Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
25. nov 2009

Aj my gratulujeme Katke- Simke a Zuchinej Katke k dnesnym meninam a zelame vsetko naj naj naj🙂)))

martinaj
25. nov 2009

dobre ranko 🙂 vsetkym Katkam prajeme vsetko naj 😀

simka9122008
25. nov 2009

Ďakujem kočky, aj ja prajem všetkým Katarínkam všetko najlepšie, aj Zuchinej Katke
Jani a prečo si zmazala album? 😲

bocmanka
25. nov 2009

😵 😵 Katarínky, tak dnes pekne pooslavujte a zariaďte sniežik do vianoc..

anina1
25. nov 2009

dobré ráno, Katkám všetko naj k meninám 😉
jani skús sinupret kvapky pre sendy a pre teba tabletky je to fajn podľa mňa 😉
viky je taký macko ako bola moja, ale to ťa nechcem plašiť, že bude aj taká divá 🙂

bocmanka
25. nov 2009

😀 anina....divá 😀 😀

janka1874
autor
25. nov 2009

anina s tým sa už začínam zmierovať že asi to také kľudné bábo ako bola Sendy nebude no čo narobím nemôžem mať v živote všetko
Sendy dávam nasivin kvapky a už som dala aj malej je tam že môžu aj novorodenci tak som skúsila uvidíme ako to bude zaberať

simi z istých dôvodov ktoré tu už aj tak písať nemôžem a asi by to už aj zle dopadlo lebo už to vo mne statočne vrie tak by som asi napísala až veľmi tvrdo

bocmanka
25. nov 2009

🙂 jani však na fb máš fotočky, nie????

janka1874
autor
25. nov 2009

hej tam ešte sú ale asi aj to zruším a plánujem zablokovať aj blog len pre mnou povolených ľudí ho nechám len ešte som nemala čas sa na to pozrieť ako sa to robí

janka1874
autor
25. nov 2009

fakt vy čo poznáte FB lepšie ako ja tam si vie pozrieť album každý alebo len tí ľudia čo ich mám ako priateľov

bocmanka
25. nov 2009

😵 ak dáš do kolonky prehliadanie albumu len priatelia tak len oni...

janka1874
autor
25. nov 2009

dík boc

janka1874
autor
25. nov 2009

žienky pokiaľ mi deti nemajú teplotu môžme ísť vonku pekne vykukuje slniečko (teda neviem či bude ešte kukučkovať aj poobede keď vstane Sendy) možno by im stiahlo tie soplíky či ani nie?

silvika
25. nov 2009

katkam vsetuuuucko naj, taaake pekne meno. my uz mame napecene medovnicky, uz su aj degustovane, chlapec si nestazoval tak snad su dobre 😉

janka1874
autor
25. nov 2009

tak u nás konečne obe spia jupiiii len som zvedavá do kedy 😀

poradte nejakú rýchlu polievku lebo už fakt neviem

janka1874
autor
25. nov 2009

csikike nám teraz prišli tie kartičky poistenca a prišlo to doporučene tak neviem prečo to tebe len tak poslali

abetka
25. nov 2009

katkam , len to najlepsie k meninkam 😵

telinka
25. nov 2009

ahojte baby 🙂

pripajame sa ku gratulaciam katam , katkam , katuskam 😵

jani na oleji alebo masle prrazis trosku detskej krupice , hodis na to vajco ,lebo dve....zamiesas to a vytvoria sa ti halusky , zalejes vodou , chvilu povaris , supnes tam hrasok z konzervy , dochutis bujonom ci vegetou a mas polievku za 15.min hotovu 😀

janka1874
autor
25. nov 2009

telinka ďakujem rurčite niekedy skúsim ale hrášok teraz ešte nechcem skúšať aj tak nás desne bolí bruško ale už som vymyslela takú jednoduchú zemiakovú polievku tak uvidíme

telinka
25. nov 2009

ja tiez dnes varim zemiakovu 😅 ale tuto kludne mozes ked si hrasok nenaberies , lebo tam neni uvareny ale len zohriaty kedze je z konzervy 😉

janka1874
autor
25. nov 2009

vidíš to ma nenapadlo super ďakujem nabudúce urobím

ajula25
25. nov 2009

ahojte
Katkám, Katuškám, Katarínkam všetko najlepšie prajem.... 😉
Tak ja som dnes už total blbá. To je sila, keď ideš do obchodu a plánuješ platiť kartou a kartu necháš doma, nie? No toto nemá obdobu! Fakt by som potrebovala vypnúť asi, lebo mi to ide na mozog. Nakúpila som pekne krásne za niečo vyše 11 € a karty nikde. Tak vystornovať a do 5 € zasa blokovala. Už mi šibe totálne. Kartu som pred týždňom preložila z peňaženky, ale nevrátila naspäť. A teraz som ostala za debila! 😠

telinka
25. nov 2009

ajul , mne sa stava bezne ze idem s penazenkou a v nej nemam peniaze 😀 😀 😀 ale u nas na dedine ti daju aj bez penazi , donesem neskor alebo pri dalsom nakupe 😅 😅

janka1874
autor
25. nov 2009

ale ajula to je v pohode stáva sa mne sa stalo že sme išli kupovať foťák na splátky a tiež som nechala tú splátkovú kartu doma ale našťastie sa to dalo aj bez nej

simka9122008
25. nov 2009

Ajula určite sa nám tu všetkým stávajú také kiksi, ja napríklad teraz nie som istá s akými i sa to slovo kiksi píše 😀
a ako je Marekovi?

ajula25
25. nov 2009

ale teli tu mi nechceli na sekeru dať ☹ 😀 nevadí. Nabudúce pozriem, či mám aj kartu so sebou. 😅

lucia79
25. nov 2009

Janka, ak niekto z tvojich kamarátov okomentuje tvoju fotku na FB, tak ju už môžu vidieť kamaráti toho kamaráta čo to komentoval 😉

lucia79
25. nov 2009

a nielen tú fotku, ale zároveň si môžu pozrieť celý fotoalbum, som zabudla 😉

janka1874
autor
25. nov 2009

lucia dík dobre vedieť

ajula25
25. nov 2009

simi dík za opýtanie. Mareovi je v celku dobre, len pokašlieva. Tak som mu písala ospravedlnenku na plávanie dbnes. Oni majú v rámci vyučovania jednu hodinu týždene hry vo vode, keďže škola má vlastnú plaváreň. No v zime je to asi nie veľmi good....
A Simi kiksy ja by som napísala s y 😉 ale ani i nie je zlé 🙂