počtu, čo sa plienok týka 😎

janka1874
autor
9. nov 2009

ahojte
tak hlásim pomerne super noc Viki bola hore síce každé 2-3 hodinky ale napapala sa a pekne spinkala bez nejakých plačlivých cirkusov jupííí a od rána tiež pekne spinká tak uvidíme do kedy dnes som na ne totiž už sama tak uvidím čo a ako bude
horšie je že Sendy má už druhý deň príšernú hnačku nejako násilím som do nej dostala aspoň 1/4 čierneho uhlia zvyšok skončil všade možne

no a k svokrám sa ja radšej už nevyjadrujem pre istotu

martinaj
9. nov 2009

co ja viem 🙂 vyhadzana som rovnako, kyselinu mam rovnako, nohy mi puchnu rovnako 😀
akurat maly kope ovela menej ako verca 😀 to je asi jediny rozdiel 😉

simka9122008
9. nov 2009

No super Jani že ste mali kľudnú noc, keď ti budú bambuľky spinkať, tak si ľahni s nimi

silvika
9. nov 2009

janka nas ma tiez srajdu nie nejaku strasnu ale uhli by som uuurcite do neho nedostala ja mu davam druhy den hylak a vsetko co mooze zapekat ale n as bol plavat v sobotu a po plavanie dost casto mava potom aspon dva dni hnackovite

silvika
9. nov 2009

marti nas tiez skoro nekopal ...
a to ti uz puchnu nohy ja som prestrasne bambule namiesto noh ale az asi dva tyzdne pred porodom a tyzden po

martinaj
9. nov 2009

inak Verci uz chyba len 1 mliecny zub 😀

silvika
9. nov 2009

no super vy zubaci nasmu tie posledne stolicky este nevysli - teda myslim

centik
9. nov 2009

ahojte,
no to som rada ze niesme same s plienkami 😀 Anina ma uz tiez zradila, 😀

silvika
9. nov 2009

anina sa tu dlho neobjavi a hen ju, ona si nauci leeeen tak dieta cikat na velkacku

centik
9. nov 2009

no neviem co si to dovoluje 😀

silvika
9. nov 2009

nas ma zasa teraz take obdobie vzdoru ze hruuza cakam kedy si nejako ublizi teda nerada byx som bola ale co stvara k tomu uspesne smeruje. hlavne ked sme doma aspon dvaja traja ... dokonca aj prebalovanie je boj, vecern zaspavanie detto provokuje dokial si poriadne nepoplace potom sa ukludni a moze ist spat .... kope psa naschval lebo sme ho raz za to vyhresili no hovorim jeden srdos a skuuuusa co to da.