Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
17. dec 2009

no pošty sú fakt otras teraz 😀
žienky malá Viky mi od 13-tej tak fajne spinká že normálne chodím pozerať či je v poriadku 😀 to tu nemávame ona spí dobre väčšinou len doobedu a potom len také 10 minutovky žasnem dnes

csikike
17. dec 2009

jani, aj ja mam vianoce, tomi mi spi uz od 12,40 s prestavkou na ciaknie 😲

csikike
17. dec 2009

ozi, baby, co tak zajtra stretko v NR? doobeda?

janka1874
autor
17. dec 2009

tiež dobre ťahá
škoda že NR je tak ďaleko rada by som Vás zas všetky niekde stretla 😀 😀 😀

csikike
17. dec 2009

jani, dobre? ved tolkoto nespal ani ako dieta 😲
ako, niezeby som sa netesila, ale musim ist dat zviazat kalendare 😀

aadula
17. dec 2009

ja som bola tv obchode a tiež hrozná kosa vonku brrr
konečne mám zamiesené na medovníčky..recept od telinky skúšam 🙂 , ale piecť sa mi to dnes vôbec nechce, ešte tu mám kopu žehlenia

csiki, tiež by som sa rada stretla, ale ja zajtra pracujem a samko je chorý...snáď na budúce budeme môcť 🙂 My síce ideme v nedeľu do NR, ale len my dve s Paťkou s našimi

aadula
17. dec 2009

som chcela napísať, že tu v obchode 😅

janka1874
autor
17. dec 2009

ženy dnes je asi niečo vo hviezdach predzvesť vianoc alebo čo ale Viky zas pordiemkáva to je supeeer aspoň Sendy neziape že sa jej nevenujem jupíííííííííííííííí dnešný deň je super kľud pohoda no ešte uvidíme čo bude večer 😀 😀 😀

simka9122008
17. dec 2009

Jani, teším sa s vami, som rada že konečne máš trochu kľud, užívaj si to

janka1874
autor
17. dec 2009

no až tak kľud nemáme ale aspoň nerevú spolu 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
17. dec 2009

ja asi svoje deti nikdy nebudem môcť pochváliť stále keď to urobím tak sa razom situácia zmení 😢 😢 😢 prečo mi to len robia 😒 no nič tak ich proste chváliť nemôžem čo narobím 🙂

simka9122008
17. dec 2009

Jani, už to nejako vydrž, zajtra bude Stano doma, tak nebudeš na ne sama

janka1874
autor
17. dec 2009

veru simi to si hovorím od rána 😀 😀 😀 😀 ale nie dnešný deň bol stejne super tá hodinka zlostenia to sa dalo zmáknuť v pohode

simka9122008
17. dec 2009

Žienky, ja mám taký strach, nemôžem pozerať správy, tie havárky, veľmi sa bojím ako dôjde drahý domov 😖

csikike
17. dec 2009

baby, moje dieta mi povedalo, ze umyjeme vlasky samponikom sajos (nevie, ako sa to pise) 😀

simka9122008
17. dec 2009

Csikike, zlatý Tomik, aj ja sa smejem na niektorých nových slovách, ktoré malá povie 😀 😀 😀

lucia79
17. dec 2009

dievčatá, ďakujem za gratulácie Maťovi 🙂
Maťo mal dnes zážitok, v reštike mu hrali happy birthday a dostal tortičku so sviečkou na vianočnom večierku
ináč oslavu máme v sobotu 🙂
a liluške a zuzke všeeetko dobre prajem 😵

janka1874
autor
17. dec 2009

☹ škoda že naša Sendy také ešte nepovie ☹ ale snáď raz sa aj ja dočkám

simi neboj dôjde v poriadku každý rok keď napadne prvý sneh je takáto kalamita všade ale to sa spraví neboj príde v poriadku

simka9122008
17. dec 2009

Luci, no to je super, také príjemné prekvapenie 😵
Jani, no verím tomu že príde vporiadku, no už teraz som nervózna, nemôžem zato 😒

janka1874
autor
17. dec 2009

simi chápem u nás je to každý deň keď brácho ide preč v tomto počasí

simka9122008
17. dec 2009

No ja vás obdivujem ako to zvládate, ja by som prišla o nervy 😝
Teraz mi volal drahý, tak ráno už o 8.00 odchádza, bude ma počas cesty priebežne informovať a mal by dôjsť v sobotu okolo 17.00, no podľa mňa to bude oveľa neskôr, kvôli zdržaniu na cestách, čiže asi medzi 20.00-21.00

luculka
17. dec 2009

cafte,,,,tak jani mas to pestre 😒

ja som si dnes robila testik,,a mala samozrejme asistovala,,,lebo som jej od rana hovorila ze ho pojdeme kupit,,,,ci bude brcek,,,no a neboli // tak som jej smutne oznámila ze bracek zatial nebude,,,tak smutne chodila,,,s hlavou nabok,,,ze babo nieee babo nie,,,a kazdemu to hovorila strasne smutným ksichtíkom 😀 😀 😀 😀

tinyleaf
17. dec 2009

luculka, tak Natalka je poriadne chapave deculo 🙂 mozno o mesiac uz bude hovorit babo aaaaano, babo aaaano 🙂

tinyleaf
17. dec 2009

u nas mala konecne zaspala, uplakala sa v postielke, ale aspon spi. A neviem ci maly spi, muz je s nim v izbe uz hodinu, tak mozno tam zaspal aj on 😉

luculka
17. dec 2009

no ja uz ju dlho na to pripravujem,,ze ma nesmie kopat do bruska a tak,,a vela sa rozpravame o bábätku 🙂
no ona je az moc chapava,,,vsetko nahráva,,, 😀 😀

tinyleaf
17. dec 2009

no veru tam zaspal ten moj muz, prave prisiel nevrly, ze som ho nezobudila 😀

simka9122008
17. dec 2009

Lucka a vy sa snažíte o bábätko?, tak držím palce, nech to čím skôr víde

ivana26
17. dec 2009

ahojte,
Martinkovi vsetko najlepsie k 2 rocikom 😵
a liluske este aj tu na MK gratulujeme k Zuzanke 😵
ja v KIK nakupujem velmi casto, hlavne detske oblecko ,ale aj sebe niekedy 🙂 a aj nejake dekoracie a tak 🙂
Adamovi sa sneh velmi paci, no a rukavice si necha na ruke len tie, co maju 5 prstov, tie sa mu pacia, lebo moze chytat veci.

janka1874
autor
17. dec 2009

no keby to bolo na mne tak by som si z druhou slečnou radšj počkala ešte nekaý ten rôčik lebo takto je to fakt dosť náročne malá Viky ešte stále nespí nechápem ja už by som tak chcela ísť spať a ona si leží a kukučkuje (ale aspoň neplača 🙂 )

ale luculka držíme palce nech sa čím skôr podaria // 🙂 🙂 🙂

luculka
17. dec 2009

jeeeej tak zuzka uz je na svete,,aj som pozerala a nenasla som,,tak gratulujemeeee 🙂

no teraz sme zacali,,tak druhe nebude na prvý sup ako Natuš 😀 😀
jani ja som to preto doteraz odkladala,,,dufam ze predsa Natuška bude mat uz skoro 3,,tak bude samostatnejsia,,a snad to bude aj inak vsetko vnimat